Lidl leták 5. 10. – 11. 10. 2026

5. 10. – 11. 10. 2026 Platí od 5. 10.

Strana 1Strana 2
Otvoriť veľký prehliadač

Produkty z tohto letáka

Kaizerka
0,09 €

Kaizerka

55 g · 1,64 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

55 g (100 g = 0,16)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Cereálna kaizerka
0,12 €

Cereálna kaizerka

60 g · 2,00 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Pri kúpe 8 ks

Podmienky ponuky

60 g (100 g = 0,20) Lidl Plus 6 + 2 zadarmo, cena za kus pri kúpe 8 kusov. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Fitnes bageta
0,18 €

Fitnes bageta

80 g · 2,25 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Pri kúpe 4 ks

Podmienky ponuky

80 g (100 g = 0,23) Lidl Plus 3 + 1 zadarmo, cena za kus pri kúpe 4 kusov. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Pardubický perník
0,24 €

Pardubický perník

60 g · 4,00 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Pri kúpe 3 ks

Podmienky ponuky

60 g, rôzne druhy (100 g = 0,40) Lidl Plus 2 + 1 zadarmo, cena za kus pri kúpe 3 kusov. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Maslový croissant
0,29 €

Maslový croissant

57 g · 5,09 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

57 g (100 g = 0,51)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Ružový donut
0,29 €

Ružový donut

53 g · 5,47 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

53 g s posýpkou (100 g = 0,55)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Korn bageta
0,29 €

Korn bageta

115 g · 2,52 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

115 g (100 g = 0,25)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Makovka
0,29 €

Makovka

70 g · 4,14 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

70 g (100 g = 0,41) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Ovocný jogurt
0,29 €

Ovocný jogurt

135 g · 2,15 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

135 g s bifidokultúrou rôzne druhy (100 g = 0,21)

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Biely jogurt
0,29 €

Biely jogurt

135 g · 2,15 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

135 g s bifidokultúrou (100 g = 0,21)

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Orion Deli
0,33 €

Orion Deli

35 g · 9,43 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

35 g pistáciová (100 g = 0,94) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Sójové rezy
0,35 €

Sójové rezy

50 g · 7,00 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Pri kúpe 3 ks

Podmienky ponuky

50 g, (100 g = 0,70) Lidl Plus 2 + 1 zadarmo, cena za kus pri kúpe 3 kusov. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Skautky oblátky arašidové
0,35 €

Skautky oblátky arašidové

50 g · 7,00 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

50 g (100 g = 0,70) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Tyčinka s candy krémom
0,35 €

Tyčinka s candy krémom

40 g · 8,75 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

40 g (100 g = 0,88) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Oškvarkový pagáč
0,39 €

Oškvarkový pagáč

77 g · 5,06 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

77 g (100 g = 0,51) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Zlatý Bažant
0,39 €

Zlatý Bažant

0.5 l · 0,78 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Pri kúpe 10 ks

Podmienky ponuky

0,5 l svetlé výčapné pivo + záloh za obal 0,13 € (1 l = 1,38) (LP: 1 l = 0,78) Cena platí pri kúpe minimálne 10 kusov s Lidl Plus. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Údené bravčové koleno s kosťou
0,39 €

Údené bravčové koleno s kosťou

100 g · 3,90 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

cena za 100 g Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
7 Days Croissant
0,39 €

7 Days Croissant

60 g · 6,50 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

60 g, rôzne druhy (100 g = 0,65) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Arašidové chrumky
0,39 €

Arašidové chrumky

100 g · 3,90 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

100 g Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Kakaový/Kávový rez
0,39 €

Kakaový/Kávový rez

50 g · 7,80 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

50 g, (100 g = 0,78) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Energetický nápoj
0,39 €

Energetický nápoj

0.25 l · 1,56 €/l

Platí od 8. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

0,25 l, rôzne druhy + záloh za obal 0,15 € (1 l = 1,56) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Rajo Smotanový Mňam Jogurt
0,44 €

Rajo Smotanový Mňam Jogurt

200 g · 2,20 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

200 g, rôzne druhy (100 g = 0,25), (LP: 100 g = 0,22) Cena platí pri kúpe minimálne 2 kusov s Lidl Plus. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Miva chrumky
0,45 €

Miva chrumky

60 g · 7,50 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

60 g, (100 g = 0,75)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Pizzový slimák
0,45 €

Pizzový slimák

90 g · 5,00 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

90 g (100 g = 0,50) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Mattoni minerálna voda
0,45 €

Mattoni minerálna voda

1.5 l · 0,30 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Pri kúpe 6 ks

Podmienky ponuky

1,5 l rôzne druhy + záloh za obal 0,15 € (1 l = 0,30) Lidl Plus 4 + 2 zadarmo, cena za kus pri kúpe 6 kusov. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kaleráb
0,45 €

Kaleráb

1 ks · 0,45 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Smotanový kefír
0,45 €

Smotanový kefír

250 g · 1,80 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

250 g rôzne druhy (1 kg = 1,80)

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Smíšek
0,45 €

Smíšek

130 g · 3,46 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

130 g rôzne druhy (100 g = 0,35)

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Vrecia na odpad 60 L
0,49 €

Vrecia na odpad 60 L

10 ks · 0,05 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

10 kusov, zaťahovacie (1 kus = 0,05)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Šalátové uhorky
0,49 €

Šalátové uhorky

1 ks · 0,49 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Croissant
0,49 €

Croissant

84 g · 5,83 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

84 g s marhuľovou náplňou (100 g = 0,58) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
PEZ Hroznový cukor/Fizzy
0,49 €

PEZ Hroznový cukor/Fizzy

30 g · 16,33 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

30 g, rôzne druhy, (100 g = 1,63) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Horčica plnotučná
0,49 €

Horčica plnotučná

400 g · 1,22 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

400 g, (1 kg = 1,23) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Žlté kivi
0,59 €

Žlté kivi

1 ks · 0,59 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Urpiner Urpín 11°
0,59 €

Urpiner Urpín 11°

0.5 l · 1,18 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

0,5 l svetlý ležiak + záloh za obal 0,15 € (1 l = 1,18) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Červená kapusta
0,59 €

Červená kapusta

1 kg · 0,59 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

cena za 1 kg Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Bellona
0,59 €

Bellona

46 g · 12,83 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

46 g, (100 g = 1,28) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Budvar
0,59 €

Budvar

0.5 l · 1,18 €/l

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

0,5 l + záloh za obal 0,13 € (1 l = 1,18) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Pálivá nátierka
0,60 €

Pálivá nátierka

120 g · 5,00 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Pri kúpe 3 ks

Podmienky ponuky

120 g, (100 g = 0,50) Lidl Plus 2 + 1 zadarmo, cena za kus pri kúpe 3 kusov. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Zott Monte
0,65 €

Zott Monte

150 g · 4,33 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

150 g (100 g = 0,43) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Šariš Unikát
0,65 €

Šariš Unikát

0.5 l · 1,30 €/l

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

0,5 l + záloh za obal 0,13 € (1 l = 1,30) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Suché talianske víno/Frizzante
0,66 €

Suché talianske víno/Frizzante

0.2 l · 3,30 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Pri kúpe 6 ks

Podmienky ponuky

0,2 l rôzne druhy + záloh za obal 0,15 € (100 ml = 0,33) Lidl Plus 4 + 2 zadarmo, cena za kus pri kúpe 6 kusov. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Magnesia
0,67 €

Magnesia

1.5 l · 0,45 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

1,5 l rôzne druhy + záloh za obal 0,15 € (1 l = 0,45)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Staropramen Smíchov 10°
0,69 €

Staropramen Smíchov 10°

0.5 l · 1,38 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

0,5 l + záloh za obal 0,13 € (1 l = 1,38)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Tekvica na vyrezávanie
0,69 €

Tekvica na vyrezávanie

1 kg · 0,69 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

cena za 1 kg Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Jogurt
0,69 €

Jogurt

150 g · 4,60 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

150 g rôzne druhy (100 g = 0,46) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Sekané paradajky
0,69 €

Sekané paradajky

425 ml · 1,62 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

425 ml rôzne druhy (100 g= 0,29/1 kg = 2,76/2,65/PP) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Rastlinná nátierka
0,69 €

Rastlinná nátierka

100 g · 6,90 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

100 g, rôzne druhy Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kong Strong Classic XXL
0,69 €

Kong Strong Classic XXL

0.33 l · 2,09 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

0.33 l + záloh za obal 0,15 € (1 l = 2,09) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Granátové jablko
0,69 €

Granátové jablko

1 ks · 0,69 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Eidam plátky
0,69 €

Eidam plátky

100 g · 6,90 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

100 g rôzne druhy 30 % t. v s. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Parížsky šalát
0,69 €

Parížsky šalát

150 g · 4,60 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

150 g (100 g = 0,46) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Špenátový pretlak
0,69 €

Špenátový pretlak

400 g · 1,72 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

400 g, ochutený, (1 kg = 1,73) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Pečeňová/ Hydinová nátierka
0,69 €

Pečeňová/ Hydinová nátierka

120 g · 5,75 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

120 g, jemná (100 g = 0,58) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Zlatý Bažant Radler 0,0 %
0,69 €

Zlatý Bažant Radler 0,0 %

0.5 l · 1,38 €/l

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

0,5 l, rôzne druhy + záloh za obal 0,15 € (1 l = 1,38) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Cottage Cheese biely
0,75 €

Cottage Cheese biely

200 g · 3,75 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

200 g, 6% tuku, (100 g = 0,38)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Radegast 12°/ Ratar
0,75 €

Radegast 12°/ Ratar

0.5 l · 1,50 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

0,5 l svetlý ležiak + záloh za obal 0,13 € (1 l = 1,50) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Mix hrášok a mrkva
0,75 €

Mix hrášok a mrkva

450 g · 1,67 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

450 g, (1 kg = 1,67) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Olivová tyčinka
0,79 €

Olivová tyčinka

120 g · 6,58 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

120 g (100 g = 0,66) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Peroni Nastro Azzuro
0,79 €

Peroni Nastro Azzuro

0.33 l · 2,39 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

0,33 l + záloh za obal 0,13 € (1 l = 2,39) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Rajo Acidko biele
0,79 €

Rajo Acidko biele

450 g · 1,76 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

450 g (1 kg = 1,76) v ponuke aj Rajo Acidko rôzne druhy, 450 g za 0,79 € Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Rajo Acidko ochutené
0,79 €

Rajo Acidko ochutené

450 g · 1,76 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

450 g (1 kg = 1,76) v ponuke aj Rajo Acidko rôzne druhy, 450 g za 0,79 € Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Hydinový hamburger
0,79 €

Hydinový hamburger

200 g · 3,95 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

200 g, rôzne druhy (100 g = 0,40) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Pstruh čerstvý pitvaný
0,79 €

Pstruh čerstvý pitvaný

100 g · 7,90 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

cena za 100 g Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Anglická slanina
0,79 €

Anglická slanina

100 g · 7,90 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

100 g tenké plátky Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Dr.Oetker puding
0,79 €

Dr.Oetker puding

152 g · 5,20 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

4 x 38 g = 152 g rôzne druhy (100 g = 0,52) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Vetrové bonbóny
0,79 €

Vetrové bonbóny

150 g · 5,27 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

150 g, rôzne druhy (100 g = 0,53) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Venčeky
0,79 €

Venčeky

150 g · 5,27 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

150 g, rôzne druhy (100 g = 0,53) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Náplň do kahancov
0,79 €

Náplň do kahancov

1 ks · 0,79 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Cola
0,85 €

Cola

1.5 l · 0,57 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

1,5 l + záloh za obal 0,15 € (1 l = 0,57)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Olejová náplň
0,85 €

Olejová náplň

1 ks · 0,85 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Zrelé avokádo
0,89 €

Zrelé avokádo

1 ks · 0,89 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Drevorubačský chlieb
0,89 €

Drevorubačský chlieb

405 g · 2,20 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

405 g (1 kg = 2,20) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Krémová smotanová nátierka
0,89 €

Krémová smotanová nátierka

200 g · 4,45 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

200 g, (100 g = 0,45) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Ovocný jogurt v skle
0,89 €

Ovocný jogurt v skle

250 g · 3,56 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

250 g rôzne druhy (1 kg = 3,56) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Nimm2 lízanky
0,89 €

Nimm2 lízanky

80 g · 11,13 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Pri kúpe 3 ks

Podmienky ponuky

80 g (100 g od 1,11) Cena za kus pri kúpe minimálne 3 kusov. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Krekry
0,89 €

Krekry

100 g · 8,90 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

100 g, rôzne druhy Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Happy Swing trubičky
0,89 €

Happy Swing trubičky

150 g · 5,93 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

150 g, rôzne druhy (100 g = 0,59) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Smotana na šľahanie
0,90 €

Smotana na šľahanie

250 ml · 3,60 €/l

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

250 ml 33 % tuku (1 l = 3,60)

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Kefírové mlieko
0,95 €

Kefírové mlieko

950 g · 1,00 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

950 g, (1 kg = 1,00)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Eidam
0,95 €

Eidam

150 g · 6,33 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

150 g, plátky, (100 g = 0,63)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Arašidy v cestíčku
0,95 €

Arašidy v cestíčku

200 g · 4,75 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

200 g rôzne druhy (100 g = 0,48)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Zemiakové lupienky
0,95 €

Zemiakové lupienky

150 g · 6,33 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

150 g, rôzne druhy (100 g = 0,63)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Smotana na šľahanie
0,99 €

Smotana na šľahanie

250 ml · 3,96 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

250 ml, 33 % tuku (1 l = 3,96)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Mandarinky lúpané
0,99 €

Mandarinky lúpané

314 ml · 3,15 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

314 ml, v sladkom náleve (100 g = 0,57/PP)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Gouda
0,99 €

Gouda

150 g · 6,60 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

150 g, plátky (100 g = 0,66)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Mango
0,99 €

Mango

1 ks · 0,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Šalátové srdiečka
0,99 €

Šalátové srdiečka

3 ks · 0,33 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

3 kusy v balení (1 kus = 0,33) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Milsy Bánovecká nátierka
0,99 €

Milsy Bánovecká nátierka

200 g · 4,95 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

200 g, rôzne druhy (100 g = 0,50) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Brioškový croissant
0,99 €

Brioškový croissant

100 g · 9,90 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

100 g s krémovou náplňou Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Šiška
0,99 €

Šiška

85 g · 11,65 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

85 g s pistáciovou náplňou (100 g = 1,16) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Italat Ricotta
0,99 €

Italat Ricotta

200 g · 4,95 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

200 g (100 g = 0,50) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Paradajkový pretlak s korením
0,99 €

Paradajkový pretlak s korením

200 g · 4,95 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

200 g rôzne druhy (100 g = 0,50) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Rajo Ochutený tvaroh
0,99 €

Rajo Ochutený tvaroh

250 g · 3,96 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

250 g rôzne druhy (1 kg = 3,96) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Hydinová Mortadela
0,99 €

Hydinová Mortadela

600 g · 1,65 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

600 g rôzne druhy (1 kg = 1,65) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Treska v majonéze
0,99 €

Treska v majonéze

150 g · 6,60 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

150 g (100 g = 0,66) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Čokoládové tyčinky
0,99 €

Čokoládové tyčinky

100 g · 9,90 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

100 g Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Vres obyčajný
0,99 €

Vres obyčajný

1 ks · 0,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus rôzne farby Ø kvetináča: 9 cm výška: cca 20 – 26 cm Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Rodinné oblátky
0,99 €

Rodinné oblátky

130 g · 7,62 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

130 g, rôzne druhy (100 g = 0,76) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Zemiakový chlieb
1,05 €

Zemiakový chlieb

500 g · 2,10 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

500 g krájaný (1 kg = 2,10)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Vreckovky
1,09 €

Vreckovky

15 ks · 0,07 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

15 balení 3-vrstvové (1 balenie = 0,07) Predajné balenie obsahuje 15 balíčkov.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Maslo
1,09 €

Maslo

200 g · 5,45 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

200 g (100 g = 0,60) (LP: 100 g = 0,55) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kozmetické obrúsky
1,09 €

Kozmetické obrúsky

200 ks · 0,01 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

200 obrúskov 2-vrstvové (1 obrúsok = 0,01) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Údená makrela
1,09 €

Údená makrela

100 g · 10,90 €/kg

Platí od 10. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

cena za 100 g Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 10. 10. do 11. 10.
V letáku
Toastový chlieb
1,09 €

Toastový chlieb

500 g · 2,18 €/kg

Platí od 10. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

500 g maslový/celozrnný/ pšeničný (1 kg = 2,18) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 10. 10. do 11. 10.
V letáku
Ementál
1,15 €

Ementál

150 g · 7,67 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

150 g, 45% t. v s., plátky (100 g = 0,77)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Slivky
1,19 €

Slivky

1 kg · 1,19 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

cena za 1 kg Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Magnesia RED
1,19 €

Magnesia RED

1.5 l · 0,79 €/l

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

1,5 l rôzne druhy + záloh za obal 0,15 € (1 l = 0,79) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Rajo Bezlaktózové mlieko
1,20 €

Rajo Bezlaktózové mlieko

1 l · 1,20 €/l

Platí od 10. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Pri kúpe 6 ks

Podmienky ponuky

1 l 3,5 % tuku Lidl Plus 4 + 2 zadarmo, cena za kus pri kúpe 6 kusov. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 10. 10. do 11. 10.
V letáku
Pečená sekaná
1,29 €

Pečená sekaná

500 g · 2,58 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

500 g (1 kg = 2,58)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Špagety
1,29 €

Špagety

1 kg · 1,29 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

1 kg z tvrdej pšenice Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kofola
1,29 €

Kofola

2 l · 0,65 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

2 l Nulka/Cistrus v ponuke aj Kofola Originál, 2 l za 1,29 € s Lidl Plus + záloh za obal 0,15 € Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Minipizza Calzone
1,29 €

Minipizza Calzone

110 g · 11,73 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

110 g Margherita (100 g = 1,17) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Treska Cottage Exklusiv
1,29 €

Treska Cottage Exklusiv

140 g · 9,21 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

140 g, (100 g = 0,92) v ponuke aj Treska Cottage Exklusiv a feferónky 140 g za 1,29 € Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Treska Cottage Exklusiv a feferónky
1,29 €

Treska Cottage Exklusiv a feferónky

140 g · 9,21 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

140 g, (100 g = 0,92) v ponuke aj Treska Cottage Exklusiv a feferónky 140 g za 1,29 € Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Tatranská rolka
1,29 €

Tatranská rolka

150 g · 8,60 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

150 g, plátky (100 g = 0,86) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Lupienky vrúbkované
1,29 €

Lupienky vrúbkované

150 g · 8,60 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

150 g rôzne druhy (100 g = 0,86) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Kahanec Luna S-342
1,29 €

Kahanec Luna S-342

1 ks · 1,29 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Náplne do kahancov
1,29 €

Náplne do kahancov

5 ks · 0,26 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

5 x 30 g = 150 g (1 kus = 0,26) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Maslové tyčinky
1,33 €

Maslové tyčinky

150 g · 8,87 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Pri kúpe 3 ks

Podmienky ponuky

150 g, rôzne druhy (100 g = 0,89) Lidl Plus 2 + 1 zadarmo, cena za kus pri kúpe 3 kusov. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Karička
1,35 €

Karička

125 g · 10,80 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

125 g, tavený syr, (100 g = 1,08)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Pirátske párky
1,35 €

Pirátske párky

200 g · 6,75 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

200 g, (100 g = 0,68)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Raňajkové cereálie
1,35 €

Raňajkové cereálie

500 g · 2,70 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

500 g, rôzne druhy (1 kg = 2,70) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Hrušky zelené ukladané
1,39 €

Hrušky zelené ukladané

1 kg · 1,39 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

cena za 1 kg Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Viaczrnný chlieb
1,39 €

Viaczrnný chlieb

700 g · 1,99 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

700 g (1 kg = 1,99) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Cappelletti
1,39 €

Cappelletti

250 g · 5,56 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

250 g plnené mortadelou a šunkou (1 kg = 5,56) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Giana Broskyne
1,39 €

Giana Broskyne

850 ml · 1,64 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

850 ml (1 kg = 2,96/PP) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Karfiol
1,39 €

Karfiol

1 ks · 1,39 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus kus Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Relax 100% pomaranč
1,39 €

Relax 100% pomaranč

1 l · 1,39 €/l

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

1 l + záloh za obal 0,15 € Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Kečup Gurmán jemný
1,45 €

Kečup Gurmán jemný

520 g · 2,79 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

520 g (1 kg = 2,79) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Mozzarella
1,49 €

Mozzarella

140 g · 10,64 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

140 g, plátky, (100 g = 1,06)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Huby Shitake
1,49 €

Huby Shitake

150 g · 9,93 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

150 g balenie (100 g = 0,99) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Mrkva
1,49 €

Mrkva

2 kg · 0,75 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

2 kg balenie (1 kg = 0,75) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Debrecínska pečienka
1,49 €

Debrecínska pečienka

200 g · 7,45 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

200 g (100 g = 0,75) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Repkový olej
1,49 €

Repkový olej

1 l · 1,49 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

1 l Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Dezert s rumom
1,49 €

Dezert s rumom

130 g · 11,46 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

130 g (100 g = 1,15) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Sušienky s náplňou
1,49 €

Sušienky s náplňou

140 g · 10,64 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

140 g rôzne druhy (100 g = 1,06) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Balsamico omáčka
1,49 €

Balsamico omáčka

250 ml · 5,96 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

250 ml rôzne druhy (1 l = 5,96) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Talianska chlebová špecialita
1,49 €

Talianska chlebová špecialita

390 g · 3,82 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

3 x 130 g= 390 g (1 kg = 3,82) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Sfogliatine
1,49 €

Sfogliatine

200 g · 7,45 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

200 g pečivo z lístkového cesta (100 g = 0,75) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Stará mama Knedličky
1,49 €

Stará mama Knedličky

500 g · 2,98 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

500 g rôzne druhy (1 kg = 2,98) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Ricola Švajčiarske bylinné cukríky
1,49 €

Ricola Švajčiarske bylinné cukríky

40 g · 37,25 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

40 g, rôzne druhy, (100 g = 3,73) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
River Tonic
1,49 €

River Tonic

2 l · 0,75 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

2 l rôzne druhy + záloh za obal 0,15 € (1 l = 0,75) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Dermacol Aroma Moment Sprchovací gél
1,49 €

Dermacol Aroma Moment Sprchovací gél

250 ml · 5,96 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

250 ml, rôzne druhy (1 l = 5,96) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Tmavé hrozno bezjadierkové
1,49 €

Tmavé hrozno bezjadierkové

500 g · 2,98 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

500 g balenie (1 kg = 2,98) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Vianočka
1,49 €

Vianočka

350 g · 4,26 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

350 g, (1 kg = 4,26) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Tuniak filety
1,59 €

Tuniak filety

195 g · 8,15 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

195 g, vo vlastnej šťave (100 g = 1,06/PP)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Tekvicové jadierka
1,59 €

Tekvicové jadierka

200 g · 7,95 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

200 g solené/nesolené (100 g = 0,80)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Filet z lososa
1,59 €

Filet z lososa

100 g · 15,90 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

cena za 100 g s kožou Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Paradajková omáčka
1,59 €

Paradajková omáčka

720 ml · 2,21 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

720 ml rôzne druhy (1 l = 2,21) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Tiramisu dezert
1,59 €

Tiramisu dezert

160 g · 9,94 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

2 x 80 g = 160 g (100 g = 0,99) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Dlhé piškóty
1,59 €

Dlhé piškóty

400 g · 3,98 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

400 g (1 kg = 3,98) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Zemiakové mriežky
1,59 €

Zemiakové mriežky

125 g · 12,72 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

125 g rôzne druhy (100 g = 1,27) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Liptov Bryndza
1,65 €

Liptov Bryndza

110 g · 15,00 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

110 g, (100 g = 1,50)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Biele hrozno
1,69 €

Biele hrozno

1 kg · 1,69 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

cena za 1 kg Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Vysočina saláma
1,69 €

Vysočina saláma

300 g · 5,63 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

300 g (1 kg = 5,63) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Prosciutto Crudo
1,69 €

Prosciutto Crudo

100 g · 16,90 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

cena za 100 g Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Cookies s náplňou
1,69 €

Cookies s náplňou

150 g · 11,27 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

150 g rôzne druhy (100 g = 1,13) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Sušienky z krehkého cesta
1,69 €

Sušienky z krehkého cesta

400 g · 4,23 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

400 g (1 kg = 4,23) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Gouda
1,69 €

Gouda

250 g · 6,76 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

250 g (1 kg = 6,76) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Červené jablká Evelina
1,69 €

Červené jablká Evelina

1 kg · 1,69 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

cena za 1 kg Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Hydinové párky
1,69 €

Hydinové párky

1 kg · 1,69 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

1 kg Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Zemiakové hranolky
1,69 €

Zemiakové hranolky

1 kg · 1,69 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

1 kg Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Kahanec S - 10 A
1,75 €

Kahanec S - 10 A

1 ks · 1,75 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Polooštiepok
1,79 €

Polooštiepok

190 g · 9,42 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

190 g, údený/neúdený (100 g = 0,94)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Brusnice sušené
1,79 €

Brusnice sušené

200 g · 8,95 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

200 g (100 g = 0,90)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Pasírované cherry paradajky
1,79 €

Pasírované cherry paradajky

500 g · 3,58 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

500 g (1 kg = 3,58) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Sicílske pesto
1,79 €

Sicílske pesto

180 g · 9,94 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

180 g rôzne druhy (100 g = 0,99) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Torroncini nugát
1,79 €

Torroncini nugát

180 g · 9,94 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

180 g (100 g = 0,99) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kráľovský syr
1,79 €

Kráľovský syr

250 g · 7,16 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

250 g (1 kg = 7,16) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Zmes kešu a brusníc
1,79 €

Zmes kešu a brusníc

200 g · 8,95 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

200 g (100 g = 0,90) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Indulona krém na ruky
1,79 €

Indulona krém na ruky

100 ml · 17,90 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

100 ml rôzne druhy Cena platí pri kúpe minimálne 2 kusov s Lidl Plus. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Džem
1,79 €

Džem

450 g · 3,98 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

450 g, rôzne druhy (1 kg = 3,98) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Delikatesné bravčové mäso
1,79 €

Delikatesné bravčové mäso

340 g · 5,26 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

340 g, (1 kg = 5,26) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Toaletný papier
1,85 €

Toaletný papier

8 ks · 0,23 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

8 kotúčikov 2-vrstvové parfumovaný (1 kotučik = 0,23)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Rajo Cottage Cheese biely XXL
1,85 €

Rajo Cottage Cheese biely XXL

380 g · 4,87 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

380 g (1 kg = 4,87) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Prosciutto Cotto
1,89 €

Prosciutto Cotto

150 g · 12,60 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

150 g (100 g = 1,26)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Uhorská klobása
1,89 €

Uhorská klobása

250 g · 7,56 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

250 g (1 kg = 7,56) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Čučoriedky
1,89 €

Čučoriedky

125 g · 15,12 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

125 g balenie (100 g = 1,51) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Maliny
1,89 €

Maliny

125 g · 15,12 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

125 g balenie (100 g = 1,51) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Paradajky strapcové
1,89 €

Paradajky strapcové

1 kg · 1,89 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

cena za 1 kg Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Biela paprika
1,89 €

Biela paprika

1 kg · 1,89 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

cena za 1 kg Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Delikátna saláma
1,95 €

Delikátna saláma

150 g · 13,00 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

150 g krájaná (100 g = 1,30)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Brit Premium by Nature
1,95 €

Brit Premium by Nature

400 g · 4,88 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

400 g , rôzne druhy (1 kg = 4,88) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kuracie štvrte zadné XXL
1,99 €

Kuracie štvrte zadné XXL

1 kg · 1,99 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

cena za 1 kg Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Toaletný papier
1,99 €

Toaletný papier

8 ks · 0,25 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

8 kotúčikov s levanduľovou arómou Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Mozzarella di Bufala
1,99 €

Mozzarella di Bufala

125 g · 15,92 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

125 g 52 % t. v s. (100 g = 1,59) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Mozzarella strúhaná
1,99 €

Mozzarella strúhaná

250 g · 7,96 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

250 g (1 kg = 7,96) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Amaretti sušienky
1,99 €

Amaretti sušienky

200 g · 9,95 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

200 g (100 g = 1,00) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Cestoviny
1,99 €

Cestoviny

500 g · 3,98 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

500 g rôzne druhy (1 kg = 3,98) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Sušené paradajky
1,99 €

Sušené paradajky

100 g · 19,90 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

100 g rôzne druhy Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Sušené paradajky
1,99 €

Sušené paradajky

230 g · 8,65 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

230 g v slnečnicovom oleji (100 g = 1,33/PP) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Tuniak na cestoviny
1,99 €

Tuniak na cestoviny

160 g · 12,44 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

160 g rôzne druhy (100 g = 1,24) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Grissini
1,99 €

Grissini

250 g · 7,96 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

250 g rôzne druhy (1 kg = 7,96) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Čerstvá pomarančová šťava
1,99 €

Čerstvá pomarančová šťava

1 l · 1,99 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

1 l + záloh za obal 0,15 € v ponuke aj Čerstvá šťava z červeného pomaranča 1 l za 1,99 € v ponuke aj Čerstvá mandarinková šťava 1 l za 2,19 € Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Čerstvá šťava z červeného pomaranča
1,99 €

Čerstvá šťava z červeného pomaranča

1 l · 1,99 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

1 l + záloh za obal 0,15 € v ponuke aj Čerstvá šťava z červeného pomaranča 1 l za 1,99 € v ponuke aj Čerstvá mandarinková šťava 1 l za 2,19 € Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kinder Délice
1,99 €

Kinder Délice

156 g · 12,76 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

156 g (100 g = 1,28) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Tento Kuchynské utierky
1,99 €

Tento Kuchynské utierky

2 ks · 1,00 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

2 rolky, extra dlhé (1 rolka = 1,00) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Relax 100 % jablkový džús
1,99 €

Relax 100 % jablkový džús

1 l · 1,99 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

1 l Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Konifery
1,99 €

Konifery

1 ks · 1,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus rôzne druhy Ø kvetináča: 10,5 cm výška: cca 27 – 38 cm Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Štetce
1,99 €

PARKSIDE Štetce

1 ks · 1,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

3-dielna súprava A: na laky s obsahom rozpúšťadiel B: na akrylové a disperzné farby C: na laky, ochranný gél a farbu na drevo D: na emulzné farby, laky a lazúry Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Syrový snack
1,99 €

Syrový snack

250 g · 7,96 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

250 g, rôzne druhy (1 kg = 7,96) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Ovocno- -orechová zmes
1,99 €

Ovocno- -orechová zmes

200 g · 9,95 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

200 g (100 g = 1,00) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Náplne do kahancov
1,99 €

Náplne do kahancov

10 ks · 0,20 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

10 kusov (1 kus = 0,20) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Detské ponožky
1,99 €

Detské ponožky

3 par

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

3 páry v balení, 1 pár = 0,66 veľ.: 23/26 - 31/34 Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. Množstvo je počet párov.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Kokteilové paradajky kríčkové
1,99 €

Kokteilové paradajky kríčkové

500 g · 3,98 €/kg

Platí od 10. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

500 g balenie (1 kg = 3,98) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 10. 10. do 11. 10.
V letáku
Chryzantéma Flowerpops
10,99 €

Chryzantéma Flowerpops

1 ks · 10,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus Ø kvetináča: 23 cm výška: cca 29 – 35 cm Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Metaxa*****
10,99 €

Metaxa*****

0.7 l · 15,70 €/l

Platí od 8. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

0,7 l 38% alkoholu (1 l = 15,70) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Ballantine ́s
11,11 €

Ballantine ́s

0.7 l · 15,87 €/l

Platí od 8. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

0,7 l 40 % alkoholu (1 l = 15,87) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Hovädzie plece
11,99 €

Hovädzie plece

1 kg · 11,99 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

cena za 1 kg z mladého býka Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Hovädzie stehno
11,99 €

Hovädzie stehno

1 kg · 11,99 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

cena za 1 kg

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Espresso Crema
11,99 €

Espresso Crema

1 kg · 11,99 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

1 kg celé zrnká Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Aperol
11,99 €

Aperol

0.7 l · 17,13 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

0,7 l 11 % alkoholu (1 l = 17,13) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Pyžamo
11,99 €

Pyžamo

1 ks · 11,99 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

2-dielna súprava materiál: bavlna, viskóza veľ.: XS - L Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Mikinové šaty
11,99 €

Mikinové šaty

1 ks · 11,99 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus veľ.: XS - L Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Aku skrutkovač, 4 V
12,99 €

PARKSIDE Aku skrutkovač, 4 V

1 ks · 12,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus zabudovaný bubon na výmenu bitov 4 V li-ion batéria (2 Ah) otáčky: 200/min. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kniha Čarodejníkov synovec (Kroniky Narnie 1)
12,99 €

Kniha Čarodejníkov synovec (Kroniky Narnie 1)

1 ks · 12,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

Cena konkrétneho titulu uvedená v cenovej poznámke na strane 60. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kniha Slovenské ľudové spievanky
12,99 €

Kniha Slovenské ľudové spievanky

1 ks · 12,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

Cena konkrétneho titulu uvedená v cenovej poznámke na strane 61. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Finlandia Vodka
12,99 €

Finlandia Vodka

0.7 l · 18,56 €/l

Platí od 8. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

0,7 l 40 % alkoholu (1 l = 18,56) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Dlhodobá lazúra
12,99 €

PARKSIDE Dlhodobá lazúra

5 l · 2,60 €/l

Platí od 9. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus, 5 l, 1 l = 2,60 do interiéru a exteriéru Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 9. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Lopata
12,99 €

PARKSIDE Lopata

1 ks · 12,99 €/ks

Platí od 9. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 9. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Rýľ
12,99 €

PARKSIDE Rýľ

1 ks · 12,99 €/ks

Platí od 9. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 9. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Vidly
12,99 €

PARKSIDE Vidly

1 ks · 12,99 €/ks

Platí od 9. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 9. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Spájkovacia súprava
13,99 €

PARKSIDE Spájkovacia súprava

1 ks · 13,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

15-dielna súprava rozsah teploty: 200 – 480 °C rýchlosť zohrievania: 180 sek. (480 °C) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
SILVERCREST Mikrovlnná rúra 4 v 1 SMWEDS 900 A1
139,00 €

SILVERCREST Mikrovlnná rúra 4 v 1 SMWEDS 900 A1

1 ks · 139,00 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus 12 automatických programov/ 16 stupňov výkonu vrátane grilovacieho roštu a otočného taniera s nepriľnavou vrstvou využiteľný objem priestoru na dusenie: cca 25 l multifunkčný LCD displej Ponuka iba v internetovom obchode Lidl.sk. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Felix Fantastic
14,99 €

Felix Fantastic

3740 g · 4,01 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

44 x 85 g = 3740 g kapsičky pre mačky (1 kg = 4,01) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Friskies Krmivo pre psy
14,99 €

Friskies Krmivo pre psy

10 kg · 1,50 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

10 kg (1 kg = 1,50) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
SILVERCREST Ručný mixér
14,99 €

SILVERCREST Ručný mixér

1 ks · 14,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus 5 rýchlostných stupňov turbotlačidlo na maximálnu rýchlosť v každom stupni s 2 šľahacími metličkami a 2 hnetacími hákmi Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
SILVERCREST Multifunkčný krájač
14,99 €

SILVERCREST Multifunkčný krájač

1 ks · 14,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus 2 rýchlostné stupne vhodný aj na drvenie ľadu Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
LIVARNO Servírovací vozík
14,99 €

LIVARNO Servírovací vozík

1 ks · 14,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

kus s 3 odkladacími plochami a 4 plastovými háčikmi Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Zásuvková lišta
14,99 €

PARKSIDE Zásuvková lišta

1 ks · 14,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus dĺžka kábla: 5 m Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kniha Denník Anny Frankovej
14,99 €

Kniha Denník Anny Frankovej

1 ks · 14,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

Cena konkrétneho titulu uvedená v cenovej poznámke na strane 60. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Lavazza Crema zrnková káva
15,99 €

Lavazza Crema zrnková káva

1 kg · 15,99 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
ESMARA MEN Prešívaná bunda
15,99 €

ESMARA MEN Prešívaná bunda

1 ks · 15,99 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus hydrofóbny vrchný materiál veľ.: M - XXL Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Absolut Vodka
16,99 €

Absolut Vodka

1 l · 16,99 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

1 l 40 % alkoholu Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Ariel All in one pracie kapsuly – 70 praní
16,99 €

Ariel All in one pracie kapsuly – 70 praní

70 praní · 0,24 €/pranie

Platí od 5. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

70/85/100 praní (1 l = 0,27/0,22/0,19) (LP: 1 l = 0,24/0,20/0,17) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Ariel Prací prášok – 85 praní
16,99 €

Ariel Prací prášok – 85 praní

85 praní · 0,20 €/pranie

Platí od 5. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

70/85/100 praní (1 l = 0,27/0,22/0,19) (LP: 1 l = 0,24/0,20/0,17) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Ariel Prací gél – 100 praní
16,99 €

Ariel Prací gél – 100 praní

100 praní · 0,17 €/pranie

Platí od 5. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

70/85/100 praní (1 l = 0,27/0,22/0,19) (LP: 1 l = 0,24/0,20/0,17) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Tatratea 52% Original
16,99 €

Tatratea 52% Original

0.7 l · 24,27 €/l

Platí od 8. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

0,7 l (1 l = 24,27) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
LIVARNO Vankúš 70 × 90 cm
16,99 €

LIVARNO Vankúš 70 × 90 cm

1 ks · 16,99 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus vankúš: 70 x 90 cm prikrývka: 140 x 200 cm Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Pokémon kartičky
17,99 €

Pokémon kartičky

1 ks · 17,99 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

kus Cena vyžaduje aktivovaný kupón Lidl Plus. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Veľká zelená rastlina
19,99 €

Veľká zelená rastlina

1 ks · 19,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus rôzne druhy Ø kvetináča: 21 cm výška: cca 70 – 130 cm Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
SILVERCREST Tyčový mixér
19,99 €

SILVERCREST Tyčový mixér

1 ks · 19,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus vrátane 500 ml multidrviča na sekanie orechov, kapusty a syra Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
SILVERCREST Rýchlovarná kanvica
19,99 €

SILVERCREST Rýchlovarná kanvica

1 ks · 19,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus automatické bezpečnostné vypnutie a ochrana proti chodu nasucho výkon: 2 600 – 3 100 W Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
SILVERCREST Hriankovač
19,99 €

SILVERCREST Hriankovač

1 ks · 19,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus funkcia rozmrazovania na súčasné rozmrazovanie a opekanie 6-stupňový regulátor zhnednutia s funkciou rozmrazovania nadstavec na pečenie croissantov a žemlí výkon: 820 – 980 W Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
SILVERCREST Elektrické strúhadlo
19,99 €

SILVERCREST Elektrické strúhadlo

1 ks · 19,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus 5 rôznych vložiek čepele z nehrdzavejúcej ocele 150 W Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Multifunkčné náradie
19,99 €

PARKSIDE Multifunkčné náradie

1 ks · 19,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus univerzálne použiteľná kmitavá technika na pílenie, delenie, škrabanie a brúsenie beznástrojová výmena príslušenstva pomocou rýchleho upnutia Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
LIVARNO Šijový oporný vankúš
19,99 €

LIVARNO Šijový oporný vankúš

1 ks · 19,99 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus kus kvalitná pamäťová pena kval 2 výšky: pre perfektne zosúladenú 2 výš polohu v spánku polo rozmery: 40 x 60 x 12/14 cm rozm Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Mrazený obaľovaný syr
2,00 €

Mrazený obaľovaný syr

230 g · 8,70 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Pri kúpe 3 ks

Podmienky ponuky

230 g (100 g = 0,87) Lidl Plus 2 + 1 zadarmo, cena za kus pri kúpe 3 kusov. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Mix orechov
2,00 €

Mix orechov

300 g · 6,67 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

300 g rôzne druhy (1 kg = 6,67) Lidl Plus 1 + 1 zadarmo, cena za kus pri kúpe 2 kusov. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Jankove buchty
2,19 €

Jankove buchty

250 g · 8,76 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

250 g rôzne druhy (1 kg = 8,76)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Saláma v kabátiku
2,19 €

Saláma v kabátiku

130 g · 16,85 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

130 g rôzne druhy (100 g = 1,68)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kešu oriešky
2,19 €

Kešu oriešky

150 g · 14,60 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

150 g rôzne druhy (100 g = 1,46)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Sušienky s kakaom
2,19 €

Sušienky s kakaom

400 g · 5,48 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

400 g (1 kg = 5,48) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Novellini
2,19 €

Novellini

350 g · 6,26 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

350 g sušienky so smotanou a medom (1 kg = 6,26) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Čerstvá mandarinková šťava
2,19 €

Čerstvá mandarinková šťava

1 l · 2,19 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

1 l + záloh za obal 0,15 € v ponuke aj Čerstvá šťava z červeného pomaranča 1 l za 1,99 € v ponuke aj Čerstvá mandarinková šťava 1 l za 2,19 € Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
LIVARNO HOME Desiatový box
2,19 €

LIVARNO HOME Desiatový box

1 ks · 2,19 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus s 2 vložkami cca 20 x 14 x 8 cm Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Syr Liliput
2,19 €

Syr Liliput

350 g · 6,26 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

350 g (1 kg = 6,26) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Kešu oriešky
2,19 €

Kešu oriešky

150 g · 14,60 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

150 g rôzne druhy (100 g = 1,46) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Bábovka
2,19 €

Bábovka

500 g · 4,38 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

500 g rôzne druhy (1 kg = 4,38) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Mozzarella na pizzu
2,29 €

Mozzarella na pizzu

400 g · 5,73 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

400 g (1 kg = 5,73) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Primitivo Puglia IGT
2,29 €

Primitivo Puglia IGT

0.75 l · 3,05 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

0,75 l (1 l = 3,05) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Jahody sušené mrazom
2,29 €

Jahody sušené mrazom

30 g · 76,33 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

30 g sušené mrazom v ponuke aj Broskyne sušené mrazom, 30 g za 2,29 € (100 g = 7,63) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Broskyne sušené mrazom
2,29 €

Broskyne sušené mrazom

30 g · 76,33 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

30 g sušené mrazom v ponuke aj Broskyne sušené mrazom, 30 g za 2,29 € (100 g = 7,63) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Mango sušené mrazom
2,29 €

Mango sušené mrazom

30 g · 76,33 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

30 g sušené mrazom v ponuke aj Broskyne sušené mrazom, 30 g za 2,29 € (100 g = 7,63) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Horalky
2,29 €

Horalky

250 g · 9,16 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

5 x 50 g = 250 g (1 kg = 9,16) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Vajcia ,,M”
2,39 €

Vajcia ,,M”

10 ks · 0,24 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

10 kusov, podstielkový chov (1 kus = 0,24)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Fuet Extra
2,39 €

Fuet Extra

170 g · 14,06 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

170 g (100 g = 1,41)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kurča celé
2,39 €

Kurča celé

1 kg · 2,39 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

cena za 1 kg Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Prosciutto Crudo
2,39 €

Prosciutto Crudo

100 g · 23,90 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

100 g Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Gnocchi
2,39 €

Gnocchi

500 g · 4,78 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

500 g rôzne druhy (1 kg = 4,78) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Emco Mysli
2,39 €

Emco Mysli

750 g · 3,19 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

750 g rôzne druhy (1 kg = 3,19) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Čokoládovo-mätové tabuľky
2,39 €

Čokoládovo-mätové tabuľky

200 g · 11,95 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

200 g, (100 g = 1,20) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Danone Actimel jahoda
2,45 €

Danone Actimel jahoda

600 g · 4,08 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

6 x 100 g = 600 g (1 kg = 4,08)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Mascarpone
2,49 €

Mascarpone

500 g · 4,98 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Schwarzwaldská šunka
2,49 €

Schwarzwaldská šunka

200 g · 12,45 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

200 g krájaná (100 g = 1,25)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Pochúťkové mandle
2,49 €

Pochúťkové mandle

200 g · 12,45 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

200 g, (100 g = 1,25)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Marhule sušené
2,49 €

Marhule sušené

200 g · 12,45 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

200 g (100 g = 1,25)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Cibuľa
2,49 €

Cibuľa

5 kg · 0,50 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

5 kg balenie (1 kg = 0,50) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Pecorino Romano strúhaný
2,49 €

Pecorino Romano strúhaný

100 g · 24,90 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

100 g Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Burrata
2,49 €

Burrata

200 g · 12,45 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

200 g (100 g = 1,25) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Cantuccini
2,49 €

Cantuccini

300 g · 8,30 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

300 g rôzne druhy (1 kg = 8,30) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kapary
2,49 €

Kapary

370 ml · 6,73 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

370 ml v slanom náleve (100 g = 1,38/PP) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Bio tyčinky
2,49 €

Bio tyčinky

125 g · 19,92 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

125 g rôzne druhy (100 g = 1,99) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Croccantini
2,49 €

Croccantini

150 g · 16,60 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

150 g rôzne druhy (100 g = 1,66) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Tavený syr XXL
2,49 €

Tavený syr XXL

400 g · 6,23 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

400 g , plátky rôzne druhy, (1 kg = 6,23) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Dixi Šampón XXL
2,49 €

Dixi Šampón XXL

750 ml · 3,32 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

750 ml rôzne druhy (1 l = 3,32) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
LIVARNO Dávkovač mydla
2,49 €

LIVARNO Dávkovač mydla

1 ks · 2,49 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus dávkovač mydla: 400 ml pohár na zubné kefky dóza s vekom Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
LIVARNO Pohár na zubné kefky
2,49 €

LIVARNO Pohár na zubné kefky

1 ks · 2,49 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus dávkovač mydla: 400 ml pohár na zubné kefky dóza s vekom Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
LIVARNO Dóza s vekom
2,49 €

LIVARNO Dóza s vekom

1 ks · 2,49 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus dávkovač mydla: 400 ml pohár na zubné kefky dóza s vekom Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
LIVARNO LED svetlo na WC
2,49 €

LIVARNO LED svetlo na WC

1 ks · 2,49 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus s pohybovým senzorom (dosah: 2 m) 8 rôznych farieb – zmena farby každých 15 sekúnd alebo trvalé svetlo rozmery: 9 x 8 x 2 cm Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kuracia pečeň
2,49 €

Kuracia pečeň

1 kg · 2,49 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

cena za 1 kg Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
LIVERGY Rebrované tielko
2,49 €

LIVERGY Rebrované tielko

1 ks · 2,49 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus materiál: bavlna veľ.: M - XL Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Biele tigrie krevety
2,50 €

Biele tigrie krevety

220 g · 11,36 €/kg

Platí od 10. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

220 g balenie varené lúpané (100 g = 1,14) Lidl Plus 1 + 1 zadarmo, cena za kus pri kúpe 2 kusov. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 10. 10. do 11. 10.
V letáku
Kuracie stehná XXL
2,59 €

Kuracie stehná XXL

1 kg · 2,59 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

cena za 1 kg horné/dolné

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Pistáciová nátierka
2,59 €

Pistáciová nátierka

190 g · 13,63 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

190 g (100 g = 1,36) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Pringles
2,59 €

Pringles

165 g · 15,70 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

165 g (100 g = 1,57) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Prosecco Treviso DOC
2,69 €

Prosecco Treviso DOC

0.75 l · 3,59 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

Cena vyžaduje aktivovaný kupón Lidl Plus pri nákupe nad 20 EUR. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Croissanty s náplňou
2,79 €

Croissanty s náplňou

500 g · 5,58 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

500 g rôzne druhy (1 kg = 5,58) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Parmigiano Reggiano
2,79 €

Parmigiano Reggiano

100 g · 27,90 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

100 g 14 mesiacov zrejúci rôzne druhy Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Lasagne
2,79 €

Lasagne

400 g · 6,98 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

400 g rôzne druhy (1 kg = 6,98) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Ryža Arborio
2,79 €

Ryža Arborio

1 kg · 2,79 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

1 kg guľatozrnná Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Marmeláda z citrusov
2,79 €

Marmeláda z citrusov

360 g · 7,75 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

360 g rôzne druhy (1 kg = 7,75) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Camembert obaľovaný
2,79 €

Camembert obaľovaný

350 g · 7,97 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

350 g s brusnicovým dipom (1 kg = 7,97) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Mozartove gule
2,79 €

Mozartove gule

200 g · 13,95 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

200 g, (100 g = 1,40) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Čokoládové pralinky v tvare srdca
2,79 €

Čokoládové pralinky v tvare srdca

200 g · 13,95 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

200 g, (100 g = 1,40) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Konzumné zemiaky
2,80 €

Konzumné zemiaky

5 kg · 0,56 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

5 kg balenie varný typ - B, prané (1 kg = 0,56) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Bravčové párky
2,99 €

Bravčové párky

750 g · 3,99 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

750 g, (1 kg = 3,99)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Zmes orechov
2,99 €

Zmes orechov

200 g · 14,95 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

200 g, (100 g = 1,50)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Bravčové stehno
2,99 €

Bravčové stehno

1 kg · 2,99 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

cena za 1 kg

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Spianata Rossa Picante
2,99 €

Spianata Rossa Picante

120 g · 24,92 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

120 g (100 g = 2,49) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Talianska saláma
2,99 €

Talianska saláma

80 g · 37,38 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

80 g rôzne druhy (100 g = 3,74) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Saláma Napoli
2,99 €

Saláma Napoli

320 g · 9,34 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

320 g (1 kg = 9,34) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Zelené olivy
2,99 €

Zelené olivy

720 ml · 4,15 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

720 ml (1 kg = 7,12/PP) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Tiramisu
2,99 €

Tiramisu

500 g · 5,98 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

500 g (1 kg = 5,98) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Mrazené kuracie nugetky
2,99 €

Mrazené kuracie nugetky

340 g · 8,79 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

340 g s kari a čili dipom (1 kg = 8,79) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Zmes orechov
2,99 €

Zmes orechov

200 g · 14,95 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

200 g (100 g = 1,50) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Lactovit Sprchovací gél
2,99 €

Lactovit Sprchovací gél

500 ml · 5,98 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

500 ml rôzne druhy (1 l = 5,98) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Naturalis Šampón
2,99 €

Naturalis Šampón

400 ml · 7,48 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

400 ml, rôzne druhy (1 l = 7,48) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Naturalis Sprchovací gél
2,99 €

Naturalis Sprchovací gél

400 ml · 7,48 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

400 ml, rôzne druhy (1 l = 7,48) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Ruže/gerbery
2,99 €

Ruže/gerbery

1 ks · 2,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

Rezané ruže alebo gerbery, cena za kyticu. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
LIVARNO Sprchová hadica
2,99 €

LIVARNO Sprchová hadica

1 ks · 2,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus znížená spotreba vody vďaka regulátoru prietoku vhodná pre všetky bežné prípojky G 1/2“ (vonkajší priemer 21 mm) dĺžka: 175 cm Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Lepiaca pištoľ
2,99 €

PARKSIDE Lepiaca pištoľ

1 ks · 2,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus/balenie A: pre lepiace tyčinky s Ø 7 mm, max. teplota: 200 °C B: Ø 7 mm, dĺžka: 10 cm, 100 kusov v balení, 1 kus = 0,03 Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Tavné tyčinky 7 mm × 10 cm
2,99 €

PARKSIDE Tavné tyčinky 7 mm × 10 cm

100 ks · 0,03 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus/balenie A: pre lepiace tyčinky s Ø 7 mm, max. teplota: 200 °C B: Ø 7 mm, dĺžka: 10 cm, 100 kusov v balení, 1 kus = 0,03 Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kniha Senzačné osemsmerovky – Prázdniny
2,99 €

Kniha Senzačné osemsmerovky – Prázdniny

1 ks · 2,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

Cena konkrétneho titulu uvedená v cenovej poznámke na strane 61. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Ementál
2,99 €

Ementál

400 g · 7,48 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

400 g blok (1 kg = 7,48) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Hellmann’s Majonéza
2,99 €

Hellmann’s Majonéza

405 ml · 7,38 €/l

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

405 ml (1 l = 7,38) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Hellmann’s Tatarská omáčka
2,99 €

Hellmann’s Tatarská omáčka

405 ml · 7,38 €/l

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

405 ml (1 l = 7,38) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Manner Snack Minis
2,99 €

Manner Snack Minis

300 g · 9,97 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

300 g rôzne druhy (1 kg = 9,97) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Manner Oblátky
2,99 €

Manner Oblátky

400 g · 7,48 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

400 g s citrónovou príchuťou (1 kg = 7,48) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Kahanec L-1
2,99 €

Kahanec L-1

1 ks · 2,99 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Náplne do kahancov
2,99 €

Náplne do kahancov

4 ks · 0,75 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

4 kusy (1 kus = 0,75) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Kahanec S-779 ICONA
2,99 €

Kahanec S-779 ICONA

1 ks · 2,99 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Ponožky
2,99 €

Ponožky

3 par

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

3 páry v balení, 1 pár = 1,- veľ.: 35/38 - 43/46 Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. Množstvo je počet párov.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Elektrický vysávač/ fúkač lístia PELSB 2600 A1
22,99 €

PARKSIDE Elektrický vysávač/ fúkač lístia PELSB 2600 A1

1 ks · 22,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus max. rýchlosť prúdenia vzduchu: 270 km/h max. sací výkon: 12 m3/min pomer sekania: max. 10:1 fúkač, vysávač a integrovaná funkcia sekania Ponuka iba v internetovom obchode Lidl.sk. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Jar kapsuly Platinum All in One
22,99 €

Jar kapsuly Platinum All in One

125 ks · 0,18 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

125 kapsúl Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
CRIVIT Masážna minipištoľ CMMG 3.7 B1
24,99 €

CRIVIT Masážna minipištoľ CMMG 3.7 B1

1 ks · 24,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus 4 nadstavce na cielené používanie na rôzne svalové skupiny tichý motor s bezkefkovou technológiou s dlhou životnosťou v praktickom obale na skladovanie a transport Ponuka iba v internetovom obchode Lidl.sk. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
ZOOFARI Škrabadlo pre mačky
24,99 €

ZOOFARI Škrabadlo pre mačky

1 ks · 24,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

kus na hranie, škriabanie, relax a spanie cca 70 x 115 x 50 cm Ponuka iba v internetovom obchode Lidl.sk. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Keramický vykurovací ventilátor
24,99 €

PARKSIDE Keramický vykurovací ventilátor

1 ks · 24,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus 2 voliteľné stupne vykurovania (2 000 W/3 000 W) nastaviteľný termostat na udržanie teploty Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Diplomatico Ron Reserva
27,99 €

Diplomatico Ron Reserva

0.7 l · 39,99 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

0,7 l (1 l = 39,99) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
SILVERCREST Stolný mixér
29,99 €

SILVERCREST Stolný mixér

1 ks · 29,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus mixovacia nádoba z robustného skla a odmerkou Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Aku vŕtací skrutkovač, 20 V
29,99 €

PARKSIDE Aku vŕtací skrutkovač, 20 V

1 ks · 29,99 €/ks

Platí od 9. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus na vŕtanie do dreva, kovu, plastov, aj na skrutkovanie s 20 V batériou (2,4 Ah) aj nabíjačkou (1 A) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 9. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Digitálne posuvné meradlo
3,00 €

PARKSIDE Digitálne posuvné meradlo

1 ks · 3,00 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus A: rozsah merania: 0 – 150 mm/0 – 6“; rozlíšenie: 0,1 mm/0,01 in B: rozsah merania: 0 – 360°; presnosť: 0,1° Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Digitálny uhlomer
3,00 €

PARKSIDE Digitálny uhlomer

1 ks · 3,00 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus A: rozsah merania: 0 – 150 mm/0 – 6“; rozlíšenie: 0,1 mm/0,01 in B: rozsah merania: 0 – 360°; presnosť: 0,1° Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Náradie na odizolovanie káblov
3,00 €

PARKSIDE Náradie na odizolovanie káblov

1 ks · 3,00 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus s indikátorom dĺžky kábla a označením priemeru Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Bravčové karé
3,19 €

Bravčové karé

1 kg · 3,19 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

cena za 1 kg polené, bez kosti

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Med kvetový
3,29 €

Med kvetový

900 g · 3,66 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

900 g (1 kg = 3,66)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Mleté bravčové mäso XXL
3,29 €

Mleté bravčové mäso XXL

1 kg · 3,29 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

1 kg balenie, z pliecka Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Scamorza syr
3,29 €

Scamorza syr

300 g · 10,97 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

300 g rôzne druhy (1 kg = 10,97) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Aperitivo Passion
3,29 €

Aperitivo Passion

0.8 l · 4,11 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

4 x 0,2 l = 0,8 l (1 l = 4,11) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Bravčový bôčik
3,49 €

Bravčový bôčik

1 kg · 3,49 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

cena za 1 kg s kosťou a kožou Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Prosciutto di San Daniele
3,49 €

Prosciutto di San Daniele

80 g · 43,63 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

80 g (100 g = 4,36) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Pizza Prosciutto Formaggio
3,49 €

Pizza Prosciutto Formaggio

400 g · 8,73 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

400 g (1 kg = 8,73) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Nocciolata
3,49 €

Nocciolata

400 g · 8,73 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

400 g lieskovooriešková nátierka (1 kg = 8,73) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Chryzantémy
3,49 €

Chryzantémy

1 ks · 3,49 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

Rezané chryzantémy, cena za kyticu. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Čokoládové pralinky
3,49 €

Čokoládové pralinky

225 g · 15,51 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

225 g s čerešňovým likérom (100 g = 1,55) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Vlašské orechy
3,59 €

Vlašské orechy

200 g · 17,95 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

200 g (100 g = 1,80)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
EMCO Super Mysli
3,79 €

EMCO Super Mysli

500 g · 7,58 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

500 g rôzne druhy (1 kg = 7,58) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE PERFORMANCE Nákovkové záhradné nožnice
3,99 €

PARKSIDE PERFORMANCE Nákovkové záhradné nožnice

1 ks · 3,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus max. priemer strihania: 20 mm maximálna rezná sila s minimálnou námahou vďaka funkcii račne Ponuka iba v internetovom obchode Lidl.sk. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Bravčová krkovička
3,99 €

Bravčová krkovička

1 kg · 3,99 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

cena za 1 kg v celku bez kosti

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Azurit Aviváž
3,99 €

Azurit Aviváž

1.628 l · 2,45 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

1,628 l / 74 praní (1 l = 2,45) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Strolghino saláma
3,99 €

Strolghino saláma

250 g · 15,96 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

250 g (1 kg = 15,96) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Makrónky
3,99 €

Makrónky

156 g · 25,58 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

12 x 13 g = 156 g (100 g = 2,56) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Primitivo di Manduria DOC
3,99 €

Primitivo di Manduria DOC

0.75 l · 5,32 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

0,75 l (1 l = 5,32) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Pistáciové pesto
3,99 €

Pistáciové pesto

190 g · 21,00 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

190 g (100 g = 2,10) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Talianske lieskové orechy
3,99 €

Talianske lieskové orechy

200 g · 19,95 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

200 g rôzne druhy (100 g = 2,00) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Pistácie s čokoládou
3,99 €

Pistácie s čokoládou

150 g · 26,60 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

150 g (100 g = 2,66) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Tulipány
3,99 €

Tulipány

1 ks · 3,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

Rezané tulipány, cena za kyticu. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
SILVERCREST Dezertný tanier
3,99 €

SILVERCREST Dezertný tanier

1 ks · 3,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus z kvalitnej kameniny priemer 20,5 cm Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
SILVERCREST Brúsny kameň 2 v 1
3,99 €

SILVERCREST Brúsny kameň 2 v 1

1 ks · 3,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus na brúsenie nožov a nožníc vrátane uhlovej pomôcky zrnitosť: 1 000/6 000 Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Náradie
3,99 €

PARKSIDE Náradie

1 ks · 3,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

súprava A: nože na presné rezanie, 11-dielna súprava B: račňový skrutkovač s bitmi, 38-dielna súprava C: skrutkovače, 18-dielna súprava D: nástrčné kľúče na jemnú mechaniku, 23-dielna súprava E: súprava na opravu smartfónov, 17-dielna súprava Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Staropramen Smíchov
3,99 €

Staropramen Smíchov

4 l · 1,00 €/l

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

8 x 0,5 l = 4 l svetlý ležiak + záloh za obaly 1,20 € (1 l = 1,00) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Bravčová krkovička
3,99 €

Bravčová krkovička

1 kg · 3,99 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

cena za 1 kg v celku bez kosti Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Kuracie stehná XXL
3,99 €

Kuracie stehná XXL

1 kg · 3,99 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

cena za 1 kg bez kosti a kože Cena vyžaduje aktivovaný kupón Lidl Plus. Kupón pri nákupe nad 20 EUR. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Müsli v dóze
3,99 €

Müsli v dóze

400 g · 9,98 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

400 g rôzne druhy (1 kg = 9,98) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Truffles pralinky
3,99 €

Truffles pralinky

200 g · 19,95 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

200 g, rôzne druhy (100 g = 2,00) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Kahanec Small Frame
3,99 €

Kahanec Small Frame

1 ks · 3,99 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
LIVARNO Džersejová napínacia plachta 90–100 × 200 cm
3,99 €

LIVARNO Džersejová napínacia plachta 90–100 × 200 cm

1 ks · 3,99 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus pre matrace do 20 cm materiál: polyester, bavlna A: 90 – 100 x 200 cm za 3,99 € B: 140 – 160 x 200 cm za 4,99 € C: 180 – 200 x 200 cm za 5,99 € Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
ESMARA Legíny
3,99 €

ESMARA Legíny

1 ks · 3,99 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus materiál: bavlna, elastan veľ.: S - XL Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
LUPILU Overal na spanie
3,99 €

LUPILU Overal na spanie

1 ks · 3,99 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus materiál: bavlna veľ.: 62/68 - 86/92 Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Detské papuče
3,99 €

Detské papuče

1 par

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

pár veľ.: 25 - 30 Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. Množstvo je počet párov.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
LUPILU Tepláky
3,99 €

LUPILU Tepláky

1 ks · 3,99 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus veľ.: 98/104 - 122/128 Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
LIVARNO Prikrývka 140 × 200 cm
39,99 €

LIVARNO Prikrývka 140 × 200 cm

1 ks · 39,99 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus vankúš: 70 x 90 cm prikrývka: 140 x 200 cm Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Villa Vino Rača
4,00 €

Villa Vino Rača

0.75 l · 5,33 €/l

Platí od 8. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Pri kúpe 3 ks

Podmienky ponuky

0,75 l rôzne odrody (1 l = 5,33) Lidl Plus 2 + 1 zadarmo, cena za kus pri kúpe 3 kusov. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Ferrero Giotto
4,39 €

Ferrero Giotto

154.8 g · 28,36 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

154,8 g (100 g = 2,84) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kahance
4,39 €

Kahance

4 ks · 1,10 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

4 kusy v balení (1 kus = 1,10) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Mortadella s pistáciami
4,49 €

Mortadella s pistáciami

700 g · 6,41 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

700 g (1 kg = 6,41) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Veterníky s pistáciovým krémom
4,49 €

Veterníky s pistáciovým krémom

240 g · 18,71 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

240 g (100 g = 1,87) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
EASYMAXX Sprchová hlavica
4,49 €

EASYMAXX Sprchová hlavica

1 ks · 4,49 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus prírodný vodný filter z 3 druhov minerálnych perál väčší tlak vody pri menšej spotrebe vďaka mikrodýzovej technológii Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kniha Povolania
4,49 €

Kniha Povolania

1 ks · 4,49 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

Cena konkrétneho titulu uvedená v cenovej poznámke na strane 60. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kniha 120+ Práca hasičov
4,49 €

Kniha 120+ Práca hasičov

1 ks · 4,49 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

Cena konkrétneho titulu uvedená v cenovej poznámke na strane 61. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kniha Hravá angličtina
4,49 €

Kniha Hravá angličtina

1 ks · 4,49 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

Cena konkrétneho titulu uvedená v cenovej poznámke na strane 61. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kniha Pospájaj vozidlá
4,49 €

Kniha Pospájaj vozidlá

1 ks · 4,49 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

Cena konkrétneho titulu uvedená v cenovej poznámke na strane 61. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kniha Maľuj prstom Princezné
4,49 €

Kniha Maľuj prstom Princezné

1 ks · 4,49 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

Cena konkrétneho titulu uvedená v cenovej poznámke na strane 61. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kniha Maľuj prstom Dopravné prostriedky
4,49 €

Kniha Maľuj prstom Dopravné prostriedky

1 ks · 4,49 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

Cena konkrétneho titulu uvedená v cenovej poznámke na strane 61. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kávový likér Latte Macchiato
4,49 €

Kávový likér Latte Macchiato

0.5 l · 8,98 €/l

Platí od 8. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

0,5 l 17 % alkoholu (1 l = 8,98) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Spišské párky
4,79 €

Spišské párky

700 g · 6,84 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

700 g (1 kg = 6,84) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Fernet Original/ Citrus
4,89 €

Fernet Original/ Citrus

0.5 l · 9,78 €/l

Platí od 8. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

0,5 l 27/38 % alkoholu rôzne druhy (1 l = 9,78) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Kuracie prsné rezne
4,99 €

Kuracie prsné rezne

1 kg · 4,99 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
MASTERPRO Papier na pečenie 16 × 16 cm
4,99 €

MASTERPRO Papier na pečenie 16 × 16 cm

200 ks · 0,02 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

balenie A: 16 x 16 x 5 cm, 200 kusov v balení, 1 kus = 0,02 B: 20 x 20 x 5 cm, 120 kusov v balení, 1 kus = 0,04 Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
MASTERPRO Papier na pečenie 20 × 20 cm
4,99 €

MASTERPRO Papier na pečenie 20 × 20 cm

120 ks · 0,04 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

balenie A: 16 x 16 x 5 cm, 200 kusov v balení, 1 kus = 0,02 B: 20 x 20 x 5 cm, 120 kusov v balení, 1 kus = 0,04 Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
SILVERCREST Termoska
4,99 €

SILVERCREST Termoska

1 ks · 4,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus z nehrdzavejúcej ocele dvojstenová izolácia udržiava nápoje dlho horúce/studené (cca 18/24 hod.) 500 ml Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
LIVARNO Froté osuška 70 × 140 cm
4,99 €

LIVARNO Froté osuška 70 × 140 cm

1 ks · 4,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus/2 kusy v balení, 1 kus = 2,50 materiál: bavlna A: cca 70 x 140 cm B: 50 x 100 cm Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
LIVARNO Froté uteráky 50 × 100 cm
4,99 €

LIVARNO Froté uteráky 50 × 100 cm

2 ks · 2,50 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus/2 kusy v balení, 1 kus = 2,50 materiál: bavlna A: cca 70 x 140 cm B: 50 x 100 cm Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
LIVARNO Kozmetický odpadkový kôš
4,99 €

LIVARNO Kozmetický odpadkový kôš

1 ks · 4,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus Ø cca 17 x 26 cm Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
SILVERCREST Tanier
4,99 €

SILVERCREST Tanier

1 ks · 4,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus z kvalitnej kameniny priemer: 27 cm Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Pracovné LED svetlo 2 v 1
4,99 €

PARKSIDE Pracovné LED svetlo 2 v 1

1 ks · 4,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus tyčové svetlo + predné svetlo Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Misky/magnetické lišty
4,99 €

PARKSIDE Misky/magnetické lišty

1 ks · 4,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

súprava A: Ø cca 11 + 15 cm, 2-dielna súprava B: cca 20 + 30 + 47 cm, 3-dielna súprava, nosnosť: max. 3/5/10 kg Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Lano
4,99 €

PARKSIDE Lano

1 ks · 4,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus A: Ø cca 3 mm x 200 m, nosnosť max. 12 kg B: Ø cca 8 mm x 50 m, nosnosť max. 60 kg C: Ø cca 4 mm x 160 m, nosnosť max. 20 kg D: Ø cca 5 mm x 100 m, nosnosť max. 35 kg E: Ø cca 6 mm x 70 m, nosnosť max. 45 kg Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kniha Zábava so samolepkami Lilo & Stitch
4,99 €

Kniha Zábava so samolepkami Lilo & Stitch

1 ks · 4,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

Cena konkrétneho titulu uvedená v cenovej poznámke na strane 61. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Čokoládovo-kokosové kocky
4,99 €

Čokoládovo-kokosové kocky

480 g · 10,40 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

480 g (1 kg = 10,40) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Kahanec S-380
4,99 €

Kahanec S-380

1 ks · 4,99 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
YANKEE CANDLE Sviečka v skle
4,99 €

YANKEE CANDLE Sviečka v skle

1 ks · 4,99 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

kus Ø cca 9 x 10 cm Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
LIVARNO Džersejová napínacia plachta 140–160 × 200 cm
4,99 €

LIVARNO Džersejová napínacia plachta 140–160 × 200 cm

1 ks · 4,99 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus pre matrace do 20 cm materiál: polyester, bavlna A: 90 – 100 x 200 cm za 3,99 € B: 140 – 160 x 200 cm za 4,99 € C: 180 – 200 x 200 cm za 5,99 € Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
ESMARA Nohavičky
4,99 €

ESMARA Nohavičky

3 ks · 1,66 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

3 kusy v balení, 1 kus = 2,50 veľ: S - L Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
LUPILU Pyžamo
4,99 €

LUPILU Pyžamo

1 ks · 4,99 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

2-dielna súprava materiál: bavlna veľ.: 98/104 - 122/128 Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Krycia plachta 3 × 4 m
4,99 €

PARKSIDE Krycia plachta 3 × 4 m

1 ks · 4,99 €/ks

Platí od 9. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

kus/balenie počasiu odolná, UV odolná, mrazu odolná, vodu odpudzujúca A: cca 3 x 4 m, vrátane 14 m upevňovacieho lana B: 2x cca 2 x 3 m, 1 kus = 2,50 vrátane dvoch 10 m upevňovacích lán Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 9. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Krycia plachta 2 × 3 m – 2 kusy
4,99 €

PARKSIDE Krycia plachta 2 × 3 m – 2 kusy

2 ks · 2,50 €/ks

Platí od 9. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

kus/balenie počasiu odolná, UV odolná, mrazu odolná, vodu odpudzujúca A: cca 3 x 4 m, vrátane 14 m upevňovacieho lana B: 2x cca 2 x 3 m, 1 kus = 2,50 vrátane dvoch 10 m upevňovacích lán Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 9. 10. do 11. 10.
V letáku
PROSPERPLAST Dvojitý kompostér Module Compogreen
49,99 €

PROSPERPLAST Dvojitý kompostér Module Compogreen

1 ks · 49,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

800 l rozmery: cca 135 x 83 x 72 cm pre vaše trvalo udržateľné spracovanie biologického odpadu so vzduchovými otvormi na bokoch materiál s dlhou životnosťou Ponuka iba v internetovom obchode Lidl.sk. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
LIVARNO Komoda s dvierkami a 3 poličkami
49,99 €

LIVARNO Komoda s dvierkami a 3 poličkami

1 ks · 49,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus cca 74,2 x 75 x 35 cm (Š x V x H) odolný proti poškriabaniu a nenáročný na údržbu vďaka vrstve z melamínovej živice nadčasový dizajn v kvalitnej imitácii duba Ponuka iba v internetovom obchode Lidl.sk. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
LIVARNO TV stolík
49,99 €

LIVARNO TV stolík

1 ks · 49,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus cca 122 x 38 x 45 cm (Š x V x H) odolný proti poškriabaniu a nenáročný na údržbu vďaka vrstve z melamínovej živice nadčasový dizajn v kvalitnej imitácii duba Ponuka iba v internetovom obchode Lidl.sk. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
SILVERCREST Kuchynský robot
49,99 €

SILVERCREST Kuchynský robot

1 ks · 49,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Prosecco Spumante
5,49 €

Prosecco Spumante

0.75 l · 7,32 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

0,75 l rôzne druhy (1 l = 7,32) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Granko
5,59 €

Granko

550 g · 10,16 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

550 g, (1 kg = 10,16)

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Bravčová panenka
5,89 €

Bravčová panenka

1 kg · 5,89 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

cena za 1 kg Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Parmigiano Reggiano
5,99 €

Parmigiano Reggiano

250 g · 23,96 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

250 g 24 mesiacov zrejúci (1 kg = 23,96) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Prosecco DOCG
5,99 €

Prosecco DOCG

0.75 l · 7,99 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

0,75 l (1 l = 7,99) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kuchárska kniha
5,99 €

Kuchárska kniha

1 ks · 5,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
LIVARNO Plastový regál – variant A
5,99 €

LIVARNO Plastový regál – variant A

1 ks · 5,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus rozmery: A: 54 x 18 x 71 cm za 5,99 € Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
LIVARNO WC kefa
5,99 €

LIVARNO WC kefa

1 ks · 5,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
SILVERCREST Digitálna kuchynská váha
5,99 €

SILVERCREST Digitálna kuchynská váha

1 ks · 5,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus do 5 kg s presnosťou na gram automatické vypnutie, vynulovanie, dovažovacia funkcia Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kniha Záhada zajakavého papagája
5,99 €

Kniha Záhada zajakavého papagája

1 ks · 5,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

Cena konkrétneho titulu uvedená v cenovej poznámke na strane 60. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kniha Úžasná džungľa
5,99 €

Kniha Úžasná džungľa

1 ks · 5,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

Cena konkrétneho titulu uvedená v cenovej poznámke na strane 61. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Hovädzie rebrá
5,99 €

Hovädzie rebrá

1 kg · 5,99 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

cena za 1 kg z mladého býka Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
LIVARNO Džersejová napínacia plachta 180–200 × 200 cm
5,99 €

LIVARNO Džersejová napínacia plachta 180–200 × 200 cm

1 ks · 5,99 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus pre matrace do 20 cm materiál: polyester, bavlna A: 90 – 100 x 200 cm za 3,99 € B: 140 – 160 x 200 cm za 4,99 € C: 180 – 200 x 200 cm za 5,99 € Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
ESMARA Rebrované tričko s dlhým rukávom
5,99 €

ESMARA Rebrované tričko s dlhým rukávom

1 ks · 5,99 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus materiál: modal, bavlna, elastan veľ.: XS - XL Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
ESMARA MEN Boxerky
5,99 €

ESMARA MEN Boxerky

3 ks · 2,00 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

3 kusy v balení, 1 kus = 2,- veľ.: M - XXL Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
LUPILU Tepláková súprava
5,99 €

LUPILU Tepláková súprava

1 ks · 5,99 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

2-dielna súprava veľ.: 62/68 - 86/92 2-dielna súprava Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
SILVERCREST Kávovar
54,99 €

SILVERCREST Kávovar

1 ks · 54,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Elektrická reťazová píla PEKS 2200 C2
59,99 €

PARKSIDE Elektrická reťazová píla PEKS 2200 C2

1 ks · 59,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus robustný, obojstranne výkonný motor v guľôčkových ložiskách s vysokým rezacím výkonom dĺžka lišty: 46 cm dĺžka rezu: 39,5 cm rýchlosť reťaze: max. 15,3 m/s Ponuka iba v internetovom obchode Lidl.sk. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
SILVERCREST Súprava hrncov Premium
59,99 €

SILVERCREST Súprava hrncov Premium

1 ks · 59,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

5-dielna súprava z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele objem: max. 5,9 l, max. 3,5 l, max. 2,9 l, max. 1,85 l, max. 1,45 l Ponuka iba v internetovom obchode Lidl.sk. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Nicolaus Ultra jemná vodka
6,49 €

Nicolaus Ultra jemná vodka

0.7 l · 9,27 €/l

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

0,7 l 30 % alkoholu (1 l = 9,27) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Rachmaninoff Vodka
6,49 €

Rachmaninoff Vodka

0.7 l · 9,27 €/l

Platí od 8. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

0,7 l 37,5 % alkoholu 3x destilovaná (1 l = 9,27) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Special Club Dry Gin
6,49 €

Special Club Dry Gin

0.7 l · 9,27 €/l

Platí od 8. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

0,7 l 37,5 % alkoholu (1 l = 9,27) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Jagdstolz bylinný likér horký
6,49 €

Jagdstolz bylinný likér horký

0.7 l · 9,27 €/l

Platí od 8. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

0,7 l 35 % alkoholu (1 l = 9,27) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Jar citrón
6,99 €

Jar citrón

2.7 l · 2,59 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

2 x 1,35 l = 2,70 l (1 l = 2,59) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Vres obyčajný
6,99 €

Vres obyčajný

1 ks · 6,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus k rôzne farby Ø kvetináča: 17 cm výška: cca 30 – 36 cm Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Ručná píla 3 v 1
6,99 €

PARKSIDE Ručná píla 3 v 1

1 ks · 6,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

6-dielna súprava oblúkovka, obojručná píla, chvostovka Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Organizér do dielne
6,99 €

PARKSIDE Organizér do dielne

1 ks · 6,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

10/16-dielna súprava ľubovoľné vertikálne usporiadanie nástenných prvkov Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kniha Danka a Janka
6,99 €

Kniha Danka a Janka

1 ks · 6,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

Cena konkrétneho titulu uvedená v cenovej poznámke na strane 60. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Šaty
6,99 €

Šaty

1 ks · 6,99 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus veľ.: 98/104 - 122/128 Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Balzam na ošetrovanie stromov
6,99 €

PARKSIDE Balzam na ošetrovanie stromov

250 ml · 27,96 €/l

Platí od 9. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus/balenie A/B: 250 ml, 1 l = 27,96 C: 30 mm x 100 m, 2 kusy v balení, 1 kus = 3,50 Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 9. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Záhradnícky vosk
6,99 €

PARKSIDE Záhradnícky vosk

250 ml · 27,96 €/l

Platí od 9. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus/balenie A/B: 250 ml, 1 l = 27,96 C: 30 mm x 100 m, 2 kusy v balení, 1 kus = 3,50 Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 9. 10. do 11. 10.
V letáku
SILVERCREST Kávovar Slim KAT SEMS 1350 A2
69,99 €

SILVERCREST Kávovar Slim KAT SEMS 1350 A2

1 ks · 69,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus parná dýza 2 v 1: výpust horúcej vody a dýza na spenenie mlieka výkonný 19-barový čerpací tlak na perfektne vyšľahanú crému a ideálnu arómu s pákovým systémom vysokokvalitný dizajn z nehrdzavejúcej ocele Ponuka iba v internetovom obchode Lidl.sk. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
LIVARNO 7-zónový matrac
69,99 €

LIVARNO 7-zónový matrac

1 ks · 69,99 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus 7-zónový vlnitý strih s penovou vrstvou pre príjemný, vyvážený pocit pri ležaní 90 x 200 x 17 cm Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Benzínová reťazová píla
69,99 €

PARKSIDE Benzínová reťazová píla

1 ks · 69,99 €/ks

Platí od 9. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus automatický systém mazania reťaze Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 9. 10. do 11. 10.
V letáku
ESMARA Kardigán
7,00 €

ESMARA Kardigán

1 ks · 7,00 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus veľ.: S - L Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
ESMARA MEN Pulóver
7,00 €

ESMARA MEN Pulóver

1 ks · 7,00 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus veľ.: M - XXL Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Becherovka
7,29 €

Becherovka

0.5 l · 14,58 €/l

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

0,5 l 20/38 % alkoholu rôzne druhy (1 l = 14,58) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Morčací prsný rezeň
7,49 €

Morčací prsný rezeň

1 kg · 7,49 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

1 kg balenie Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Pilsner Urquell
7,49 €

Pilsner Urquell

4 l · 1,87 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

8 x 0,5 l = 4 l svetlý ležiak + záloh za obaly 1,20 € (1 l = 2,00) (LP: 1 l = 1,87) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE PERFORMANCE Pílka na konáre
7,99 €

PARKSIDE PERFORMANCE Pílka na konáre

1 ks · 7,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus kvalitný pílový list z uhlíkovej ocele trojstranne brúsené ozubenie pre čisté rezy ergonomické držadlo s protišmykovým pogumovaním na optimálny prenos sily Ponuka iba v internetovom obchode Lidl.sk. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Olivový olej
7,99 €

Olivový olej

500 ml · 15,98 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

500 ml extra panenský (1 l = 15,98) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Medovník Original Pikao/Piknik
7,99 €

Medovník Original Pikao/Piknik

850 g · 9,40 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

850 g (1 kg = 9,40) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Spišská Borovička
7,99 €

Spišská Borovička

0.7 l · 11,41 €/l

Platí od 5. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

0,7 l, 38 % alkoholu, (1 l = 11,41) v ponuke aj Spišská Borovička rôzne druhy, 0,7 l za 7,99 € Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
LIVARNO Plastový regál – variant B
7,99 €

LIVARNO Plastový regál – variant B

1 ks · 7,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

Variant B podľa samostatnej ceny v drobnom texte. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
LIVARNO Koberček do kúpeľne
7,99 €

LIVARNO Koberček do kúpeľne

1 ks · 7,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus s protišmykovou spodnou stranou 60 x 90 cm Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Kufrík na náradie
7,99 €

PARKSIDE Kufrík na náradie

1 ks · 7,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus rôzne priehradky na náradie, spotrebný a drobný materiál a vyberateľná nosná vložka s držiakom bitov max. nosnosť: 7 kg Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Skrutkovače/ račňové skrutkovače
7,99 €

PARKSIDE Skrutkovače/ račňové skrutkovače

1 ks · 7,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

súprava A: s ohybným hriadeľom, na 1⁄4“ bity, 23-dielna súprava B: s T-rukoväťou, 24-dielna súprava Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kniha Zabávaj sa a nalepuj zas a znovu! Marvel
7,99 €

Kniha Zabávaj sa a nalepuj zas a znovu! Marvel

1 ks · 7,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

Cena konkrétneho titulu uvedená v cenovej poznámke na strane 61. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kahanec
7,99 €

Kahanec

1 ks · 7,99 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
ESMARA/ ESMARA MEN Pyžamo
7,99 €

ESMARA/ ESMARA MEN Pyžamo

1 ks · 7,99 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

2-dielna súprava materiál: bavlna veľ.: dámske: S – L Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
LIVERGY Mikina
7,99 €

LIVERGY Mikina

1 ks · 7,99 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus veľ.: M - XL Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Írsky Rump steak
8,49 €

Írsky Rump steak

400 g · 21,22 €/kg

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

400 g balenie (1 kg = 21,23) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Merci Finest Selection
8,59 €

Merci Finest Selection

400 g · 21,47 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

400 g (1 kg = 21,48) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Infračervený teplomer
8,99 €

PARKSIDE Infračervený teplomer

1 ks · 8,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus A: rozsah merania: -38 až +365 °C B: rozsah merania vlhkosti: 0,2 – 60 %; rozsah merania teploty: 0 – 50 °C Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Vlhkomer
8,99 €

PARKSIDE Vlhkomer

1 ks · 8,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus A: rozsah merania: -38 až +365 °C B: rozsah merania vlhkosti: 0,2 – 60 %; rozsah merania teploty: 0 – 50 °C Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Domáce náradie
8,99 €

PARKSIDE Domáce náradie

1 ks · 8,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

25-dielna súprava Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kniha Anna zo Zeleného Domu
8,99 €

Kniha Anna zo Zeleného Domu

1 ks · 8,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

Cena konkrétneho titulu uvedená v cenovej poznámke na strane 60. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kniha Rozprávky o psíkovi a mačičke
8,99 €

Kniha Rozprávky o psíkovi a mačičke

1 ks · 8,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

Cena konkrétneho titulu uvedená v cenovej poznámke na strane 60. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kniha Moja veľká kniha odpovedí Vesmír
8,99 €

Kniha Moja veľká kniha odpovedí Vesmír

1 ks · 8,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

Cena konkrétneho titulu uvedená v cenovej poznámke na strane 61. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Koniferum borovička
8,99 €

Koniferum borovička

0.7 l · 12,84 €/l

Platí od 8. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

0,7 l 37,5% alkoholu (1 l = 12,84) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Whisky
8,99 €

Whisky

0.7 l · 12,84 €/l

Platí od 8. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

0,7 l 3-ročná 40 % alkoholu (1 l = 12,84) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
ESMARA Nohavice
8,99 €

ESMARA Nohavice

1 ks · 8,99 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus veľ.: S - L Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Kensington Gin
8,99 €

Kensington Gin

0.7 l · 12,84 €/l

Platí od 10. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

0,7 l 37,5 % alkoholu rôzne druhy (1 l = 12,84) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 10. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Stanová garáž
89,99 €

PARKSIDE Stanová garáž

1 ks · 89,99 €/ks

Platí od 9. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus odolná proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu pôdorys: 3,2 m2 180 x 180 x 180 cm Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 9. 10. do 11. 10.
V letáku
Škótska whisky
9,49 €

Škótska whisky

0.7 l · 13,56 €/l

Platí od 8. 10. do 11. 10.

S Lidl Plus

Podmienky ponuky

0,7 l 5-ročná 40% alkoholu (1 l = 13,56) Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026. S Lidl Plus.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
Hovädzia nožina
9,99 €

Hovädzia nožina

1 kg · 9,99 €/kg

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

cena za 1 kg

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
SILVERCREST Chlebník
9,99 €

SILVERCREST Chlebník

1 ks · 9,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus z kovu s práškovou vrstvou uzáver s tichým zatváraním rozmery: cca 30 x 20 x 16 cm Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
LIVARNO Behúň do kuchyne
9,99 €

LIVARNO Behúň do kuchyne

1 ks · 9,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus protišmyková gumová spodná strana rozmery: 65 x 180 cm Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
SILVERCREST Poháre – kuchynské potreby
9,99 €

SILVERCREST Poháre – kuchynské potreby

6 ks · 1,67 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

6 kusov v balení, 1 kus = 1,67 A: na sekt, objem: cca 215 ml B: na biele víno, objem: cca 410 ml C: na červené víno, objem: cca 630 ml D: na vodu, objem: cca 395 ml Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Sklopný oceľový stupienok
9,99 €

PARKSIDE Sklopný oceľový stupienok

1 ks · 9,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus cca 44 x 28 x 18 cm nosnosť: max. 150 kg Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Kľúče/kliešte na vodné čerpadlo
9,99 €

PARKSIDE Kľúče/kliešte na vodné čerpadlo

1 ks · 9,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

3-dielna súprava A: veľkosti: 150 mm, 200 mm, 250 mm B: veľkosti: 175 mm, 240 mm, 300 mm Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
PARKSIDE Nástrčné kľúče
9,99 €

PARKSIDE Nástrčné kľúče

1 ks · 9,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

36-dielna súprava z chróm-vanádiovej ocele (Cr-V) a ocele S2 Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kniha Hobit
9,99 €

Kniha Hobit

1 ks · 9,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

Cena konkrétneho titulu uvedená v cenovej poznámke na strane 60. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kniha Chlapec v pásikavom pyžame
9,99 €

Kniha Chlapec v pásikavom pyžame

1 ks · 9,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

Cena konkrétneho titulu uvedená v cenovej poznámke na strane 60. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
Kniha Pippi Dlhá Pančucha
9,99 €

Kniha Pippi Dlhá Pančucha

1 ks · 9,99 €/ks

Platí od 5. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

Cena konkrétneho titulu uvedená v cenovej poznámke na strane 60. Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 5. 10. do 11. 10.
V letáku
LIVARNO Box na hodinky
9,99 €

LIVARNO Box na hodinky

1 ks · 9,99 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus B/C: uzamykateľné veko, vrátane 2 kľúčov Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
ESMARA MEN Mikina
9,99 €

ESMARA MEN Mikina

1 ks · 9,99 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus veľ.: M – XXL Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
ESMARA MEN Cargo nohavice
9,99 €

ESMARA MEN Cargo nohavice

1 ks · 9,99 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus veľ.: M - XL Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku
ESMARA MEN Tepláky
9,99 €

ESMARA MEN Tepláky

1 ks · 9,99 €/ks

Platí od 8. 10. do 11. 10.

Podmienky ponuky

kus veľ.: M – XL Do vypredania zásob; systémové zobrazenie najdlhšie do 11.10.2026.

LidlPlatí od 8. 10. do 11. 10.
V letáku