Kinekus leták

Aktuálny Kinekus leták

Pripravované Kinekus letáky

Pripravované Kinekus akcie

Náhrobný kahanec guľa 13 cm
0,49 €

Náhrobný kahanec guľa 13 cm

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Náplň 30 g; doba horenia 8 hodín; mix farieb.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Parafínová náplň do kahanca 80 g
0,49 €

Parafínová náplň do kahanca 80 g

80 g · 6,13 €/kg

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Priemer 4,5 cm; výška 10 cm; horenie 28 hodín.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Aranžérska hmota FLOREX na mokré aranžovanie
0,79 €

Aranžérska hmota FLOREX na mokré aranžovanie

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Rozmery 23 × 11 × 7,7 cm.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Olejová náplň do kahanca 130 g
0,79 €

Olejová náplň do kahanca 130 g

130 g · 6,08 €/kg

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Priemer 5,5 cm; výška 9,5 cm; horenie 2 dni.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Aranžérska hmota FLOREX okrúhla na mokré aranžovanie 4 ks
0,89 €

Aranžérska hmota FLOREX okrúhla na mokré aranžovanie 4 ks

4 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Priemer 8 cm; výška 5 cm; balenie 4 kusy.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Plynový zapaľovač kuchynský
0,89 €

Plynový zapaľovač kuchynský

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Vysúvací a plniteľný; celková dĺžka 17,5 cm; mix farieb.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Aranžérska hmota FLOREX na suché aranžovanie
1,10 €

Aranžérska hmota FLOREX na suché aranžovanie

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Rozmery 23 × 11 × 7,7 cm.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Aranžérska hmota FLOREX okrúhla na suché aranžovanie 4 ks
1,19 €

Aranžérska hmota FLOREX okrúhla na suché aranžovanie 4 ks

4 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Priemer 8 cm; výška 5 cm; balenie 4 kusy.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Parafínová náplň do kahanca 260 g
1,19 €

Parafínová náplň do kahanca 260 g

260 g · 4,58 €/kg

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Výška 17 cm; horenie 4 dni.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Pietna sviečka LED
1,29 €

Pietna sviečka LED

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Plast; svietenie 88 dní; efekt mihotania; 2 × AA batérie súčasťou; 47 × 47 × 100 mm; mix.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Dekoračná kytica chryzantémy 50 cm
1,99 €2,99 €

Dekoračná kytica chryzantémy 50 cm

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Umelé kvety; dĺžka 50 cm; mix farieb.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
PROKIN Tavné tyčinky 11 mm 10 ks
1,99 €3,49 €

PROKIN Tavné tyčinky 11 mm 10 ks

10 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Priemer 11 mm; dĺžka 200 mm; číre; 10 kusov.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Parafínová náplň do kahanca 440 g
1,99 €

Parafínová náplň do kahanca 440 g

440 g · 4,52 €/kg

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Výška 21,5 cm; horenie 6–6,5 dňa.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Náhrobný kahanec srdce 29 cm
2,49 €

Náhrobný kahanec srdce 29 cm

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Náplň 90 g; horenie 32 hodín; svetloružový.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Vidlička na mäso PAULA 32 cm
2,49 €

Vidlička na mäso PAULA 32 cm

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Nehrdzavejúca oceľ; dva dlhé hroty; ergonomická rukoväť.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Kovový kutáč 80 cm
2,49 €

Kovový kutáč 80 cm

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Oceľový vyhrabávač; drevená rúčka.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Skveler Univerzálne štipce 15 ks
2,49 €3,99 €

Skveler Univerzálne štipce 15 ks

15 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Oceľ s plastovou bužírkou; cca 58 × 16 mm; mix farieb.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Skveler Náhrada KLIP na mop−50%
2,49 €4,99 €

Skveler Náhrada KLIP na mop

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Mikrovlákno; cca 43 × 13 cm; obojstranná.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Vpichový teplomer na pečenie
2,99 €3,99 €

Vpichový teplomer na pečenie

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Nehrdzavejúca oceľ; rozsah do 120 °C; 100 × 53 × 190 mm.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
PE-PO Zapaľovač flexibilný
3,29 €

PE-PO Zapaľovač flexibilný

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Vetruodolný; na gril, krb a sviečky; 40 × 25 × 290 mm.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Machové kamene dekoračné 12 ks
3,49 €5,49 €

Machové kamene dekoračné 12 ks

12 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Dekoračné kamene; mix veľkostí; sada 12 kusov.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
INGCO Ručná pílka 300 mm
3,49 €5,99 €

INGCO Ručná pílka 300 mm

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

7 zubov na palec; precízne brúsené zuby; dvojitá rukoväť.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
LED lampáš so sviečkou 23,5 cm
3,99 €5,99 €

LED lampáš so sviečkou 23,5 cm

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Plast a sklo; 10 × 10 × 23,5 cm; časovač 6/18 h; 3 × AAA; čierny.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Brikety RUF HARD 10 kg
4,59 €5,99 €

Brikety RUF HARD 10 kg

10 kg · 0,46 €/kg

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Bukové drevo; 9–12 kusov v balení; 15 × 7 × 9 cm; výhrevnosť cca 18,9 MJ/kg.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Všetky ponuky obchodu