Kinekus leták 1. 10. – 31. 10. 2026

1. 10. – 31. 10. 2026 Platí od 1. 10.

Strana 1Strana 2
Otvoriť veľký prehliadač

Produkty z tohto letáka

PROKIN Uhlová brúska AKU 18 V s batériou
59,95 €139,95 €

PROKIN Uhlová brúska AKU 18 V s batériou

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Na kotúče 125 mm (nie sú súčasťou); 9500/min; kufrík, akumulátor 4 Ah a nabíjačka v balení.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
PROKIN Vŕtačka s príklepom AKU SDS+ 18 V
38,95 €89,95 €

PROKIN Vŕtačka s príklepom AKU SDS+ 18 V

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

SDS+; vŕtanie, príklep a sekanie. Bez akumulátora a nabíjačky.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Náhrobný kahanec guľa 13 cm
0,49 €

Náhrobný kahanec guľa 13 cm

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Náplň 30 g; doba horenia 8 hodín; mix farieb.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Dekoračná kytica chryzantémy 50 cm
1,99 €2,99 €

Dekoračná kytica chryzantémy 50 cm

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Umelé kvety; dĺžka 50 cm; mix farieb.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Ikebana – smútočná väzba
9,99 €

Ikebana – smútočná väzba

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Umelé kvety, celoplastové prevedenie; mix kvetov/farieb.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Náhrobný veniec 35 cm
9,99 €

Náhrobný veniec 35 cm

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Umelé kvety, celoplastové prevedenie; mix kvetov/farieb.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Náhrobná ikebana 25 cm
7,99 €

Náhrobná ikebana 25 cm

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Umelé kvety, celoplastové prevedenie; mix kvetov/farieb.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Machové kamene dekoračné 12 ks
3,49 €5,49 €

Machové kamene dekoračné 12 ks

12 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Dekoračné kamene; mix veľkostí; sada 12 kusov.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
LED lampáš so sviečkou 23,5 cm
3,99 €5,99 €

LED lampáš so sviečkou 23,5 cm

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Plast a sklo; 10 × 10 × 23,5 cm; časovač 6/18 h; 3 × AAA; čierny.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Dekoračná tekvica 29,5 cm
17,99 €24,95 €

Dekoračná tekvica 29,5 cm

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

MGO; 29,5 × 29,5 × 26,5 cm; oranžová.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Samozavlažovací kvetináč ROSETA antracitový
14,99 €

Samozavlažovací kvetináč ROSETA antracitový

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Plast; na hrob; priemer 30 cm; výška 15,5 cm.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Samozavlažovací kvetináč ROSETA bronzový
14,99 €

Samozavlažovací kvetináč ROSETA bronzový

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Plast; na hrob; priemer 30 cm; výška 15,5 cm.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Samozavlažovací kvetináč ROSETA strieborný
14,99 €

Samozavlažovací kvetináč ROSETA strieborný

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Plast; na hrob; priemer 30 cm; výška 15,5 cm.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Náhrobná váza biela
5,49 €7,49 €

Náhrobná váza biela

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Plast so záťažou; priemer 10 cm; výška 30 cm.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Náhrobná váza čierna
5,49 €7,49 €

Náhrobná váza čierna

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Plast so záťažou; priemer 10 cm; výška 30 cm.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Náhrobná váza medená
5,49 €7,49 €

Náhrobná váza medená

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Plast so záťažou; priemer 10 cm; výška 30 cm.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Náhrobná váza mramorová
5,49 €7,49 €

Náhrobná váza mramorová

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Plast so záťažou; priemer 10 cm; výška 30 cm.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Náhrobná váza sivá
5,49 €7,49 €

Náhrobná váza sivá

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Plast so záťažou; priemer 10 cm; výška 30 cm.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Aranžérska hmota FLOREX na mokré aranžovanie
0,79 €

Aranžérska hmota FLOREX na mokré aranžovanie

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Rozmery 23 × 11 × 7,7 cm.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Aranžérska hmota FLOREX na suché aranžovanie
1,10 €

Aranžérska hmota FLOREX na suché aranžovanie

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Rozmery 23 × 11 × 7,7 cm.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Aranžérska hmota FLOREX okrúhla na mokré aranžovanie 4 ks
0,89 €

Aranžérska hmota FLOREX okrúhla na mokré aranžovanie 4 ks

4 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Priemer 8 cm; výška 5 cm; balenie 4 kusy.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Aranžérska hmota FLOREX okrúhla na suché aranžovanie 4 ks
1,19 €

Aranžérska hmota FLOREX okrúhla na suché aranžovanie 4 ks

4 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Priemer 8 cm; výška 5 cm; balenie 4 kusy.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
PROKIN Tavné tyčinky 11 mm 10 ks
1,99 €3,49 €

PROKIN Tavné tyčinky 11 mm 10 ks

10 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Priemer 11 mm; dĺžka 200 mm; číre; 10 kusov.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
INGCO Tavná pištoľ CG148
6,99 €8,89 €

INGCO Tavná pištoľ CG148

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

230 V; 20 W (max. 100 W); 13–18 g/min; tyčinky 11 mm; 2 tyčinky 150 mm v balení.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Dekoračný obal srdce s krídlami hnedo-sivý
5,49 €7,99 €

Dekoračný obal srdce s krídlami hnedo-sivý

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Cement; 20,5 × 27,5 × 8,5 cm.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Dekoračný obal srdce s krídlami sivý
5,49 €7,99 €

Dekoračný obal srdce s krídlami sivý

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Cement; 20,5 × 27,5 × 8,5 cm.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Náhrobný anjel sivý 24 cm
16,99 €21,95 €

Náhrobný anjel sivý 24 cm

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Polyrezín; 24 × 22 × 21 cm.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Náhrobný anjel LED s krížom
5,99 €8,49 €

Náhrobný anjel LED s krížom

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Polyrezín; 14 × 9 × 16 cm; mix 2 vzorov.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Náhrobný kahanec srdce 29 cm
2,49 €

Náhrobný kahanec srdce 29 cm

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Náplň 90 g; horenie 32 hodín; svetloružový.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Náhrobný kahanec 34,5 cm
8,49 €

Náhrobný kahanec 34,5 cm

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Náplň 150 g; horenie 52 hodín; mix.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Pietna sviečka LED
1,29 €

Pietna sviečka LED

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Plast; svietenie 88 dní; efekt mihotania; 2 × AA batérie súčasťou; 47 × 47 × 100 mm; mix.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
HG Čistič náhrobných kameňov 0,5 l
8,89 €

HG Čistič náhrobných kameňov 0,5 l

0.5 l · 17,78 €/l

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Na mramor, petit granit, prírodný kameň, omietky a steny; odstraňuje nánosy a škvrny.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Plynový zapaľovač kuchynský
0,89 €

Plynový zapaľovač kuchynský

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Vysúvací a plniteľný; celková dĺžka 17,5 cm; mix farieb.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
PE-PO Zapaľovač flexibilný
3,29 €

PE-PO Zapaľovač flexibilný

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Vetruodolný; na gril, krb a sviečky; 40 × 25 × 290 mm.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Olejová náplň do kahanca 130 g
0,79 €

Olejová náplň do kahanca 130 g

130 g · 6,08 €/kg

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Priemer 5,5 cm; výška 9,5 cm; horenie 2 dni.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Parafínová náplň do kahanca 260 g
1,19 €

Parafínová náplň do kahanca 260 g

260 g · 4,58 €/kg

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Výška 17 cm; horenie 4 dni.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Parafínová náplň do kahanca 440 g
1,99 €

Parafínová náplň do kahanca 440 g

440 g · 4,52 €/kg

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Výška 21,5 cm; horenie 6–6,5 dňa.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Parafínová náplň do kahanca 80 g
0,49 €

Parafínová náplň do kahanca 80 g

80 g · 6,13 €/kg

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Priemer 4,5 cm; výška 10 cm; horenie 28 hodín.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Skveler Sušiaca sieť 7 poschodí
14,99 €20,95 €

Skveler Sušiaca sieť 7 poschodí

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Priemer 58 cm; výška 140 cm; plocha cca 1,75 m²; zips proti hmyzu; na huby a bylinky.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Ťažítko do suda keramické 23,5 cm
11,99 €15,99 €

Ťažítko do suda keramické 23,5 cm

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

2-dielne s otvormi; na 30/40 l sud; cca 2 kg.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Keramický sud na kapustu 20 l
48,90 €54,95 €

Keramický sud na kapustu 20 l

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

2 ušká, veko; hnedý; II.A; hmotnosť 10 kg.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Keramický sud na kapustu 30 l
54,90 €64,95 €

Keramický sud na kapustu 30 l

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

2 ušká, veko; hnedý; II.A; hmotnosť 12 kg.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Rezačka na kapustu 95 cm
34,99 €42,95 €

Rezačka na kapustu 95 cm

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Bukové drevo; 95 × 25 cm; 4 nože.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Strúhadlo na kapustu 40 cm
9,99 €12,49 €

Strúhadlo na kapustu 40 cm

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Drevo; 40 × 15,5 cm; 2 nože.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Demižón STELLA 5 l
5,59 €7,59 €

Demižón STELLA 5 l

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Sklo; závitový uzáver, ucho; plastová ochrana spodnej časti.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Demižón s popruhmi 8 l
9,99 €11,99 €

Demižón s popruhmi 8 l

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Sklo; textilné popruhy s uškami; na nakladanie a kvasenie.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Plastová prepravka 60 cm
4,99 €

Plastová prepravka 60 cm

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Nosnosť 15 kg; 60 × 39,5 × 22 cm; mix farieb.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Kefa na demižón 71 cm−22%
6,99 €8,99 €

Kefa na demižón 71 cm

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Zaoblená; šírka 8 cm; hrubé štetiny; plastová rukoväť.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Plastový sud bez veka 120 l
29,99 €36,95 €

Plastový sud bez veka 120 l

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Biely; vhodný na potraviny; výška 75 cm. Bez veka.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Plastový sud bez veka 65 l
17,99 €21,95 €

Plastový sud bez veka 65 l

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Biely; vhodný na potraviny; výška 56 cm. Bez veka.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Plastový barel 30 l
17,99 €21,95 €

Plastový barel 30 l

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Závitové veko; hrdlo 15 cm; rúčky.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Tanierová súprava OMBRES NAVY GREY 18 dielov
79,90 €

Tanierová súprava OMBRES NAVY GREY 18 dielov

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Keramika; 6 tanierov 21,5 cm, 6 misiek 18 cm / 650 ml, 6 tanierov 28,5 cm.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Tanierová súprava OMBRES INSTA 18 dielov
79,90 €

Tanierová súprava OMBRES INSTA 18 dielov

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Keramika; 6 tanierov 21,5 cm, 6 misiek 18 cm / 650 ml, 6 tanierov 28,5 cm.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Smaltovaný pekáč 5,6 l
24,99 €29,95 €

Smaltovaný pekáč 5,6 l

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Šírka 38 cm; dvojdielny; na všetky sporáky vrátane indukcie.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
SIMAX Pekáč HUSA 8 l
25,59 €31,95 €

SIMAX Pekáč HUSA 8 l

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Sklo; 416 × 260 × 160 mm; hranatý s vekom.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
PYREX Pekáč 4,9 l
12,99 €15,99 €

PYREX Pekáč 4,9 l

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Borosilikátové sklo; 40 × 27 × 7 cm; plastové veko; -40 až +350 °C.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Keramický pekáč 4,5 l
17,99 €22,95 €

Keramický pekáč 4,5 l

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Neglazovaný rímsky hrniec.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Glazovaný pekáč 6 l
29,99 €38,95 €

Glazovaný pekáč 6 l

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Keramika; 41 × 27 × 15 cm.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Dóza na desiatu 800 ml
9,99 €13,99 €

Dóza na desiatu 800 ml

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Nehrdzavejúca oceľ; 17 × 13 × 5,5 cm; silikónové veko; bez BPA.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Vidlička na mäso PAULA 32 cm
2,49 €

Vidlička na mäso PAULA 32 cm

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Nehrdzavejúca oceľ; dva dlhé hroty; ergonomická rukoväť.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Vpichový teplomer na pečenie
2,99 €3,99 €

Vpichový teplomer na pečenie

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Nehrdzavejúca oceľ; rozsah do 120 °C; 100 × 53 × 190 mm.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Kanvica AURORA 1 l
14,99 €19,99 €

Kanvica AURORA 1 l

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Borosilikátové sklo; veko a rukoväť z akáciového dreva; sklenené sitko; do 120 °C.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Sporák SD10 NEW LINE ľavý biely
659,00 €759,00 €

Sporák SD10 NEW LINE ľavý biely

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

8,7 kW; 95 × 88 × 61 cm; dymovod 120 mm; účinnosť 89 %; 115 kg.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Sporák SD10 NEW LINE ľavý červený
659,00 €759,00 €

Sporák SD10 NEW LINE ľavý červený

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

8,7 kW; 95 × 88 × 61 cm; dymovod 120 mm; účinnosť 89 %; 115 kg.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Sporák SD10 NEW LINE ľavý hnedý
659,00 €759,00 €

Sporák SD10 NEW LINE ľavý hnedý

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

8,7 kW; 95 × 88 × 61 cm; dymovod 120 mm; účinnosť 89 %; 115 kg.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Sporák SD10 NEW LINE ľavý krémový
659,00 €759,00 €

Sporák SD10 NEW LINE ľavý krémový

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

8,7 kW; 95 × 88 × 61 cm; dymovod 120 mm; účinnosť 89 %; 115 kg.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Sporák SD10 NEW LINE pravý biely
659,00 €759,00 €

Sporák SD10 NEW LINE pravý biely

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

8,7 kW; 95 × 88 × 61 cm; dymovod 120 mm; účinnosť 89 %; 115 kg.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Sporák SD10 NEW LINE pravý červený
659,00 €759,00 €

Sporák SD10 NEW LINE pravý červený

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

8,7 kW; 95 × 88 × 61 cm; dymovod 120 mm; účinnosť 89 %; 115 kg.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Sporák SD10 NEW LINE pravý hnedý
659,00 €759,00 €

Sporák SD10 NEW LINE pravý hnedý

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

8,7 kW; 95 × 88 × 61 cm; dymovod 120 mm; účinnosť 89 %; 115 kg.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Sporák SD10 NEW LINE pravý krémový
659,00 €759,00 €

Sporák SD10 NEW LINE pravý krémový

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

8,7 kW; 95 × 88 × 61 cm; dymovod 120 mm; účinnosť 89 %; 115 kg.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
THORMA Sporák EKONOM De lux 75 ľavý
999,00 €1 110,00 €

THORMA Sporák EKONOM De lux 75 ľavý

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Biely; 7 kW; 85 × 75 × 60 cm; dymovod 120 mm; účinnosť 79 %; 126 kg.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
THORMA Sporák EKONOM De lux 75 pravý
999,00 €1 110,00 €

THORMA Sporák EKONOM De lux 75 pravý

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Biely; 7 kW; 85 × 75 × 60 cm; dymovod 120 mm; účinnosť 79 %; 126 kg.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Krbové kachle ROMA S červené
429,00 €

Krbové kachle ROMA S červené

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

11,3 kW; 116 × 49 × 46 cm; vrchný dymovod 120 mm; účinnosť 77,6 %; rúra 32 × 28 × 28 cm; 102 kg.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Krbové kachle ROMA S krémové
429,00 €

Krbové kachle ROMA S krémové

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

11,3 kW; 116 × 49 × 46 cm; vrchný dymovod 120 mm; účinnosť 77,6 %; rúra 32 × 28 × 28 cm; 102 kg.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Krbové kachle BOZEN AT béžové
319,00 €

Krbové kachle BOZEN AT béžové

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

5 kW; 90 × 33 × 35 cm; zadný dymovod 120 mm.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Krbové kachle BOZEN AT čierne
319,00 €

Krbové kachle BOZEN AT čierne

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

5 kW; 90 × 33 × 35 cm; zadný dymovod 120 mm.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Krbové kachle BERNA LUX červené
249,00 €

Krbové kachle BERNA LUX červené

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

5,3 kW; 90 × 40 × 46 cm; zadný dymovod 120 mm; účinnosť 75,2 %; 48 kg.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Krbové kachle BERNA LUX krémové
249,00 €

Krbové kachle BERNA LUX krémové

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

5,3 kW; 90 × 40 × 46 cm; zadný dymovod 120 mm; účinnosť 75,2 %; 48 kg.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Krbové kachle BERNA LUX antracitové
249,00 €

Krbové kachle BERNA LUX antracitové

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

5,3 kW; 90 × 40 × 46 cm; zadný dymovod 120 mm; účinnosť 75,2 %; 48 kg.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
PE-PO Drevený podpaľovač 100 ks
4,99 €

PE-PO Drevený podpaľovač 100 ks

100 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Drevitý; tvar valec; balenie 100 kusov.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Kovový kutáč 80 cm
2,49 €

Kovový kutáč 80 cm

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Oceľový vyhrabávač; drevená rúčka.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Skveler Noša na drevo CUBO
31,99 €39,95 €

Skveler Noša na drevo CUBO

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Kov; 38 × 30 × 50 cm.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Olejový radiátor HH-1001
59,90 €

Olejový radiátor HH-1001

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

600/900/1500 W; 7 rebier; 55 × 33 × 24 cm; termostat; ochrana proti prehriatiu; kolieska.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Skveler Krbové náradie ANTIK
44,99 €55,95 €

Skveler Krbové náradie ANTIK

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

4-dielne so stojanom; výška 61 cm.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Brikety RUF HARD 10 kg
4,59 €5,99 €

Brikety RUF HARD 10 kg

10 kg · 0,46 €/kg

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Bukové drevo; 9–12 kusov v balení; 15 × 7 × 9 cm; výhrevnosť cca 18,9 MJ/kg.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Kovové hrable 14 zubov
7,49 €9,49 €

Kovové hrable 14 zubov

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Drevená násada.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Švédske hrable rozťahovacie
6,99 €9,99 €

Švédske hrable rozťahovacie

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Kov; kovová násada.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Hliníkový rebrík ALW 5-stupňový
39,99 €

Hliníkový rebrík ALW 5-stupňový

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Jednostranný; plošinka 98 cm; prepravná dĺžka 171 cm; nosnosť 120 kg; hmotnosť 3,53 kg.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Skveler Lampa TANDEM 2 ks
23,99 €29,95 €

Skveler Lampa TANDEM 2 ks

2 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

COB LED 700–750 lm; batéria 2200 mAh; USB-C; magnet, hák, výstražné svetlá.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
PROKIN Rýľ STEEL PROFESSIONAL
11,99 €14,99 €

PROKIN Rýľ STEEL PROFESSIONAL

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Špicatý; kalená čepeľ 20 cm; celková dĺžka 120 cm; celokovový.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Plastový kompostér 420 l
44,00 €54,95 €

Plastový kompostér 420 l

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

85 × 85 × 80 cm; čierny.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
DEN BRAVEN Montážne lepidlo MAMUT GOLD 290 ml
7,59 €

DEN BRAVEN Montážne lepidlo MAMUT GOLD 290 ml

290 ml · 26,17 €/l

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Biele; objem 290 ml.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
GARDENKUS Krycia plachta 3 × 4 m
8,99 €11,99 €

GARDENKUS Krycia plachta 3 × 4 m

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Polyetylén 140 g/m²; laminovaná s okami; modrá/strieborná.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
GARDENKUS Krycia plachta 5 × 6 m
20,99 €28,95 €

GARDENKUS Krycia plachta 5 × 6 m

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Polyetylén 140 g/m²; laminovaná s okami; modrá/strieborná.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
INGCO Kufrík na náradie 14 palcov
6,99 €9,25 €

INGCO Kufrík na náradie 14 palcov

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

PP; kovová pracka; vysokopevná rukoväť. 356 × 168 × 150 mm; 740 g; nosnosť 10 kg.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
INGCO Kufrík na náradie 20 palcov
15,99 €21,95 €

INGCO Kufrík na náradie 20 palcov

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

PP; kovová pracka; vysokopevná rukoväť. 508 × 296 × 261 mm; 2,19 kg; nosnosť 20 kg.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
INGCO Reťazová píla CGSLI20682
139,00 €184,99 €

INGCO Reťazová píla CGSLI20682

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

20 V; bezkartáčový motor; lišta 15 cm; reťaz 11 m/s; 2 × 2 Ah akumulátor a nabíjačka.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
INGCO Záhradné nožnice na konáre 730 mm
10,99 €13,75 €

INGCO Záhradné nožnice na konáre 730 mm

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Čepeľ SK5; strih do 23 mm.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
INGCO Multifunkčné náradie 15 funkcií
9,99 €13,35 €

INGCO Multifunkčné náradie 15 funkcií

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Skladacie; veľkosť 100 mm; kliešte, nôž, skrutkovače, pilník, otvárač na fľaše.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
INGCO Prerezávacia pílka 300 mm
5,99 €11,49 €

INGCO Prerezávacia pílka 300 mm

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Na drevo; SK5; 7 zubov na palec; trojstranne brúsené zuby.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
INGCO Ručná pílka 300 mm
3,49 €5,99 €

INGCO Ručná pílka 300 mm

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

7 zubov na palec; precízne brúsené zuby; dvojitá rukoväť.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
INGCO Ručné záhradné nožnice 220 mm
4,99 €7,49 €

INGCO Ručné záhradné nožnice 220 mm

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Uhlíková oceľ; mäkké TPR rúčky; strih do 16 mm.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Žehliaca doska EUROPA modrá
29,99 €

Žehliaca doska EUROPA modrá

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

120 × 38 cm; kovová mriežka; bavlnený poťah; výška do 95 cm; zásuvka a odkladacia plocha.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Žehliaca doska EUROPA žltá
39,99 €

Žehliaca doska EUROPA žltá

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

120 × 38 cm; kovová mriežka; bavlnený poťah; výška do 95 cm; zásuvka a odkladacia plocha.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Sušiak FLEX Ultra 28 m
39,90 €

Sušiak FLEX Ultra 28 m

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Oceľ s práškovým nástrekom; nosnosť 20 kg; 200 × 90 cm; výsuvné bočné ramená; rozkladací.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Protišmykové ramienka 10 ks
4,99 €6,99 €

Protišmykové ramienka 10 ks

10 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Zamatový povrch; 45 × 16 cm; hák 8,5 cm; sada 10 kusov.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Skveler Univerzálne štipce 15 ks
2,49 €3,99 €

Skveler Univerzálne štipce 15 ks

15 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Oceľ s plastovou bužírkou; cca 58 × 16 mm; mix farieb.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Skveler Mop SPIN LUX so súpravou
32,99 €45,95 €

Skveler Mop SPIN LUX so súpravou

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Rotačný bez pedála; vedro so žmýkacím systémom; kovová teleskopická násada 90–120 cm; 2 strapcové hlavice.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Skveler Výsuvný organizér pod drez
16,99 €21,95 €

Skveler Výsuvný organizér pod drez

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Oceľ s práškovou farbou; pod drez alebo umývadlo; vysúvateľná polica; 36,5 × 27 × 37 cm.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Skveler Mop KLIP s dvoma náhradami
11,99 €18,99 €

Skveler Mop KLIP s dvoma náhradami

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Plochý; hliníková hlava; mikrovlákno; trojradový klip; rotácia 360°; nerezová teleskopická rúčka; 2 náhrady.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku
Skveler Náhrada KLIP na mop−50%
2,49 €4,99 €

Skveler Náhrada KLIP na mop

1 ks

Platí od 1. 10. do 31. 10.

Mikrovlákno; cca 43 × 13 cm; obojstranná.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania skladových zásob. Dostupnosť u jednotlivých predajcov môže byť na objednávku; informujte sa v predajni. Dekorácie nie sú súčasťou výrobku.

KinekusPlatí od 1. 10. do 31. 10.
V letáku