Kaufland leták 1. 10. – 7. 10. 2026

1. 10. – 7. 10. 2026 Platí od 1. 10.

Strana 1Strana 2
Otvoriť veľký prehliadač

Produkty z tohto letáka

Kaizerka−11%
0,08 €0,09 €

Kaizerka

55 g · 1,45 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Z našej pece.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Ružový donut−22%
0,25 €0,32 €

Ružový donut

54 g · 4,63 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Kúpte 4 x Ružový donut 54 g a získajte 1 x krabičku na donuty zadarmo. Bežná predajná cena krabičky je 0,39 €.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Capri-Sun ovocný nápoj rôzne druhy
0,30 €

Capri-Sun ovocný nápoj rôzne druhy

0.2 l · 1,50 €/l

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Pri kúpe 6 ks

Podmienky ponuky

Cena platí pri kúpe 6 kusov. Cena za 1 kus pri kúpe 1 kusa 0,59 €. 3+3. Cena za 1 balenie pri kúpe 6 kusov a uvedených násobkov.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Orion Delissa oblátky rôzne druhy
0,35 €

Orion Delissa oblátky rôzne druhy

30 g · 11,67 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Pri kúpe 6 ks

Podmienky ponuky

Cena platí pri kúpe 6 kusov. Cena za 1 kus pri kúpe 1 kusa 0,69 €. 3+3. Cena za 1 balenie pri kúpe 6 kusov a uvedených násobkov.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Pšeničná hladká múka−47%
0,45 €0,85 €

Pšeničná hladká múka

1000 g · 0,45 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

Hladká T650, 1 kg. S Kaufland Card XTRA. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Pšeničná polohrubá múka−47%
0,45 €0,85 €

Pšeničná polohrubá múka

1000 g · 0,45 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

Polohrubá T400, 1 kg. S Kaufland Card XTRA. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Bageta s cesnakovým maslom
0,49 €

Bageta s cesnakovým maslom

155 g · 3,16 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

Cena za 1 bagetu pri kúpe 2 ks a ich násobkov; samostatne 0,56 €. Cena za 1 balenie pri kúpe 2 kusov a uvedených násobkov.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Donut s marhuľovou náplňou
0,49 €

Donut s marhuľovou náplňou

71 g · 6,90 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Mimoriadna ponuka; do vyčerpania zásob; platí od štvrtka 1. 10.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Bombi perník rôzne druhy−25%
0,49 €0,65 €

Bombi perník rôzne druhy

50 g · 9,80 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10.; rôzne druhy; ponuka navyše iba v online letáku.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Údené bravčové srdce
0,49 €

Údené bravčové srdce

100 g · 4,90 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

cena za 100 g; mimoriadna ponuka do vyčerpania zásob

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Cibuľa žltá 1 kg balenie−38%
0,55 €0,89 €

Cibuľa žltá 1 kg balenie

1 kg · 0,55 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Platí od štvrtka 1. 10. do stredy 7. 10. 2026. Bežná akciová cena, bez uvedenej Kaufland Card podmienky.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Prešovský kabanos−20%
0,55 €0,69 €

Prešovský kabanos

100 g · 5,50 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

pultový predaj; 100 g; od štvrtka 1. 10.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Údený bravčový jazyk
0,55 €

Údený bravčový jazyk

100 g · 5,50 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

cena za 100 g; mimoriadna ponuka do vyčerpania zásob

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Slimák škoricový
0,59 €

Slimák škoricový

88 g · 6,70 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Mimoriadna ponuka; do vyčerpania zásob; platí od štvrtka 1. 10.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Tehla Melina 45 %−25%
0,59 €0,79 €

Tehla Melina 45 %

100 g · 5,90 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

pultový predaj; 100 g; bežná cena preškrtnutá v letáku

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Trvanlivá smotana do kávy Rajo−25%
0,59 €0,79 €

Trvanlivá smotana do kávy Rajo

100 g · 5,90 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

Kaufland Card XTRA zľava; ponuka navyše iba v online letáku; 10 × 10 g Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
BonaVita celozrnné ryžové chlebíčky
0,64 €

BonaVita celozrnné ryžové chlebíčky

120 g · 5,33 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Pri kúpe 4 ks

Podmienky ponuky

Cena platí pri kúpe 4 kusov. Cena za 1 kus pri kúpe 1 kusa 1,28 €. 2+2. Cena za 1 balenie pri kúpe 4 kusov a uvedených násobkov.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Kivi Gold−34%
0,65 €0,99 €

Kivi Gold

1 ks · 0,65 €/ks

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10. Ponuka navyše iba v online letáku.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Eidam 30 % rôzne druhy−32%
0,65 €0,95 €

Eidam 30 % rôzne druhy

100 g · 6,50 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10.; XTRA cena. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Gouda 48 %−27%
0,69 €0,95 €

Gouda 48 %

100 g · 6,90 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

pultový predaj; 100 g; bežná cena preškrtnutá v letáku

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Zeleninová zmes 350 g−12%
0,69 €0,78 €

Zeleninová zmes 350 g

350 g · 1,97 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

XTRA cena; akcia od 1. 10. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Müllermilch mliečny nápoj, rôzne druhy, 400 g
0,70 €

Müllermilch mliečny nápoj, rôzne druhy, 400 g

400 g · 1,75 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Pri kúpe 4 ks

Podmienky ponuky

Cena platí pri kúpe 4 kusov. Cena za 1 kus pri kúpe 1 kusa 1,39 €; cena za 4 kusy 2,78 €. Cena za 1 balenie pri kúpe 4 kusov a uvedených násobkov.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Slovakia zemiakové lupienky rôzne druhy
0,70 €

Slovakia zemiakové lupienky rôzne druhy

60 g · 11,67 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Pri kúpe 4 ks

Podmienky ponuky

Cena platí pri kúpe 4 kusov. Cena za 1 kus pri kúpe 1 kusa 1,39 €. 2+2. Cena za 1 balenie pri kúpe 4 kusov a uvedených násobkov.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Slovenská šunka−44%
0,72 €1,29 €

Slovenská šunka

100 g · 7,20 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

pultový predaj; podiel mäsa 95 %

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Cottage Cheese Rajo−50%
0,74 €1,49 €

Cottage Cheese Rajo

180 g · 4,11 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10.; XTRA cena. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Šampiňóny biele−20%
0,79 €0,99 €

Šampiňóny biele

250 g · 3,16 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10. Ponuka navyše iba v online letáku.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Jemná saláma extra−20%
0,79 €0,99 €

Jemná saláma extra

100 g · 7,90 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

pultový predaj; 100 g; od štvrtka 1. 10.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Mliečny dezert Monte 150 g−41%
0,79 €1,35 €

Mliečny dezert Monte 150 g

150 g · 5,27 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

S Kaufland Card XTRA 0,79 €, bez karty 0,99 €. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
K-Gold Edition Dijónska horčica−20%
0,79 €0,99 €

K-Gold Edition Dijónska horčica

200 ml · 3,95 €/l

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

Kaufland Card cena v online letáku; akcia platí od 1. 10. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Althan Nitran Premium saláma
0,85 €

Althan Nitran Premium saláma

100 g · 8,50 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

Cena platí pri kúpe 2 kusov. Cena za 1 kus pri kúpe 1 kusa 1,69 €; cena za 2 kusy 1,69 €. Cena za 1 balenie pri kúpe 2 kusov a uvedených násobkov.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
BIO Ovocná šťava rôzne druhy−14%
0,85 €0,99 €

BIO Ovocná šťava rôzne druhy

150 ml · 5,67 €/l

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Zľava -14 %. + záloh za obal 0,15 EUR. Od štvrtka 1. 10. Ponuka navyše iba v online letáku.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Jablko Golden Delicious 1 kg−44%
0,89 €1,59 €

Jablko Golden Delicious 1 kg

1 kg · 0,89 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Platí od štvrtka 1. 10. do stredy 7. 10. 2026. Bežná akciová cena, bez uvedenej Kaufland Card podmienky.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Šalát ľadový 1 kus−44%
0,89 €1,59 €

Šalát ľadový 1 kus

1 ks · 0,89 €/ks

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

S Kaufland Card XTRA 0,89 €, bez karty 0,99 €. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Zeler stopkatý−40%
0,89 €1,49 €

Zeler stopkatý

1 ks · 0,89 €/ks

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10. Ponuka navyše iba v online letáku.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Hrušky Nashi−31%
0,89 €1,29 €

Hrušky Nashi

1 ks · 0,89 €/ks

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10. Ponuka navyše iba v online letáku.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Tofu rôzne druhy Lunter−31%
0,89 €1,29 €

Tofu rôzne druhy Lunter

180 g · 4,94 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10.; zobrazená cena 0,89 € je Kaufland Card cena, bežná cena 1,29 €. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Parená knedľa−25%
0,89 €1,19 €

Parená knedľa

400 g · 2,23 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10.; bežná cena znížená z 1,19 € na 0,89 €.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Hame Zmes na špagety−30%
0,89 €1,28 €

Hame Zmes na špagety

150 g · 5,93 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10.; ponuka navyše iba v online letáku.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Lovecká saláma−20%
0,95 €1,19 €

Lovecká saláma

100 g · 9,50 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10. Ponuka navyše iba v online letáku.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Citróny 500 g balenie−41%
0,99 €1,69 €

Citróny 500 g balenie

500 g · 1,98 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Platí od štvrtka 1. 10. do stredy 7. 10. 2026. Bežná akciová cena, bez uvedenej Kaufland Card podmienky.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Hrušky Konferencia−55%
0,99 €2,19 €

Hrušky Konferencia

1 kg · 0,99 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Top cena, bez ďalšej podmienky uvedenej na karte.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Avokádo−34%
0,99 €1,49 €

Avokádo

1 ks · 0,99 €/ks

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10. Ponuka navyše iba v online letáku.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Šunka od kosti výberová−17%
0,99 €1,19 €

Šunka od kosti výberová

100 g · 9,90 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

pultový predaj; 100 g; KC cena 9,90 / A 10,90 *; zvýhodnená karta cena vyžaduje Kaufland Card. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Rajo Lakto tvaroh delaktózovaný−34%
0,99 €1,49 €

Rajo Lakto tvaroh delaktózovaný

180 g · 5,50 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

Kaufland Card cena; platí od štvrtka 1. 10. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
K-Classic kyslá smotana 16 %−27%
0,99 €1,35 €

K-Classic kyslá smotana 16 %

400 g · 2,47 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

Kaufland Card cena; platí od štvrtka 1. 10. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Francúzska nátierka rôzne druhy Mecot−23%
0,99 €1,29 €

Francúzska nátierka rôzne druhy Mecot

300 g · 3,30 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10.; zobrazená cena 0,99 € je Kaufland Card cena, bežná cena 1,29 €. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Tekvica maslová−41%
0,99 €1,69 €

Tekvica maslová

1 kg · 0,99 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10.; ponuka navyše iba v online letáku.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Škvarená bravčová masť JAV−29%
0,99 €1,39 €

Škvarená bravčová masť JAV

250 g · 3,96 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

Kaufland Card cena; bez KC: 4,36 €/kg, s KC: 3,96 €/kg Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Špeciál šunka
1,00 €

Špeciál šunka

100 g · 10,00 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

Cena platí pri kúpe 2 kusov. Cena za 1 kus pri kúpe 1 kusa 1,99 €; cena za 2 kusy 1,99 €. Cena za 1 balenie pri kúpe 2 kusov a uvedených násobkov.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Topľanské trojvaječné cestoviny−24%
1,05 €1,39 €

Topľanské trojvaječné cestoviny

400 g · 2,63 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10.; Xtra cena / Kaufland Card; platí pre 400 g balenie. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Slanina K-Classic−22%
1,09 €1,39 €

Slanina K-Classic

100 g · 10,90 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10.; Kaufland Card cena nie je uvedená ako samostatná predajná cena, zobrazená cena je bežná predajná cena.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Kalocsai klobása−25%
1,19 €1,59 €

Kalocsai klobása

100 g · 11,90 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

pultový predaj; 100 g; od štvrtka 1. 10.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Treska Zlatá 140 g−40%
1,19 €1,99 €

Treska Zlatá 140 g

140 g · 8,50 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

XTRA cena; akcia od 1. 10. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Opavia Piškóty tradiční 220 g−20%
1,19 €1,49 €

Opavia Piškóty tradiční 220 g

220 g · 5,41 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10.; XTRA cena, bežná cena 1,49 uvedená nižšie. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Müller Ayran−20%
1,19 €1,49 €

Müller Ayran

500 ml · 2,38 €/l

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10.; online leták.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Hellmann’s Tatárska omáčka
1,25 €

Hellmann’s Tatárska omáčka

210 ml · 5,95 €/l

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

Cena platí pri kúpe 2 kusov. Cena za 1 kus pri kúpe 1 kusa 2,49 €; cena za 2 kusy 2,49 €. Cena za 1 balenie pri kúpe 2 kusov a uvedených násobkov.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Hellmann’s Majonéza
1,25 €

Hellmann’s Majonéza

210 ml · 5,95 €/l

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

Cena platí pri kúpe 2 kusov. Cena za 1 kus pri kúpe 1 kusa 2,49 €; cena za 2 kusy 2,49 €. Cena za 1 balenie pri kúpe 2 kusov a uvedených násobkov.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Pstruh dúhový fileta s kožou−24%
1,29 €1,69 €

Pstruh dúhový fileta s kožou

100 g · 12,90 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10. Cena za 100 g (=1 kg 12,90). Ponuka navyše iba v online letáku.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Bryndza 48 % Liptov−22%
1,29 €1,66 €

Bryndza 48 % Liptov

110 g · 11,73 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10.; + 5 bodov navyše.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Rajo ochutený tvaroh−26%
1,29 €1,75 €

Rajo ochutený tvaroh

250 g · 5,16 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10.; rôzne druhy; ponuka navyše iba v online letáku.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Kofola limonáda−24%
1,29 €1,69 €

Kofola limonáda

2 l · 0,65 €/l

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

-23% zľava; rôzne druhy; + záloh za obal 0,15; cena za 2 l.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Zemiaky konzumné neskoré−41%
1,35 €2,29 €

Zemiaky konzumné neskoré

2 kg · 0,68 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

2 kg balenie. Žlté, varný typ A, B alebo C; alebo červené, varný typ B.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Cuketa−44%
1,39 €2,49 €

Cuketa

1 kg · 1,39 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10. Ponuka navyše iba v online letáku.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Giana Čalamáda 650 g−30%
1,39 €1,99 €

Giana Čalamáda 650 g

650 g · 2,14 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

-30% zľava; cena za 650 g; pevný podiel 380 g.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Bonduelle Zlatá kukurica−37%
1,39 €2,19 €

Bonduelle Zlatá kukurica

440 g · 3,16 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Výhodné balenie; pevný podiel 390 g z balenia 440 g; od štvrtka 1. 10.; zľava z pôvodnej ceny -36 %.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
ADY Zeleninové lečo−30%
1,39 €1,99 €

ADY Zeleninové lečo

670 g · 2,07 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Pevný podiel 220 g z balenia 670 g; od štvrtka 1. 10.; zľava z pôvodnej ceny -30 %.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Kakaový croissant 5 x 37 g−36%
1,49 €2,33 €

Kakaový croissant 5 x 37 g

185 g · 8,05 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

XTRA cena; akcia od 1. 10. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Franz Josef tuniakový šalát−50%
1,49 €2,99 €

Franz Josef tuniakový šalát

160 g · 9,31 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

Rôzne druhy 160 g. S Kaufland Card XTRA 1,49 €, bez karty 1,99 €. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Obaľovaný karfiol Nowaco−25%
1,49 €1,99 €

Obaľovaný karfiol Nowaco

400 g · 3,72 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10.; mrazený výrobok, cena bez ďalších podmienok.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Dr. Ensa Sušené slivky−25%
1,49 €1,99 €

Dr. Ensa Sušené slivky

200 g · 7,45 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Zľava -25 %. Od štvrtka 1. 10. Ponuka navyše iba v online letáku.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Mokate cappuccino−25%
1,49 €1,99 €

Mokate cappuccino

110 g · 13,55 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Zľava -25 %. Presná gramáž nie je v texte čitateľná; uvedené ako cappuccino, viac druhov na obrázku. Od štvrtka 1. 10. Ponuka navyše iba v online letáku.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Jablčník−25%
1,49 €1,99 €

Jablčník

150 g · 9,93 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10.; rôzne druhy; ponuka navyše iba v online letáku.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Sladké zemiaky−47%
1,59 €2,99 €

Sladké zemiaky

1 kg · 1,59 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Top cena, bez ďalšej podmienky uvedenej na karte.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Ringloty−47%
1,59 €2,99 €

Ringloty

1 kg · 1,59 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

S Kaufland Card XTRA po aktivácii kupónu za 10 bodov 1,59 €, bez kupónu 1,89 €. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Nektárinky−45%
1,59 €2,89 €

Nektárinky

1 kg · 1,59 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

1 kg balenie.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Nowaco gaštanové pyré−22%
1,59 €2,04 €

Nowaco gaštanové pyré

200 g · 7,95 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10.; ponuka navyše iba v online letáku.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Karička tavený syr−24%
1,59 €2,09 €

Karička tavený syr

140 g · 11,36 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10. Ponuka navyše iba v online letáku. Rôzne druhy.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Super sendvič rôzne druhy−20%
1,59 €1,99 €

Super sendvič rôzne druhy

750 g · 2,12 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10. Ponuka navyše iba v online letáku. Rôzne druhy.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Predvarené cestoviny rôzne druhy−20%
1,59 €1,99 €

Predvarené cestoviny rôzne druhy

500 g · 3,18 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

Kaufland Card XTRA zľava; ponuka navyše iba v online letáku; rôzne druhy Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
K-Gold Edition Olivy Kalamata bez kôstky−20%
1,59 €1,99 €

K-Gold Edition Olivy Kalamata bez kôstky

290 g · 5,48 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

Kaufland Card cena v online letáku; pevný podiel 145 g; akcia platí od 1. 10. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Losos atlantický s kožou−26%
1,69 €2,29 €

Losos atlantický s kožou

100 g · 16,90 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Denné čerstvé ryby zo samoobsluhy, od štvrtka 1. 10. Cena za 100 g (=1 kg 16,90).

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Paradajky strapcové−43%
1,69 €2,99 €

Paradajky strapcové

1 kg · 1,69 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Platí od štvrtka 1. 10. do stredy 7. 10. 2026. Bežná akciová cena, bez uvedenej Kaufland Card podmienky.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Bageta s debrecínkou−10%
1,75 €1,95 €

Bageta s debrecínkou

215 g · 8,14 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10.; bežná cena znížená z 1,95 € na 1,75 €.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Koro Duo vajce−27%
1,79 €2,45 €

Koro Duo vajce

270 g · 6,63 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

Kaufland Card cena; platí od štvrtka 1. 10. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Hamé Extra džem Slivkový−28%
1,79 €2,49 €

Hamé Extra džem Slivkový

340 g · 5,26 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Zľava -28 %. Od štvrtka 1. 10. Ponuka navyše iba v online letáku.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Poctivé slovenské párky−31%
1,85 €2,69 €

Poctivé slovenské párky

230 g · 8,04 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10. Ponuka navyše iba v online letáku. Z lásky k tradícii. 95 % podiel mäsa.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Kozí syr 50 %−17%
1,89 €2,29 €

Kozí syr 50 %

100 g · 18,90 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

pultový predaj; cena za 100 g; XTRA cena v letáku Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Otma jemný kečup−23%
1,89 €2,47 €

Otma jemný kečup

520 g · 3,63 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10. Ponuka navyše iba v online letáku.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
K-Gold Edition Cestoviny 5-vaječné−21%
1,89 €2,39 €

K-Gold Edition Cestoviny 5-vaječné

500 g · 3,78 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

Kaufland Card cena v online letáku; akcia platí od 1. 10. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Čučoriedky 125 g balenie−26%
1,99 €2,69 €

Čučoriedky 125 g balenie

125 g · 15,92 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Platí od štvrtka 1. 10. do stredy 7. 10. 2026. Bežná akciová cena, bez uvedenej Kaufland Card podmienky.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Bersi slaný snack−29%
1,99 €2,79 €

Bersi slaný snack

300 g · 6,63 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10.; zľava -28 %.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Bona Vita Müsli rôzne druhy−23%
1,99 €2,59 €

Bona Vita Müsli rôzne druhy

375 g · 5,31 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10.; Xtra cena / Kaufland Card; platí pre 375 g balenie. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Eduscho zrnková káva−45%
10,99 €19,99 €

Eduscho zrnková káva

1 kg · 10,99 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

PRI CELKOVOM NÁKUPE NAD 20 EUR S KAUFLAND CARD; XTRA -45% Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Kohout jablkové lupienky−27%
2,19 €2,99 €

Kohout jablkové lupienky

40 g · 54,75 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10.; rôzne druhy; ponuka navyše iba v online letáku.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
K-GOLD EDITION Sušená údená šunka−21%
2,19 €2,77 €

K-GOLD EDITION Sušená údená šunka

100 g · 21,90 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

Online leták, od štvrtka 1. 10.; cena pri K-Card / K-čko hore, inak bežná cena 2,77 €. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Kurča bez drobov−23%
2,29 €2,99 €

Kurča bez drobov

1 kg · 2,29 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Platí od štvrtka 1. 10. do vyčerpania zásob.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Vajcia M−20%
2,39 €2,99 €

Vajcia M

10 ks · 0,24 €/ks

Podmienky ponuky

Predaj v obvyklom množstve pre jednu domácnosť.

KauflandPlatí do 7. 10.
V letáku
K-GOLD EDITION Pralinky−20%
2,39 €2,99 €

K-GOLD EDITION Pralinky

200 g · 11,95 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

Online leták, od štvrtka 1. 10.; cena pri K-Card / K-čko hore, inak bežná cena 2,99 €. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
SOS Jazmínová ryža−30%
2,49 €3,56 €

SOS Jazmínová ryža

1 kg · 2,49 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10.; zľava z pôvodnej ceny -30 %.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Džem rôzne druhy 340 g−35%
2,59 €3,99 €

Džem rôzne druhy 340 g

340 g · 7,62 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10.; XTRA cena -35 %. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Novofruct Utopence−30%
2,79 €3,99 €

Novofruct Utopence

660 g · 4,23 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Pevný podiel 400 g z balenia 660 g; od štvrtka 1. 10.; zľava z pôvodnej ceny -30 %.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Bravčové stehno bez kosti, vcelku−46%
2,99 €5,49 €

Bravčové stehno bez kosti, vcelku

1 kg · 2,99 €/kg

Platí od 1. 10. do 4. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

Pultový predaj. Cena s Kaufland Card XTRA pri celkovom nákupe nad 20 €. Bez tejto podmienky 3,29 €. Platí len do 4. 10. 2026. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 4. 10.
V letáku
K-Bio Vlašské orechy−25%
2,99 €3,99 €

K-Bio Vlašské orechy

200 g · 14,95 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Zľava -25 %. Od štvrtka 1. 10. Ponuka navyše iba v online letáku.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Bravčový bôčik bez kosti, v celku−45%
3,29 €5,99 €

Bravčový bôčik bez kosti, v celku

1 kg · 3,29 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

Cena s Kaufland Card XTRA pri celkovom nákupe nad 20 €; bez podmienky 3,69 €. Pultový predaj. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Spišské párky 500 g−11%
3,39 €3,79 €

Spišské párky 500 g

500 g · 6,78 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Cena bez podmienky karty; bonusové body pri použití karty.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Syrové nite 25 %−31%
3,49 €5,05 €

Syrové nite 25 %

250 g · 13,96 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10.; + 5 bodov navyše.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
K-Gold Edition Sezamový olej−20%
3,59 €4,49 €

K-Gold Edition Sezamový olej

250 ml · 14,36 €/l

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

Kaufland Card cena v online letáku; akcia platí od 1. 10. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Huspeninový balík−17%
3,79 €4,59 €

Huspeninový balík

1 kg · 3,79 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Mimoriadna ponuka, do vyčerpania zásob. Cena za 1 kg.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Bravčové mleté mäso
3,79 €

Bravčové mleté mäso

1000 g · 3,79 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Mimoriadna ponuka, do vyčerpania zásob.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Violife Professional rastlinný výrobok−24%
3,79 €4,99 €

Violife Professional rastlinný výrobok

500 g · 7,58 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

Kaufland Card XTRA zľava; ponuka navyše iba v online letáku; rôzne druhy Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Merci together pralinky−21%
3,79 €4,79 €

Merci together pralinky

175 g · 21,66 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10.; Xtra cena / Kaufland Card; platí pre 175 g balenie. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Mascarpone Galbani 500 g−35%
3,89 €5,99 €

Mascarpone Galbani 500 g

500 g · 7,78 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

S Kaufland Card XTRA 3,89 €, bez karty 4,19 €. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Cibule Bistro Hrášková polievka−27%
3,99 €5,49 €

Cibule Bistro Hrášková polievka

1 l · 3,99 €/l

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10.; Xtra cena / Kaufland Card; platí len pri kúpe 1 l balenia; online leták. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Cibule Bistro Cesnakový krém−27%
3,99 €5,49 €

Cibule Bistro Cesnakový krém

1 l · 3,99 €/l

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10.; Xtra cena / Kaufland Card; platí len pri kúpe 1 l balenia; online leták. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Ferrero Raffaello−33%
3,99 €5,99 €

Ferrero Raffaello

150 g · 26,60 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

S Kaufland Card XTRA 3,99 €, bez karty 4,19 €. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Čingovská saláma 700 g−30%
4,19 €5,99 €

Čingovská saláma 700 g

700 g · 5,99 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Cena bez podmienky karty; bonusové body pri použití karty.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Dobošový rez K-Classic−30%
4,89 €6,99 €

Dobošový rez K-Classic

380 g · 12,87 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

S Kaufland Card XTRA 4,89 €, bez karty 5,09 €. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Kuracie rezne prsné−31%
4,99 €7,19 €

Kuracie rezne prsné

1 kg · 4,99 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Platí od štvrtka 1. 10. do vyčerpania zásob.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
K-GOLD EDITION Francúzska saláma−21%
5,09 €6,44 €

K-GOLD EDITION Francúzska saláma

400 g · 12,73 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

S Kaufland Card XTRA

Podmienky ponuky

Online leták, od štvrtka 1. 10.; cena pri K-Card / K-čko hore, inak bežná cena 6,44 €. Cena s Kaufland Card XTRA.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Zimná saláma Pick−24%
5,29 €6,99 €

Zimná saláma Pick

250 g · 21,16 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10.; pri produkte je uvedené aj '100 g vyrobených zo 159 g mäsa'.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Hovädzie držky varené
5,99 €

Hovädzie držky varené

1000 g · 5,99 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Mimoriadna ponuka, do vyčerpania zásob.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Hovädzia polievková zmes
6,99 €

Hovädzia polievková zmes

1 kg · 6,99 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Mimoriadna ponuka, do vyčerpania zásob. Cena za 1 kg.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Gazdovské kuracie rezne−20%
7,19 €8,99 €

Gazdovské kuracie rezne

1 kg · 7,19 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

-20% z ceny za 1 kg; ponuka navyše iba v online letáku; od štvrtka 1. 10.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Morčacie prsia−19%
7,69 €9,49 €

Morčacie prsia

1 kg · 7,69 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Platí od štvrtka 1. 10. do vyčerpania zásob.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Palma Repkový olej−37%
8,49 €13,49 €

Palma Repkový olej

5 l · 1,70 €/l

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10.; zľava z pôvodnej ceny -37 %.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku
Farmárske kuracie rezne−40%
8,99 €14,99 €

Farmárske kuracie rezne

1 kg · 8,99 €/kg

Platí od 1. 10. do 7. 10.

Podmienky ponuky

Od štvrtka 1. 10. Cena za 1 kg. Ponuka navyše iba v online letáku.

KauflandPlatí od 1. 10. do 7. 10.
V letáku