Biedronka leták 1. 10. – 7. 10. 2026

1. 10. – 7. 10. 2026 Aktuálny leták · Platí do 7. 10.

Strana 1Strana 2
Otvoriť veľký prehliadač

Produkty z tohto letáka

Alaska trubičky
0,09 €

Alaska trubičky

18 g · 5,00 €/kg

S aplikácia Biedronka

Pri kúpe 6 ks

Podmienky ponuky

Cena s aplikáciou Biedronka. 3+3 zadarmo. Cena za 1 kus pri kúpe 6 kusov s aplikáciou. Bez aplikácie alebo pri menšom počte 0,18 € za kus. Ľubovoľná kombinácia. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Magnetic sójový kus
0,19 €

Magnetic sójový kus

50 g · 3,80 €/kg

S aplikácia Biedronka

Podmienky ponuky

Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie 0,29 €. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Riviva šťava 100 %
0,25 €

Riviva šťava 100 %

0.2 l · 1,25 €/l

S aplikácia Biedronka

Podmienky ponuky

Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie 0,39 €. Rôzne druhy. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Žemľa s tekvicovými jadierkami
0,29 €

Žemľa s tekvicovými jadierkami

70 g · 4,14 €/kg

Pri kúpe 3 ks

Podmienky ponuky

2+1 zadarmo. Cena za 1 ks pri kúpe 3 kusov 0,29 €. Cena pri kúpe 1 kusa 0,43 €. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Tutti Termix
0,29 €

Tutti Termix

90 g · 3,22 €/kg

S aplikácia Biedronka

Podmienky ponuky

Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie 0,39 €. Vanilka, čokoláda. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Emco ovsená kaša
0,35 €

Emco ovsená kaša

55 g · 6,36 €/kg

S aplikácia Biedronka

Podmienky ponuky

Dostupné iba vo vybraných predajniach: Miloslavov, Malinovo, Tomášov. Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie 0,69 €. Rôzne druhy. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Miva arašidové chrumky
0,39 €

Miva arašidové chrumky

60 g · 6,50 €/kg

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

Cena za 1 kus pri kúpe 2 kusov. Cena pri kúpe 1 kusa 0,55 €. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Culineo bujón−17%
0,49 €0,59 €

Culineo bujón

120 g · 4,08 €/kg

Podmienky ponuky

Hydinový, zeleninový, hovädzí. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Go Vege rastlinný dezert−14%
0,59 €0,69 €

Go Vege rastlinný dezert

150 g · 3,93 €/kg

Podmienky ponuky

Dostupné iba vo vybraných predajniach: Miloslavov, Malinovo, Tomášov. Rôzne druhy. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Urpiner Classic svetlé pivo 10°
0,59 €

Urpiner Classic svetlé pivo 10°

0.5 l · 1,18 €/l

S aplikácia Biedronka

Podmienky ponuky

Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie 0,85 €. Záloh 0,15 €. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Holba svetlé výčapné pivo 10°
0,59 €

Holba svetlé výčapné pivo 10°

0.5 l · 1,18 €/l

S aplikácia Biedronka

Podmienky ponuky

Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie 0,95 €. Záloh 0,15 €. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Urpín 93 svetlé pivo 11°
0,65 €

Urpín 93 svetlé pivo 11°

0.5 l · 1,30 €/l

S aplikácia Biedronka

Podmienky ponuky

Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie 0,89 €. Záloh 0,15 €. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Marletto Lava nanuk slaný karamel
0,69 €

Marletto Lava nanuk slaný karamel

120 ml · 5,75 €/l

S aplikácia Biedronka

Podmienky ponuky

Dostupné iba vo vybraných predajniach: Miloslavov, Malinovo, Tomášov. Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie 1,29 €. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Marletto zmrzlinový kornút
0,69 €

Marletto zmrzlinový kornút

150 ml · 4,60 €/l

S aplikácia Biedronka

Podmienky ponuky

Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie 0,99 €. Kokos, orech, mandle. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
M&M’s arašidové
0,69 €

M&M’s arašidové

45 g · 15,33 €/kg

S aplikácia Biedronka

Podmienky ponuky

Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie 0,99 €. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Coca-Cola−22%
0,69 €0,89 €

Coca-Cola

0.33 l · 2,09 €/l

Podmienky ponuky

Záloh 0,15 €. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Urpiner Premium svetlé pivo 12°
0,69 €

Urpiner Premium svetlé pivo 12°

0.5 l · 1,38 €/l

S aplikácia Biedronka

Podmienky ponuky

Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie 0,95 €. Záloh 0,15 €. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Tekvica Halloween−34%
0,79 €1,19 €

Tekvica Halloween

1 kg · 0,79 €/kg

Podmienky ponuky

Jedlé semiačka vhodná aj na vyrezávanie. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Fizz Up Cola Zero-Zero
0,79 €

Fizz Up Cola Zero-Zero

1.5 l · 0,53 €/l

S aplikácia Biedronka

Podmienky ponuky

Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie 0,99 €. Záloh 0,15 €. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
OVKO Bio príkrm brokolica zemiak
0,79 €

OVKO Bio príkrm brokolica zemiak

190 g · 4,16 €/kg

S aplikácia Biedronka

Podmienky ponuky

Dostupné iba vo vybraných predajniach: Miloslavov, Malinovo, Tomášov. Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie 1,19 €. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Radoma lahôdkové vajce−25%
0,89 €1,19 €

Radoma lahôdkové vajce

150 g · 5,93 €/kg

Podmienky ponuky

Dostupné iba vo vybraných predajniach: Miloslavov, Malinovo, Tomášov. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Go Vege mandľový nápoj
0,99 €

Go Vege mandľový nápoj

1 l · 0,99 €/l

S aplikácia Biedronka

Podmienky ponuky

Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie 1,39 €. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Top chipsy−23%
0,99 €1,29 €

Top chipsy

150 g · 6,60 €/kg

Podmienky ponuky

Chili a limetka, jalapeño a syr. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Go Active proteínová ovsená kaša
0,99 €

Go Active proteínová ovsená kaša

65 g · 15,23 €/kg

S aplikácia Biedronka

Podmienky ponuky

Dostupné iba vo vybraných predajniach: Miloslavov, Malinovo, Tomášov. Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie 1,15 €. Rôzne druhy. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Dr. Witt Antiox ochutená voda
0,99 €

Dr. Witt Antiox ochutená voda

0.75 l · 1,32 €/l

S aplikácia Biedronka

Podmienky ponuky

Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie 1,49 €. Záloh 0,15 €. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Bio Lil Ones chrumky banán mango
0,99 €

Bio Lil Ones chrumky banán mango

30 g · 33,00 €/kg

S aplikácia Biedronka

Podmienky ponuky

Dostupné iba vo vybraných predajniach: Miloslavov, Malinovo, Tomášov. Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie 1,45 €. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Marinero makrela údená−24%
1,05 €1,39 €

Marinero makrela údená

100 g · 10,50 €/kg

Podmienky ponuky

Dostupné iba vo vybraných predajniach: Miloslavov, Malinovo, Tomášov. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Donatello olivy−24%
1,29 €1,69 €

Donatello olivy

150 g · 8,60 €/kg

Podmienky ponuky

Dostupné iba vo vybraných predajniach: Miloslavov, Malinovo, Tomášov. Rôzne druhy, chladené. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Top maslové tyčinky
1,29 €

Top maslové tyčinky

150 g · 8,60 €/kg

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

Cena za 1 kus pri kúpe 2 kusov. Cena pri kúpe 1 kusa 1,99 €. Rôzne druhy. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Top krekery−28%
1,29 €1,79 €

Top krekery

300 g · 4,30 €/kg

Podmienky ponuky

Sezam, soľ, cibuľka. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Pribináček
1,39 €

Pribináček

125 g · 11,12 €/kg

Podmienky ponuky

Vanilka, kakao. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Delikate Emmentaler blok
1,49 €

Delikate Emmentaler blok

250 g · 5,96 €/kg

S aplikácia Biedronka

Podmienky ponuky

Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie 2,39 €. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Yeemy palacinky s polevou−25%
1,49 €1,99 €

Yeemy palacinky s polevou

180 g · 8,28 €/kg

Podmienky ponuky

Dostupné iba vo vybraných predajniach: Miloslavov, Malinovo, Tomášov. Malinová alebo černicová poleva, chladené. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Sprite−26%
1,69 €2,29 €

Sprite

1.5 l · 1,13 €/l

Podmienky ponuky

Záloh 0,15 €. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Dania Express plnená tortilla−28%
1,79 €2,49 €

Dania Express plnená tortilla

250 g · 7,16 €/kg

Podmienky ponuky

Dostupné iba vo vybraných predajniach: Miloslavov, Malinovo, Tomášov. Gyros alebo kurča, chladená. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Vital Fresh ovocné smoothie−22%
1,79 €2,29 €

Vital Fresh ovocné smoothie

0.75 l · 2,39 €/l

Podmienky ponuky

Dostupné iba vo vybraných predajniach: Miloslavov, Malinovo, Tomášov. Rôzne druhy. Chladený produkt. Záloh 0,15 €. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Hellmann’s tatárska omáčka
1,89 €

Hellmann’s tatárska omáčka

405 ml · 4,67 €/l

S aplikácia Biedronka

Podmienky ponuky

Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie 2,99 €. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Hellmann’s majonéza
1,89 €

Hellmann’s majonéza

405 ml · 4,67 €/l

S aplikácia Biedronka

Podmienky ponuky

Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie 2,99 €. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
IBK Trade jahody sušené mrazom
1,89 €

IBK Trade jahody sušené mrazom

30 g · 63,00 €/kg

S aplikácia Biedronka

Podmienky ponuky

Dostupné iba vo vybraných predajniach: Miloslavov, Malinovo, Tomášov. Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie 2,49 €. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Vinha Do Palacete biele víno
1,99 €

Vinha Do Palacete biele víno

0.75 l · 2,65 €/l

S aplikácia Biedronka

Podmienky ponuky

Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie 2,99 €. Fernão Pires a Arinto, polosuché. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Koreň Frankovka červené víno
1,99 €

Koreň Frankovka červené víno

0.75 l · 2,65 €/l

S aplikácia Biedronka

Podmienky ponuky

Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie 2,49 €. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Metaxa 5* brandy 38 %
10,99 €

Metaxa 5* brandy 38 %

0.7 l · 15,70 €/l

S aplikácia Biedronka

Podmienky ponuky

Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie 14,99 €. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Liptov bryndza
2,15 €

Liptov bryndza

110 g · 19,55 €/kg

Podmienky ponuky

Dostupné iba vo vybraných predajniach: Miloslavov, Malinovo, Tomášov. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Liptov parenica neúdená
2,29 €

Liptov parenica neúdená

109 g · 21,01 €/kg

Podmienky ponuky

Dostupné iba vo vybraných predajniach: Miloslavov, Malinovo, Tomášov. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Liptov parenica údená
2,29 €

Liptov parenica údená

105 g · 21,81 €/kg

Podmienky ponuky

Dostupné iba vo vybraných predajniach: Miloslavov, Malinovo, Tomášov. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Marletto zmrzlina−29%
2,49 €3,49 €

Marletto zmrzlina

900 ml · 2,77 €/l

Podmienky ponuky

Dostupné iba vo vybraných predajniach: Miloslavov, Malinovo, Tomášov. Vybrané druhy. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Cafe d’Or instantná káva 3v1−17%
2,49 €2,99 €

Cafe d’Or instantná káva 3v1

216 g · 11,53 €/kg

Podmienky ponuky

Dostupné iba vo vybraných predajniach: Miloslavov, Malinovo, Tomášov. Vanilka, slaný karamel. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Jahody−40%
2,99 €4,99 €

Jahody

500 g · 5,98 €/kg

Podmienky ponuky

Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Marletto zmrzlina−25%
2,99 €3,99 €

Marletto zmrzlina

1 l · 2,99 €/l

Podmienky ponuky

Dostupné iba vo vybraných predajniach: Miloslavov, Malinovo, Tomášov. Vybrané druhy. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Eduscho Mocca Grande mletá káva
2,99 €

Eduscho Mocca Grande mletá káva

250 g · 11,96 €/kg

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

1+1 zadarmo. Cena za 1 kus pri kúpe 2 kusov. Cena pri kúpe 1 kusa 5,99 €. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Yeemy kurací gyros s dresingom−30%
3,49 €4,99 €

Yeemy kurací gyros s dresingom

450 g · 7,76 €/kg

Podmienky ponuky

Dostupné iba vo vybraných predajniach: Miloslavov, Malinovo, Tomášov. Chladený produkt. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Donatello pizza Margherita−22%
3,49 €4,49 €

Donatello pizza Margherita

1017 g · 3,43 €/kg

Podmienky ponuky

Dostupné iba vo vybraných predajniach: Miloslavov, Malinovo, Tomášov. 3 × 339 g. Mrazená. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Marletto Crunch nanuky multipack−24%
3,49 €4,59 €

Marletto Crunch nanuky multipack

720 ml · 4,85 €/l

Podmienky ponuky

Dostupné iba vo vybraných predajniach: Miloslavov, Malinovo, Tomášov. 6 × 120 ml. Klasik, mandľa. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Alabastro červené víno
3,49 €

Alabastro červené víno

0.75 l · 4,65 €/l

S aplikácia Biedronka

Podmienky ponuky

Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie 4,99 €. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Alabastro biele víno
3,49 €

Alabastro biele víno

0.75 l · 4,65 €/l

S aplikácia Biedronka

Podmienky ponuky

Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie 4,99 €. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Dallmayr Gold instantná káva
4,99 €

Dallmayr Gold instantná káva

200 g · 24,95 €/kg

S aplikácia Biedronka

Podmienky ponuky

Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie 7,99 €. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Hanácka vodka 37,5 %
6,99 €

Hanácka vodka 37,5 %

0.7 l · 9,99 €/l

S aplikácia Biedronka

Podmienky ponuky

Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie 9,99 €. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Becherovka Originál 38 %
6,99 €

Becherovka Originál 38 %

0.5 l · 13,98 €/l

S aplikácia Biedronka

Podmienky ponuky

Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie 8,19 €. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Cafe d’Or Forza zrnková káva
9,99 €

Cafe d’Or Forza zrnková káva

1 kg · 9,99 €/kg

S aplikácia Biedronka

Podmienky ponuky

Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie 13,99 €. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Bref tuhý WC blok Spa Moments DeLuxe
1,29 €

Bref tuhý WC blok Spa Moments DeLuxe

2 ks

S Aplikácia Biedronka

Podmienky ponuky

Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie 2,95 €. Maximálne 2 balenia v jeden deň. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Tekvica okrasná
1,19 €1,99 €

Tekvica okrasná

1 kg · 1,19 €/kg

Podmienky ponuky

Nie je určená na konzumáciu, iba na dekoráciu. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Silan Fresh Sky aviváž
1,99 €

Silan Fresh Sky aviváž

50 praní

S Aplikácia Biedronka

Podmienky ponuky

Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie 3,29 €. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Chryzantéma
1,99 €

Chryzantéma

1 ks

Podmienky ponuky

Rôzne farby. Priemer 12 cm, výška cca 25 cm. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Activ Pet pochúťka pre psy−28%
0,99 €1,39 €

Activ Pet pochúťka pre psy

100 g · 9,90 €/kg

Podmienky ponuky

Dostupné iba vo vybraných predajniach: Miloslavov, Malinovo, Tomášov. Tyčinky, pásiky. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Puffi saláma hovädzia pre psy
0,95 €

Puffi saláma hovädzia pre psy

1 kg · 0,95 €/kg

S Aplikácia Biedronka

Podmienky ponuky

Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie 1,09 €. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Be Beauty Strong 3 lak na vlasy
1,59 €

Be Beauty Strong 3 lak na vlasy

400 ml · 3,98 €/l

S Aplikácia Biedronka

Podmienky ponuky

Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie 1,99 €. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Air Wick osviežovač vzduchu−49%
2,49 €4,89 €

Air Wick osviežovač vzduchu

250 ml · 9,96 €/l

Podmienky ponuky

Dostupné iba vo vybraných predajniach: Miloslavov, Malinovo, Tomášov. Rôzne druhy. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Sanytol dezinfekčný sprejový čistič na kúpeľne−34%
2,59 €3,95 €

Sanytol dezinfekčný sprejový čistič na kúpeľne

500 ml · 5,18 €/l

Podmienky ponuky

Dostupné iba vo vybraných predajniach: Miloslavov, Malinovo, Tomášov. Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí do 7. 10.
V letáku
Smukee hrniec s pokrievkou 3 l
7,99 €

Smukee hrniec s pokrievkou 3 l

1 ks

Platí od 5. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Nehrdzavejúca oceľ, objem 3 l, všetky varné dosky. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí od 5. 10. do 7. 10.
V letáku
Hoffen teplovzdušná fritéza
44,99 €

Hoffen teplovzdušná fritéza

1 ks

Platí od 5. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

1500 W, 5 l, 8 automatických programov, dotykový displej, 30 papierových foriem v balení. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí od 5. 10. do 7. 10.
V letáku
Smukee súprava koreničiek
4,69 €

Smukee súprava koreničiek

1 ks

Platí od 5. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Cena za súpravu. Na výber 4 alebo 5 koreničiek. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí od 5. 10. do 7. 10.
V letáku
Smukee sklenený hrnček s potlačou
1,99 €

Smukee sklenený hrnček s potlačou

1 ks

Platí od 5. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Objem 420 ml, rôzne vzory. Dostupné v predajniach Miloslavov, Senica, Považská Bystrica, Nové Zámky, Levice, Malinovo, Tomášov, Zlaté Klasy, Alekšince, Nesvady, Kostolné Kračany, Gbelce, Považský Chlmec. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí od 5. 10. do 7. 10.
V letáku
Smukee dóza s potlačou
2,59 €

Smukee dóza s potlačou

1 ks

Platí od 5. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Rôzne druhy a vzory. Dostupné v predajniach Miloslavov, Senica, Považská Bystrica, Nové Zámky, Levice, Malinovo, Tomášov, Zlaté Klasy, Alekšince, Nesvady, Kostolné Kračany, Gbelce, Považský Chlmec. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí od 5. 10. do 7. 10.
V letáku
Smukee tácka s potlačou
2,59 €

Smukee tácka s potlačou

1 ks

Platí od 5. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Rôzne druhy a vzory. Dostupné v predajniach Miloslavov, Senica, Považská Bystrica, Nové Zámky, Levice, Malinovo, Tomášov, Zlaté Klasy, Alekšince, Nesvady, Kostolné Kračany, Gbelce, Považský Chlmec. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí od 5. 10. do 7. 10.
V letáku
Smukee sklenená dóza štvorcová
3,49 €

Smukee sklenená dóza štvorcová

1 ks

Platí od 5. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Objem 750 ml, potlač. Dostupné v predajniach Miloslavov, Senica, Považská Bystrica, Nové Zámky, Levice, Malinovo, Tomášov, Zlaté Klasy, Alekšince, Nesvady, Kostolné Kračany, Gbelce, Považský Chlmec. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí od 5. 10. do 7. 10.
V letáku
Smukee sklenená dóza okrúhla
3,49 €

Smukee sklenená dóza okrúhla

1 ks

Platí od 5. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Objem 900 ml, potlač. Dostupné v predajniach Miloslavov, Senica, Považská Bystrica, Nové Zámky, Levice, Malinovo, Tomášov, Zlaté Klasy, Alekšince, Nesvady, Kostolné Kračany, Gbelce, Považský Chlmec. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí od 5. 10. do 7. 10.
V letáku
Smukee sklenená dóza obdĺžniková
3,49 €

Smukee sklenená dóza obdĺžniková

1 ks

Platí od 5. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Objem 1 l, potlač. Dostupné v predajniach Miloslavov, Senica, Považská Bystrica, Nové Zámky, Levice, Malinovo, Tomášov, Zlaté Klasy, Alekšince, Nesvady, Kostolné Kračany, Gbelce, Považský Chlmec. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí od 5. 10. do 7. 10.
V letáku
Lethe difuzér s RGB svetlom
4,99 €

Lethe difuzér s RGB svetlom

1 ks

Platí od 5. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Biele alebo farebné svetlo, režim zvlhčovania alebo osvetlenia, USB-C kábel v balení. Dostupné v predajniach Miloslavov, Senica, Považská Bystrica, Nové Zámky, Levice, Malinovo, Tomášov, Zlaté Klasy, Alekšince, Nesvady, Kostolné Kračany, Gbelce, Považský Chlmec. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí od 5. 10. do 7. 10.
V letáku
Lethe soľná lampa
4,99 €

Lethe soľná lampa

1 ks

Platí od 5. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Prírodný soľný kameň, USB napájanie, teplé svetlo. Dostupné v predajniach Miloslavov, Senica, Považská Bystrica, Nové Zámky, Levice, Malinovo, Tomášov, Zlaté Klasy, Alekšince, Nesvady, Kostolné Kračany, Gbelce, Považský Chlmec. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí od 5. 10. do 7. 10.
V letáku
Lethe LED svietidlo krb
4,99 €

Lethe LED svietidlo krb

1 ks

Platí od 5. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

12 × 12 × 18 cm, batérie sú súčasťou balenia. Dostupné v predajniach Miloslavov, Senica, Považská Bystrica, Nové Zámky, Levice, Malinovo, Tomášov, Zlaté Klasy, Alekšince, Nesvady, Kostolné Kračany, Gbelce, Považský Chlmec. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí od 5. 10. do 7. 10.
V letáku
Smukee termoska
6,99 €

Smukee termoska

1 ks

Platí od 5. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Rôzne druhy. Dostupné v predajniach Miloslavov, Senica, Považská Bystrica, Nové Zámky, Levice, Malinovo, Tomášov, Zlaté Klasy, Alekšince, Nesvady, Kostolné Kračany, Gbelce, Považský Chlmec. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí od 5. 10. do 7. 10.
V letáku
Smukee termoska na jedlo
6,99 €

Smukee termoska na jedlo

1 ks

Platí od 5. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Rôzne druhy. Dostupné v predajniach Miloslavov, Senica, Považská Bystrica, Nové Zámky, Levice, Malinovo, Tomášov, Zlaté Klasy, Alekšince, Nesvady, Kostolné Kračany, Gbelce, Považský Chlmec. Platí do vypredania zásob.

BiedronkaPlatí od 5. 10. do 7. 10.
V letáku