Merkury Market leták 1. 10. – 31. 10. 2026

1. 10. – 31. 10. 2026 Aktuálny leták · Platí do 31. 10.

Strana 1Strana 2
Otvoriť veľký prehliadač

Produkty z tohto letáka

Laminátová podlaha Dub Rijeka
10,75 €

Laminátová podlaha Dub Rijeka

1 m² · 10,75 €/m²

Cena za m²

8 mm; AC5/33; 4-stranná V-drážka; vodeodolnosť 24 h

S Merkury Market karta stáleho zákazníka

Podmienky ponuky

Cena s kartou stáleho zákazníka. Bez karty 10,95 €/m². Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Laminátová podlaha Dub Panama
10,75 €

Laminátová podlaha Dub Panama

1 m² · 10,75 €/m²

Cena za m²

8 mm; AC5/33; 4-stranná V-drážka; vodeodolnosť 24 h

S Merkury Market karta stáleho zákazníka

Podmienky ponuky

Cena s kartou stáleho zákazníka. Bez karty 10,95 €/m². Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Laminátová podlaha Dub Sherwood
10,75 €

Laminátová podlaha Dub Sherwood

1 m² · 10,75 €/m²

Cena za m²

8 mm; AC5/33; 4-stranná V-drážka; vodeodolnosť 24 h

S Merkury Market karta stáleho zákazníka

Podmienky ponuky

Cena s kartou stáleho zákazníka. Bez karty 10,95 €/m². Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
CLASSEN laminátová podlaha Dub Zadar
12,95 €

CLASSEN laminátová podlaha Dub Zadar

1 m² · 12,95 €/m²

Cena za m²

8 mm; AC5/33; 4-stranná V-drážka; synchronická štruktúra dreva 3D; široká doska; vodeodolnosť 72 h

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Barlinek drevená podlaha Dub Country
31,95 €

Barlinek drevená podlaha Dub Country

1 m² · 31,95 €/m²

Cena za m²

Jednolamelová; kartáčovaná; matný lak; 14 × 130 × 725 mm; 4-stranná V-drážka

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Vinylová podlaha SPC Dub Riverton
20,95 €

Vinylová podlaha SPC Dub Riverton

1 m² · 20,95 €/m²

Cena za m²

4+1,3 mm; trieda 33; synchronická štruktúra; 4-stranná V-drážka; vodeodolná

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Dvere Trio 3/3
55,99 €

Dvere Trio 3/3

1 ks

Dub sonoma; 60–80 cm

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Dvere Vedi 5/5
64,99 €

Dvere Vedi 5/5

1 ks

Dub strieborný; 60–80 cm

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Dvere Donato
89,99 €

Dvere Donato

1 ks

Céder; 60–80 cm

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Dvere Kleopatra
92,99 €

Dvere Kleopatra

1 ks

Vnútorné vchodové; zosilnené; 2 zámky; tmavý colum alebo dub sonoma; 80 cm

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Dvere Torino 7/7
96,99 €

Dvere Torino 7/7

1 ks

Brest škandinávsky alebo dub antracit; 60–80 cm

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Dvere Eria 4/4
97,99 €

Dvere Eria 4/4

1 ks

Dub sonoma; 60–80 cm

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Dvere Villena 3
99,00 €

Dvere Villena 3

1 ks

Dub európsky; 60–80 cm; sklo lacobel čierny

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Dvere Domino 1
99,00 €

Dvere Domino 1

1 ks

Dyha enduro, 3D, plus; 60–90 cm

Podmienky ponuky

Tovar na objednávku. Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Dvere Enzo Fresh
99,99 €

Dvere Enzo Fresh

1 ks

Fólia Fresh/Fresh+; 60–90 cm

Podmienky ponuky

Tovar na objednávku. Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Dvere Enzo Fresh+
99,99 €

Dvere Enzo Fresh+

1 ks

Fólia Fresh/Fresh+; 60–90 cm

Podmienky ponuky

Tovar na objednávku. Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Dvere Sonata
99,99 €

Dvere Sonata

1 ks

Fólia Fresh/Fresh+; 60–90 cm

Podmienky ponuky

Tovar na objednávku. Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Dvere Vitape
99,99 €

Dvere Vitape

1 ks

Fólia Fresh/Fresh+; 60–90 cm

Podmienky ponuky

Tovar na objednávku. Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Dvere Lombra 1–4
105,00 €

Dvere Lombra 1–4

1 ks

Dyha enduro, 3D, plus; 60–90 cm

Podmienky ponuky

Tovar na objednávku. Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Dvere Decorato 1–14
115,00 €

Dvere Decorato 1–14

1 ks

Dyha enduro, 3D, plus; 60–90 cm

Podmienky ponuky

Tovar na objednávku. Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Dvere EI30
165,00 €

Dvere EI30

1 ks

Protipožiarne; dub sonoma, orech alebo biela; 80 cm

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Dvere Mocca
229,00 €

Dvere Mocca

1 ks

Vnútorné vchodové kovové; zlatý dub/orech; 90 cm

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Dvere Eris Plus
339,00 €

Dvere Eris Plus

1 ks

Vonkajšie zateplené; polyuretánová pena; zlatý dub; 90 cm

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Dvere Minorka
349,00 €

Dvere Minorka

1 ks

Vonkajšie kovové zateplené; antracit; hrúbka 55 mm; 90 cm

Podmienky ponuky

Tovar na objednávku, dodanie do 10 dní. Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Vchodové dvere Tethys
349,00 €

Vchodové dvere Tethys

1 ks

Kovové, zateplené polystyrénom; zlatý dub; 55 mm; 90 cm

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Vchodové dvere Ibiza
479,00 €

Vchodové dvere Ibiza

1 ks

Kovové zateplené; orech; 55 mm; 1,3 W/m²K; 90 cm

Podmienky ponuky

Tovar na objednávku, dodanie do 10 dní. Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Vchodové dvere Luna
599,00 €

Vchodové dvere Luna

1 ks

Kovové zateplené; antracit; 68 mm; 1,3 W/m²K; 90 cm

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Vchodové dvere Drevené vz.62
699,00 €

Vchodové dvere Drevené vz.62

1 ks

Zateplené lakované; tmavý orech alebo zlatý dub; 72 mm; 1,1 W/m²K; 90 cm

Podmienky ponuky

Tovar na objednávku, dodanie do 5 dní. Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Posuvné dvere Malibu 80 cm
59,99 €

Posuvné dvere Malibu 80 cm

1 ks

Posuvné krídlo; biela alebo dub sonoma; kašmír na objednávku do 10 dní

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Posuvné dvere Malibu 90 cm
69,99 €

Posuvné dvere Malibu 90 cm

1 ks

Posuvné krídlo; biela alebo dub sonoma; kašmír na objednávku do 10 dní

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Sklená vlna URSA Komfort 5 cm
33,60 €

Sklená vlna URSA Komfort 5 cm

19.2 m² · 1,75 €/m²

Lambda 0,040 W/mK; hrúbka 5 cm; balenie 19.2 m²

Podmienky ponuky

K dispozícii v celých baleniach. Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Sklená vlna URSA Komfort 10 cm
30,72 €

Sklená vlna URSA Komfort 10 cm

9.6 m² · 3,20 €/m²

Lambda 0,040 W/mK; hrúbka 10 cm; balenie 9.6 m²

Podmienky ponuky

K dispozícii v celých baleniach. Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Sklená vlna URSA Komfort 15 cm
31,81 €

Sklená vlna URSA Komfort 15 cm

6.84 m² · 4,65 €/m²

Lambda 0,040 W/mK; hrúbka 15 cm; balenie 6.84 m²

Podmienky ponuky

K dispozícii v celých baleniach. Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Sklená vlna URSA Standard 15 cm
24,90 €

Sklená vlna URSA Standard 15 cm

6 m² · 4,15 €/m²

Lambda 0,045 W/mK; 15 cm; balenie 6 m²; 4,15 €/m²

Podmienky ponuky

K dispozícii v celých baleniach. Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Krbové kachle Nostalgia
379,00 €

Krbové kachle Nostalgia

1 ks

6 kW; 44,4×70,9×37,6 cm; dymovod 12 cm; drevo, drevené brikety

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Sporák Termo-8 N
339,00 €

Sporák Termo-8 N

1 ks

7,21 kW; ľavý/pravý; 81×82×59 cm; dymovod 12 cm

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Sporák Alfa 55
359,00 €

Sporák Alfa 55

1 ks

5,1 kW; biely; ľavý; 96,5×78×61,2 cm; dymovod 12 cm; hnedý na objednávku

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Sporák Donna 70
749,00 €

Sporák Donna 70

1 ks

8,1 kW; ľavý/pravý; 70×85×60 cm; dymovod 12 cm; biely na objednávku

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Biokrb Home
49,00 €

Biokrb Home

1 ks

1,2 kW; čierny štrukturálny; 22×36×18 cm

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Konvektor
21,99 €

Konvektor

1 ks

2000 W

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Radiátor C22
99,90 €

Radiátor C22

1 ks

600×1000 mm; 1689 W; biely

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Fleecová bunda Neo
19,99 €

Fleecová bunda Neo

1 ks

100 % polyester; 300 g/m²; 3 vrecká na zips; rôzne veľkosti

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Pracovná obuv
16,99 €

Pracovná obuv

1 ks

Semišová hovädzia koža; PU podrážka; výstuhy; cena za pár

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Puklica na kolesá
3,99 €

Puklica na kolesá

1 ks

Strieborná; 14, 15 alebo 16 palcov; cena za kus

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Maľba Plus
9,99 €

Maľba Plus

15 kg · 0,67 €/kg

Biela; 14+1 kg

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Remal Snehobiely
32,99 €

Remal Snehobiely

15 kg · 2,20 €/kg

Vodou riediteľná; 13+2 kg

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Jupol Classic
35,99 €

Jupol Classic

15 l · 2,40 €/l

Biela vnútorná vodouriediteľná

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Primalex Plus
39,99 €

Primalex Plus

25 kg · 1,60 €/kg

Biela vnútorná

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Primalex Polar
38,69 €

Primalex Polar

17 kg · 2,28 €/kg

Biela; 15+2 kg

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Remal Color
17,99 €

Remal Color

6 kg · 3,00 €/kg

Natónovaná; 5+1 kg

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Primalex Ceramic
23,99 €

Primalex Ceramic

2.5 l · 9,60 €/l

Umývateľná; rôzne farby

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Sprej Prima
5,89 €

Sprej Prima

600 ml · 9,82 €/l

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Dulux Rapidry
9,89 €

Dulux Rapidry

750 ml · 13,19 €/l

Vodouriediteľná; rôzne farby

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Korozal
6,89 €

Korozal

0.75 kg · 9,19 €/kg

Vrchná lesklá; rôzne farby

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Syntetika vrchná
24,99 €

Syntetika vrchná

2.5 l · 10,00 €/l

Lesklý syntetický email; vybrané farby

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Hostagrund Prim 3v1
11,99 €

Hostagrund Prim 3v1

600 ml · 19,98 €/l

Antikorózny multifunkčný náter

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Slovlak Renokov
78,99 €

Slovlak Renokov

10 kg · 7,90 €/kg

Syntetická antikorózna farba

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Lazúra na drevo
11,99 €

Lazúra na drevo

10 l · 1,20 €/l

Palisander alebo teak

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Luxol Originál
19,99 €

Luxol Originál

3 l · 6,66 €/l

Tenkovrstvová

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Luxol lodný lak
24,99 €

Luxol lodný lak

2.5 l · 10,00 €/l

Transparentný

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Knauf Goldband Finish
21,99 €

Knauf Goldband Finish

18 kg · 1,22 €/kg

Finálny tmel a celoplošná stierka

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Lepiaca malta C1T
4,29 €

Lepiaca malta C1T

20 kg · 0,21 €/kg

Na obklad; vnútorná

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Baumit jadrová omietka
4,29 €

Baumit jadrová omietka

25 kg · 0,17 €/kg

Vonkajšia a vnútorná; ručné spracovanie

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Kreisel B-20 betón
3,99 €

Kreisel B-20 betón

25 kg · 0,16 €/kg

Rýchlotuhnúci; 25–100 mm

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Baumit poter
3,59 €

Baumit poter

25 kg · 0,14 €/kg

Suchá poterová zmes

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Dekoračný obklad Bark Stone
12,99 €

Dekoračný obklad Bark Stone

0.36 m² · 36,08 €/m²

Balenie 0.36 m²; interiér a exteriér

Podmienky ponuky

Tovar na objednávku. Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Dekoračný obklad Opal Misti
12,99 €

Dekoračný obklad Opal Misti

0.44 m² · 29,52 €/m²

Balenie 0.44 m²; interiér a exteriér

Podmienky ponuky

Tovar na objednávku. Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Gres Desert Beige
24,90 €

Gres Desert Beige

1 m² · 24,90 €/m²

Cena za m²

60×120 cm; rektifikovaný; leštený; trieda I

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Gres New Carrara
15,50 €

Gres New Carrara

1 m² · 15,50 €/m²

Cena za m²

60×60 cm; rektifikovaný; leštený; trieda I

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Gres Tierra Sand
22,90 €

Gres Tierra Sand

1 m² · 22,90 €/m²

Cena za m²

60×120 cm; mat; rektifikovaný; trieda I

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Gres Sigurd Wood
9,90 €

Gres Sigurd Wood

1 m² · 9,90 €/m²

Cena za m²

15,5×62 cm; mat; rektifikovaný; trieda I

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Gres Batrix Grey
19,90 €

Gres Batrix Grey

1 m² · 19,90 €/m²

Cena za m²

59,8×119,8 cm; mat; rektifikovaný; trieda I

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Obklad Fiesta biela
10,90 €

Obklad Fiesta biela

1 m² · 10,90 €/m²

Cena za m²

25×36 cm; lesklý; trieda I

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Gres Piazza Antracite
11,90 €

Gres Piazza Antracite

1 m² · 11,90 €/m²

Cena za m²

60×60 cm; mat; rektifikovaný; trieda I

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Gres Piazza Cream
11,90 €

Gres Piazza Cream

1 m² · 11,90 €/m²

Cena za m²

60×60 cm; mat; rektifikovaný; trieda I

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Fasádny kameň
14,90 €

Fasádny kameň

1 m² · 14,90 €/m²

Cena za m²

30×60 cm; vybrané vzory; rektifikovaný; štrukturovaný; trieda I

Podmienky ponuky

Tovar na objednávku. Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Gres Aura Canvas
23,90 €

Gres Aura Canvas

1 m² · 23,90 €/m²

Cena za m²

60×120 cm; mat; rektifikovaný; trieda I

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Gres Ducale Cedar
26,90 €

Gres Ducale Cedar

1 m² · 26,90 €/m²

Cena za m²

60×120 cm; mat; rektifikovaný; trieda I

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Gres Selva Beige
16,90 €

Gres Selva Beige

1 m² · 16,90 €/m²

Cena za m²

23,3×120 cm; mat; trieda I

Podmienky ponuky

Tovar na objednávku. Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Dekor Toja Beige
14,90 €

Dekor Toja Beige

1 ks

40×120 cm; trieda I; cena za kus

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Gres Demetria Shape
18,90 €

Gres Demetria Shape

1 m² · 18,90 €/m²

Cena za m²

60×60 cm; mat; rektifikovaný; trieda I

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
PIK komplet D55
79,00 €

PIK komplet D55

1 ks

Skrinka + umývadlo; dub craft alebo biela

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
PIK komplet D50
69,00 €

PIK komplet D50

1 ks

Skrinka + umývadlo; dub craft alebo biela

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
PIK komplet D45
49,00 €

PIK komplet D45

1 ks

Skrinka + umývadlo; dub craft alebo biela

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Zrkadlo Portal
29,00 €

Zrkadlo Portal

1 ks

56×71 cm; biela alebo dub

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Nova stĺpik
119,00 €

Nova stĺpik

1 ks

Biela alebo dub evoke

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Drez N120
36,00 €

Drez N120

1 ks

1-komorový; 800×600 mm; so sifónom

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Umývadlo Xenia
49,00 €

Umývadlo Xenia

1 ks

Nábytkové; 40×14×40 cm

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Drez Pico
129,00 €

Drez Pico

1 ks

590×440 mm; čierny; so sifónom a batériou

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Umývadlo Kansa
59,00 €

Umývadlo Kansa

1 ks

Nábytkové; nepravidelné; 59×13×39 cm

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Drez Record
139,00 €

Drez Record

1 ks

780×480 mm; čierny alebo béžový; so sifónom a batériou

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Závesné WC Indiana
99,00 €

Závesné WC Indiana

1 ks

Bezokrajové; doska so spomaľovacím mechanizmom

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Závesné WC Rock
119,00 €

Závesné WC Rock

1 ks

Vírové splachovanie; doska so spomaľovacím mechanizmom

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Závesné WC Hexx
129,00 €

Závesné WC Hexx

1 ks

Bezokrajové; doska so spomaľovacím mechanizmom

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Záchod kombi Alfa
97,00 €129,00 €

Záchod kombi Alfa

1 ks

Spodný odpad; doska so spomaľovacím mechanizmom

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Záchod kombi Horus
139,00 €

Záchod kombi Horus

1 ks

Univerzálny; bezokrajový; doska so spomaľovacím mechanizmom

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Záchod kombi Simple On
149,00 €

Záchod kombi Simple On

1 ks

Zadný odpad; bezokrajový; doska so spomaľovacím mechanizmom

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Sprchový kút Uni
109,90 €

Sprchový kút Uni

1 ks

90×90×185 cm; číre sklo 4 mm; čierny profil; bez vaničky

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Sprchový kút Point
139,00 €

Sprchový kút Point

1 ks

90×90×190 cm; číre sklo 5 mm; chróm; EasyClean; bez vaničky

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Sprchový kút Mika
219,00 €

Sprchový kút Mika

1 ks

90×90×190 cm; číre sklo 6 mm; čierny profil; EasyClean; bez vaničky

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Sprchový kút Vela
229,00 €

Sprchový kút Vela

1 ks

90×90×190 cm; číre sklo 6 mm; chróm; bez vaničky

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Sprchový kút Atena
249,00 €

Sprchový kút Atena

1 ks

90×90×190 cm; číre sklo 6 mm; čierna mat; EasyClean; bez vaničky

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Sprchové dvere Etna
189,90 €

Sprchové dvere Etna

1 ks

120×195 cm; číre sklo 6 mm; chróm; EasyClean

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Sprchový set Alfa
109,90 €

Sprchový set Alfa

1 ks

Dažďová sprcha; mechanický zmiešavač; 5-funkčná ručná sprcha

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Sprchový systém Arizona
129,90 €

Sprchový systém Arizona

1 ks

Dažďová sprcha; mechanický zmiešavač; 3-funkčná ručná sprcha; Chróm

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Batéria Agat
49,90 €

Batéria Agat

1 ks

Vaňová so sprchou

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Batéria Fi
69,90 €

Batéria Fi

1 ks

Sprchová; zlatá

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
LED žiarovka GU10
0,99 €

LED žiarovka GU10

1 ks

2,9 W; teplá, neutrálna alebo studená

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Súprava 4 hrnčekov
9,99 €

Súprava 4 hrnčekov

4 ks

4×350 ml

S Merkury Market aplikácia s aktivovaným kupónom

Podmienky ponuky

Iba s aplikáciou a aktivovaným kupónom. Predchádzajúca cena 16,99 €. Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Miska Malai
1,99 €

Miska Malai

1 ks

13,5 cm; sivá

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Stojan do kúpeľne
19,99 €

Stojan do kúpeľne

1 ks

Čierny alebo strieborný; kefa a držiak papiera

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Záves na páske 140 × 250 cm
8,99 €

Záves na páske 140 × 250 cm

1 ks

S Merkury Market aplikácia s aktivovaným kupónom

Podmienky ponuky

Cena iba s aplikáciou a aktivovaným kupónom. Predchádzajúca cena 14,99 €. Vybrané farby. Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Koberec Zen
18,99 €

Koberec Zen

1 ks

120 × 170 cm

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Behúň pogumovaný
7,99 €

Behúň pogumovaný

1 m · 7,99 €/m

Šírka 80 cm; cena za bežný meter

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Kahanec 30 cm
2,69 €

Kahanec 30 cm

1 ks

Platí od 10. 10. do 31. 10.

90 g, 27 h; dostupné od 10.10.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí od 10. 10. do 31. 10.
V letáku
Kahanec 34 cm
3,19 €

Kahanec 34 cm

1 ks

Platí od 10. 10. do 31. 10.

150 g, 52 h; dostupné od 10.10.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí od 10. 10. do 31. 10.
V letáku
Anjel LED
2,69 €

Anjel LED

1 ks

16 cm; batérie v balení

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Kahanec 31,5 cm
2,69 €

Kahanec 31,5 cm

1 ks

Platí od 10. 10. do 31. 10.

90 g, 27 h; dostupné od 10.10.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí od 10. 10. do 31. 10.
V letáku
Kahanec 33,5 cm
3,99 €

Kahanec 33,5 cm

1 ks

Platí od 10. 10. do 31. 10.

110 g, 40 h; dostupné od 10.10.

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí od 10. 10. do 31. 10.
V letáku
Sekera Gala
9,39 €

Sekera Gala

1 ks

Drevená rukoväť, 39,5 cm, 800 g

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Vejárové hrable
6,99 €

Vejárové hrable

1 ks

Plastové, drevená rukoväť; šírka 40 cm

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Kovové hrable
7,99 €

Kovové hrable

1 ks

Oceľové, drevená rukoväť; šírka 40 cm

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Kompostér 450 l
45,99 €

Kompostér 450 l

1 ks

80 × 80 × 81 cm; antracit/zelená

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Dreváreň Eifel
65,99 €

Dreváreň Eifel

1 ks

99 × 189 × 80 cm; borovica 42 mm; podlaha, strecha bez krytiny

Podmienky ponuky

Tovar na objednávku Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Sauna Perhe 1515
1 259,00 €

Sauna Perhe 1515

1 ks

145 × 145 × 199 cm; škandinávsky smrek; tvrdené sklo 8 mm

Podmienky ponuky

Tovar na objednávku Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Vonkajšia sauna s presklením
3 099,00 €

Vonkajšia sauna s presklením

1 ks

195,8 × 196,1 × 221,1 cm; škandinávsky smrek; sklo 8 mm; izolácia

Podmienky ponuky

Tovar na objednávku Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku
Záhradný domček
1 899,00 €

Záhradný domček

1 ks

398 × 398 × 229 cm; smrek 34 mm; dvojkrídlové dvere, okno; bez podlahy; asfaltová krytina zdarma

Podmienky ponuky

Tovar na objednávku Platí do vypredania zásob.

Merkury MarketPlatí do 31. 10.
V letáku