Tesco Hypermarket leták 30. 9. – 6. 10. 2026

30. 9. – 6. 10. 2026 Aktuálny leták · Platí do 6. 10.

Strana 1Strana 2
Otvoriť veľký prehliadač

Produkty z tohto letáka

Gimi oblátka
0,20 €

Gimi oblátka

20 g · 10,00 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Bežná cena: 0,27 (1 kg = 13,50). S Clubcard: 1 kg = 10,00. Viac druhov.

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Tesco smotanový jogurt
0,25 €

Tesco smotanový jogurt

140 g · 1,79 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Cena 0.25 € s aktivovaným digitálnym kupónom v aplikácii Tesco Clubcard. Cena bez kupónu 0.29 €. viac druhov; Cena pre všetkých; Bežná cena: 0,39 (1 kg = 2,79); S Clubcard: 1 kg = 2,07; S kupónom: 1 kg = 1,79; Digitálny kupón iba v aplikácii Clubcard

TescoPlatí do 4. 10.
V letáku
MINERA
0,33 €

MINERA

1.5 l · 0,22 €/l

S Tesco Clubcard

Pri kúpe 6 ks

Podmienky ponuky

Bežná cena za 1 ks 0,49 (1 l = 0,33); S Clubcard: 1 l = 0,22; Záloha za vratný obal 0,15; pri kúpe 6 ks 4 + 2 zadarmo

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Zora sójové rezy
0,38 €

Zora sójové rezy

50 g · 7,60 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Bežná cena: 0,77 (1 kg = 15,40). S Clubcard: 1 kg = 7,60.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Salvator
0,40 €

Salvator

2 l · 0,20 €/l

S Tesco Clubcard

Pri kúpe 6 ks

Podmienky ponuky

Bežná cena za 1 ks 0,59 (1 l = 0,30); S Clubcard: 1 l = 0,20; Záloha za vratný obal 0,15; pri kúpe 6 ks 4 + 2 zadarmo

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Mlyn Pohronský Ruskov pšeničná múka hladká špeciál 1 kg
0,42 €

Mlyn Pohronský Ruskov pšeničná múka hladká špeciál 1 kg

1 kg · 0,42 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Cena 0.42 € s aktivovaným digitálnym kupónom v aplikácii Tesco Clubcard. Cena bez kupónu 0.45 €. Digitálny kupón iba v aplikácii Clubcard. Viac druhov; presný typ múky nie je z obrázka jednoznačný. S kupónom: 1 kg = 0,42. Bežná cena: 0,86 (1 kg = 0,86). Platí od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Mlyn Pohronský Ruskov pšeničná múka polohrubá 1 kg
0,42 €

Mlyn Pohronský Ruskov pšeničná múka polohrubá 1 kg

1 kg · 0,42 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Cena 0.42 € s aktivovaným digitálnym kupónom v aplikácii Tesco Clubcard. Cena bez kupónu 0.45 €. Digitálny kupón iba v aplikácii Clubcard. Viac druhov; presný typ múky nie je z obrázka jednoznačný. S kupónom: 1 kg = 0,42. Bežná cena: 0,86 (1 kg = 0,86). Platí od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Krušovice 10°
0,45 €

Krušovice 10°

0.5 l · 0,90 €/l

S Tesco Clubcard

Pri kúpe 10 ks

Podmienky ponuky

Bežná cena za 1 ks 0,75 (1 l = 1,50); S Clubcard: 1 l = 0,90; Záloha za vratný obal 0,13; pri kúpe 10 ks 6 + 4 zadarmo

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Uhorka šalátová
0,49 €

Uhorka šalátová

1 ks · 0,49 €/ks

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Cena 0.49 € s aktivovaným digitálnym kupónom v aplikácii Tesco Clubcard. Cena bez kupónu 0.55 €. S kupónom v aplikácii Clubcard; voľný predaj, 1 ks; coupon required

TescoPlatí do 4. 10.
V letáku
Tesco smotana kyslá 16 %
0,49 €

Tesco smotana kyslá 16 %

200 g · 2,45 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. Cena pre všetkých: 0,55 €; cena s Clubcard: 0,49 €. 1 kg = 2,45 €.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Mattoni minerálna voda viac druhov
0,49 €

Mattoni minerálna voda viac druhov

1.5 l · 0,33 €/l

S Tesco Clubcard

Pri kúpe 6 ks

Podmienky ponuky

S Clubcard; 6 ks a viac za 1 ks; Bežná cena za 1 ks 0,79; Záloha za vratný obal 0,15; Cena platí od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Lucka dojčenská pramenitá voda
0,53 €

Lucka dojčenská pramenitá voda

1.5 l · 0,35 €/l

S Tesco Clubcard

Pri kúpe 6 ks

Podmienky ponuky

Bežná cena za 1 ks 0,79 (1 l = 0,53); S Clubcard: 1 l = 0,35; Záloha za vratný obal 0,15; pri kúpe 6 ks 4 + 2 zadarmo

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Tesco smotana na varenie 12 %
0,55 €

Tesco smotana na varenie 12 %

200 g · 2,75 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Cena 0.55 € s aktivovaným digitálnym kupónom v aplikácii Tesco Clubcard. Cena bez kupónu 0.69 €. Digitálny kupón iba v aplikácii Clubcard. S Clubcard: 1 kg = 3,45. S kupónom: 1 kg = 2,75. Bežná cena: 0,71 (1 kg = 3,55). Platí od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Zlatý Bažant 10°
0,55 €

Zlatý Bažant 10°

0.5 l · 1,10 €/l

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; Záloha za vratný obal 0,15

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Müllermilch mliečny nápoj
0,59 €

Müllermilch mliečny nápoj

400 g · 1,47 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Cena 0.59 € s aktivovaným digitálnym kupónom v aplikácii Tesco Clubcard. Cena bez kupónu 0.69 €. Digitálny kupón iba v aplikácii Clubcard. S Clubcard: 1 kg = 1,72. S kupónom: 1 kg = 1,46. Bežná cena: 1,39 (1 kg = 3,48). Platí od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Tesco želé cukríky
0,59 €

Tesco želé cukríky

100 g · 5,90 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Bežná cena: 0,86 (1 kg = 8,60). S Clubcard: 1 kg = 5,90. Viac druhov.

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Xixo ľadový čaj viac druhov
0,59 €

Xixo ľadový čaj viac druhov

250 ml · 2,36 €/l

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

S Clubcard; Záloha za vratný obal 0,15; Cena platí od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Birell nealko
0,65 €

Birell nealko

0.5 l · 1,30 €/l

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; Záloha za vratný obal 0,15; Neplatí pre hypermarkety Detva a Tesco Extra Banská Bystrica

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Croissant s lieskovo-orieškovou náplňou
0,66 €

Croissant s lieskovo-orieškovou náplňou

85 g · 7,76 €/kg

Pri kúpe 4 ks

Podmienky ponuky

Cena za 1 ks platí pri kúpe 4 ks. Bežná cena za 1 ks 0,88. 3+1 zadarmo. Kúpte 4 ks a zaplaťte 0,66 za 1 ks. Cena pre všetkých. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Fit Joya tyčinka
0,69 €

Fit Joya tyčinka

40 g · 17,25 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Bežná cena: 0,86 (1 kg = 21,50). S Clubcard: 1 kg = 17,25. Viac druhov.

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Zlatý Bažant '73
0,69 €

Zlatý Bažant '73

0.5 l · 1,38 €/l

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; Bežná cena: 0,99 (1 l = 1,98); S Clubcard: 1 l = 1,38; Záloha za vratný obal 0,13; platí od 30. 9. do 6. 10. 2026; neplatí pre hypermarkety: Detva, Senica, Vráble

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Unikát ležiak
0,69 €

Unikát ležiak

0.5 l · 1,38 €/l

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; Bežná cena: 0,89 (1 l = 1,78); S Clubcard: 1 l = 1,38; Záloha za vratný obal 0,13; Neplatí pre hypermarkety: Detva, Senica, Vráble; platí od 30. 9. do 6. 10. 2026

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Hell energetický drink viac druhov
0,69 €

Hell energetický drink viac druhov

250 ml · 2,76 €/l

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

S Clubcard; Záloha za vratný obal 0,15; Cena platí od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Urpiner 12°
0,75 €

Urpiner 12°

0.5 l · 1,50 €/l

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; Bežná cena: 0,99 (1 l = 1,98); S Clubcard: 1 l = 1,50; Záloha za vratný obal 0,15; platí od 30. 9. do 6. 10. 2026

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Tesco eidam 45 % plátky
0,77 €

Tesco eidam 45 % plátky

100 g · 7,70 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; Bežná cena: 0,97 (1 kg = 9,70); S Clubcard: 1 kg = 7,70

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Tesco paradajkový pretlak
0,79 €

Tesco paradajkový pretlak

500 g · 1,58 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; Bežná cena: 0,97 (1 kg = 1,94); S Clubcard: 1 kg = 1,58

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Galbani mozzarella
0,79 €

Galbani mozzarella

125 g · 6,32 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. Cena pre všetkých: 1,29 €; cena s Clubcard: 0,79 €. 1 kg = 6,32 €.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Radegast ryze hořká 12
0,83 €

Radegast ryze hořká 12

0.5 l · 1,66 €/l

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; Bežná cena: 1,19 (1 l = 2,38); S Clubcard: 1 l = 1,66; Záloha za vratný obal 0,13; platí od 23. 9. do 6. 10. 2026

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Baron Nitran saláma
0,85 €

Baron Nitran saláma

100 g · 8,50 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. Pultový predaj*. Bežná cena: 1,09 (1 kg = 10,90). S Clubcard: 1 kg = 8,50. *Akcia neplatí pre obchody uvedené v pravidlách vo vnútri letáka.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Viedenské párky
0,85 €

Viedenské párky

100 g · 8,50 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. Pultový predaj*. Bežná cena: 1,09 (1 kg = 10,90). S Clubcard: 1 kg = 8,50. *Akcia neplatí pre obchody uvedené v pravidlách vo vnútri letáka.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Namex Super Ring syrový
0,89 €

Namex Super Ring syrový

60 g · 14,83 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. syrový, 60 g. Bežná cena: 1,49 (1 kg = 24,83). S Clubcard: 1 kg = 14,83.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Poctivá šunka
0,89 €

Poctivá šunka

100 g · 8,90 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. Pultový predaj*. Bežná cena: 1,99 (1 kg = 19,90). S Clubcard: 1 kg = 8,90. *Akcia neplatí pre obchody uvedené v pravidlách vo vnútri letáka.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Lunex črievko
0,89 €

Lunex črievko

90 g · 9,89 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. Cena pre všetkých: 1,09 €; cena s Clubcard: 0,89 €. 1 kg = 9,89 €. ***Neplatí pre hypermarkety: Bardejov, Bratislava Saratovská, Devínska Nová Ves, Fiľakovo, Komárno, Košice-Nad Jazerom, Revúca, Snina, Trebišov, Veľký Meder, Vranov nad Topľou, Vráble.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Pilsner Urquell
0,89 €

Pilsner Urquell

0.33 l · 2,70 €/l

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; Záloha za vratný obal 0,13; Neplatí pre hypermarkety Detva a Tesco Extra Banská Bystrica

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Desperados
0,89 €

Desperados

0.5 l · 1,78 €/l

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; Bežná cena: 1,19 (1 l = 2,38); S Clubcard: 1 l = 1,78; Záloha za vratný obal 0,15; viac druhov; platí od 30. 9. do 6. 10. 2026

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Stella Artois nealko
0,89 €

Stella Artois nealko

0.33 l · 2,70 €/l

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; Bežná cena: 1,15 (1 l = 3,48); S Clubcard: 1 l = 2,70; platí od 30. 9. do 6. 10. 2026

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Heineken
0,97 €

Heineken

0.5 l · 1,94 €/l

S Tesco Clubcard

Pri kúpe 4 ks

Podmienky ponuky

Bežná cena za 1 ks 1,29 (1 l = 2,58); S Clubcard: 1 l = 1,94; Záloha za vratný obal 0,15; pri kúpe 4 ks 3 + 1 zadarmo

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Levmilk tekovský tavený syr
0,99 €

Levmilk tekovský tavený syr

100 g · 9,90 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; Neplatí pre hypermarkety: Bardejov, Bratislava Saratovská, Devínska Nová Ves, Fiľakovo, Komárno, Košice-Nad Jazerom, Revúca, Snina, Trebišov, Veľký Meder, Vranov nad Topľou, Vráble

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Fritex cestoviny
0,99 €

Fritex cestoviny

200 g · 4,95 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. viac druhov, 200 g. Bežná cena: 1,39 (1 kg = 6,95). S Clubcard: 1 kg = 4,95.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Rama crema zmiešaná na varenie 15 %
0,99 €

Rama crema zmiešaná na varenie 15 %

200 ml · 4,95 €/l

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. S Clubcard: 1 l = 4,95. Bežná cena: 1,49 (1 l = 7,45). Neplatí pre hypermarkety: Brezno, Devínska Nová Ves, Fiľakovo, Hlohovec, Komárno, Revúca, Šaľa, Topoľčany, Trebišov, Veľký Meder, Vranov nad Topľou, Vráble.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Glutaline piškóty bezlepkové
0,99 €

Glutaline piškóty bezlepkové

120 g · 8,25 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

bezlepkové; S Clubcard: 1 kg = 8,25. Neplatí pre hypermarkety Michalovce a Tesco Extra Spišská Nová Ves. Cena platí od 30. 9. do 13. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Tesco tarhoňa 4-vaječná
0,99 €

Tesco tarhoňa 4-vaječná

500 g · 1,98 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; Bežná cena: 1,25 (1 kg = 2,50); S Clubcard: 1 kg = 1,98

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Peroni Nastro Azzurro
0,99 €

Peroni Nastro Azzurro

0.33 l · 3,00 €/l

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; Záloha za vratný obal 0,15; Neplatí pre hypermarkety Detva a Tesco Extra Banská Bystrica

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Rastinger
0,99 €

Rastinger

1.5 l · 0,66 €/l

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; Záloha za vratný obal 0,15

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Caprio sirup viac druhov
0,99 €

Caprio sirup viac druhov

700 ml · 1,41 €/l

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

S Clubcard; Cena platí od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Hrozno biele bezkôstkové balené
1,09 €

Hrozno biele bezkôstkové balené

500 g · 2,18 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Cena 1.09 € s aktivovaným digitálnym kupónom v aplikácii Tesco Clubcard. Cena bez kupónu 1.19 €. S kupónom: 1 kg = 2,18. Digitálny kupón iba v aplikácii Clubcard. Nediscountovaná cena bez kupónu: 1 kg = 2,38.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Giana tuniakový šalát
1,09 €

Giana tuniakový šalát

185 g · 5,89 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Cena 1.09 € s aktivovaným digitálnym kupónom v aplikácii Tesco Clubcard. Cena bez kupónu 1.24 €. viac druhov; Cena pre všetkých; Bežná cena: 2,49 (1 kg = 13,46); S Clubcard: 1 kg = 6,70; S kupónom: 1 kg = 5,89; Digitálny kupón iba v aplikácii Clubcard

TescoPlatí do 4. 10.
V letáku
Alpro sójový dezert
1,09 €

Alpro sójový dezert

125 g · 8,72 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

viac druhov; S Clubcard: 1 kg = 8,72. Cena platí od 30. 9. do 13. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Slovakia zemiakové tyčinky
1,09 €

Slovakia zemiakové tyčinky

160 g · 6,81 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; Bežná cena: 1,89 (1 kg = 11,81); S Clubcard: 1 kg = 6,81; platí od 30. 9. do 6. 10. 2026

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Milsy syrové korbáče údené
1,14 €

Milsy syrové korbáče údené

80 g · 14,25 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; údené alebo neúdené; Neplatí pre hypermarkety: Bardejov, Bratislava Saratovská, Devínska Nová Ves, Fiľakovo, Komárno, Košice-Nad Jazerom, Revúca, Snina, Trebišov, Veľký Meder, Vranov nad Topľou, Vráble

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Milsy syrové korbáče neúdené
1,14 €

Milsy syrové korbáče neúdené

80 g · 14,25 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; údené alebo neúdené; Neplatí pre hypermarkety: Bardejov, Bratislava Saratovská, Devínska Nová Ves, Fiľakovo, Komárno, Košice-Nad Jazerom, Revúca, Snina, Trebišov, Veľký Meder, Vranov nad Topľou, Vráble

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
DrWitt
1,17 €

DrWitt

0.75 l · 1,56 €/l

S Tesco Clubcard

Pri kúpe 3 ks

Podmienky ponuky

Bežná cena za 1 ks 1,75 (1 l = 2,33); S Clubcard: 1 l = 1,56; Záloha za vratný obal 0,15; pri kúpe 3 ks 2 + 1 zadarmo

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Nestea
1,19 €

Nestea

1.5 l · 0,79 €/l

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Cena 1.19 € s aktivovaným digitálnym kupónom v aplikácii Tesco Clubcard. Cena bez kupónu 1.69 €. viac druhov; Cena pre všetkých; Bežná cena: 2,25 (1 l = 1,50); S Clubcard: 1 l = 1,13; S kupónom: 1 l = 0,79; Digitálny kupón iba v aplikácii Clubcard; Záloha za vratný obal 0,15

TescoPlatí do 4. 10.
V letáku
Rama crema zmiešaná na šľahanie 31 %
1,19 €

Rama crema zmiešaná na šľahanie 31 %

200 ml · 5,95 €/l

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. S Clubcard: 1 l = 5,95. Bežná cena: 1,59 (1 l = 7,95). Neplatí pre hypermarkety: Brezno, Devínska Nová Ves, Fiľakovo, Hlohovec, Komárno, Revúca, Šaľa, Topoľčany, Trebišov, Veľký Meder, Vranov nad Topľou, Vráble. **Neplatí pre hypermarkety: Brezno, Devínska Nová Ves, Fiľakovo, Hlohovec, Komárno, Revúca, Šaľa, Topoľčany, Trebišov, Veľký Meder, Vranov nad Topľou, Vráble.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Alpro kokosový kyslomliečny výrobok
1,19 €

Alpro kokosový kyslomliečny výrobok

120 g · 9,92 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

S Clubcard: 1 kg = 7,93. Neplatí pre hypermarket Tesco Extra Spišská Nová Ves. Vegánske. Cena platí od 30. 9. do 13. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Sedlčanský hermelín viac druhov, 100 g
1,26 €

Sedlčanský hermelín viac druhov, 100 g

100 g · 12,60 €/kg

S Tesco Clubcard

Pri kúpe 3 ks

Podmienky ponuky

Clubcard ceny. Cena 1,26 € za 1 ks platí pri kúpe 3 ks (2+1 zadarmo). Cena pre všetkých: 1,89 €; cena s Clubcard: 1,26 €. 1 kg = 12,60 €. Neplatí pre hypermarkety: Brezno, Devínska Nová Ves, Fiľakovo, Hlohovec, Komárno, Revúca, Šaľa, Topoľčany, Trebišov, Veľký Meder, Vranov nad Topľou, Vráble.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Snico horčica plnotučná
1,29 €

Snico horčica plnotučná

450 g · 2,87 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. Bežná cena: 1,95 (1 kg = 4,33). S Clubcard: 1 kg = 2,87.

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Fjord Bohemia krevety surové lúpané−13%
1,29 €1,49 €

Fjord Bohemia krevety surové lúpané

100 g · 12,90 €/kg

Podmienky ponuky

Cena pre všetkých. Chladené, balené. Cena za 100 g. Bežná cena: 1,49 (1 kg = 12,90). Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Saratovská, Fiľakovo, Komárno, Revúca, Trebišov, Veľký Meder, Vráble.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Slovakia čipsy solené
1,29 €

Slovakia čipsy solené

130 g · 9,92 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; Bežná cena: 2,15 (1 kg = 16,54); S Clubcard: 1 kg = 9,92; platí od 23. 9. do 6. 10. 2026

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Le COQ
1,37 €

Le COQ

0.33 l · 4,15 €/l

S Tesco Clubcard

Pri kúpe 3 ks

Podmienky ponuky

Bežná cena za 1 ks 2,05 (1 l = 6,21); S Clubcard: 1 l = 4,15; pri kúpe 3 ks 2 + 1 zadarmo

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Jantár focaccia s jalapeñom−18%
1,39 €1,69 €

Jantár focaccia s jalapeñom

180 g · 7,72 €/kg

Podmienky ponuky

Cena pre všetkých. Ponuka platí pre obchody s vlastnou pekárňou. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Rajo maslo−30%
1,39 €1,99 €

Rajo maslo

125 g · 11,12 €/kg

Podmienky ponuky

Cena pre všetkých. Bežná cena: 1,99 €; akciová cena: 1,39 €. 1 kg = 11,12 €.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Tesco olej slnečnicový
1,49 €

Tesco olej slnečnicový

1 l · 1,49 €/l

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Cena 1.49 € s aktivovaným digitálnym kupónom v aplikácii Tesco Clubcard. Cena bez kupónu 1.59 €. Digitálny kupón iba v aplikácii Clubcard. Bežná cena: 1,79 (1 l = 1,79). S kupónom: 1 l = 1,49. Použitá akciová cena na cenovke 1,59 je medzicena a nie konečná kupónová cena. Platí od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Jantár krútený chlieb−17%
1,49 €1,79 €

Jantár krútený chlieb

430 g · 3,47 €/kg

Podmienky ponuky

Cena pre všetkých. Ponuka platí pre obchody s vlastnou pekárňou. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Piknik chalupársky šalát
1,49 €

Piknik chalupársky šalát

140 g · 10,64 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. Bežná cena: 1,99 (1 kg = 14,21). S Clubcard: 1 kg = 10,64.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Tauris Pressburg saláma
1,49 €

Tauris Pressburg saláma

75 g · 19,87 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. Balená. Bežná cena: 2,39 (1 kg = 31,87). S Clubcard: 1 kg = 19,87.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Svitko ryža guľatozrnná
1,49 €

Svitko ryža guľatozrnná

1 kg · 1,49 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Bežná cena: 2,35 (1 kg = 2,35). S Clubcard: 1 kg = 1,49. Guľatozrnná.

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Volfas APA 5 %
1,49 €

Volfas APA 5 %

0.568 l · 2,62 €/l

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; Záloha za vratný obal 0,15

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Tesco balkánsky syr
1,59 €

Tesco balkánsky syr

200 g · 7,95 €/kg

Podmienky ponuky

Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Kolatch trubičky pistácia
1,59 €

Kolatch trubičky pistácia

35 g · 45,43 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. pistácia, 35 g. Bežná cena: 1,99 (1 kg = 56,86). S Clubcard: 1 kg = 45,43.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Coca-Cola viac druhov
1,69 €

Coca-Cola viac druhov

1.5 l · 1,13 €/l

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

S Clubcard; Záloha za vratný obal 0,15; Cena platí od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Efko uhorky delikates
1,79 €

Efko uhorky delikates

670 g · 2,67 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Cena 1.79 € s aktivovaným digitálnym kupónom v aplikácii Tesco Clubcard. Cena bez kupónu 1.99 €. Digitálny kupón iba v aplikácii Clubcard. Pevný podiel 360 g. S Clubcard: 1 kg = 5,53. S kupónom: 1 kg = 4,97. Bežná cena: 3,95 (1 kg = 10,97). Platí od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Guinness
1,79 €

Guinness

0.44 l · 4,07 €/l

S Tesco Clubcard

Pri kúpe 4 ks

Podmienky ponuky

Cena 1,79 € za 1 ks platí pri kúpe 4 ks; 3 + 1 zadarmo; Clubcard ceny; Záloha za vratný obal 0,15; Bežná cena za 1 ks 2,39 (1 l = 5,43)

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Baron hydinové párky balené
1,89 €

Baron hydinové párky balené

700 g · 2,70 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Cena 1.89 € s aktivovaným digitálnym kupónom v aplikácii Tesco Clubcard. Cena bez kupónu 2.19 €. Digitálny kupón iba v aplikácii Clubcard. S Clubcard: 1 kg = 3,13. S kupónom: 1 kg = 2,70. Bežná cena: 3,29 (1 kg = 4,70). Platí od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Tesco maliny−27%
1,89 €2,59 €

Tesco maliny

125 g · 15,12 €/kg

Podmienky ponuky

balené, 125 g, (1 kg = 15,12); 1. 10. – 4. 10. 2026

TescoPlatí do 4. 10.
V letáku
Piknik vajce duo
1,99 €

Piknik vajce duo

240 g · 8,29 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; Neplatí pre hypermarkety: Trebišov, Veľký Meder, Vráble

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Nord obyčajné párky chudé balené
1,99 €

Nord obyčajné párky chudé balené

400 g · 4,98 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. balené, 400 g. Bežná cena: 2,55 (1 kg = 6,38). S Clubcard: 1 kg = 4,98. Neplatí pre hypermarkety Trebišov a Vráble.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Mlékárna Kunín smotana na šľahanie 31 %
1,99 €

Mlékárna Kunín smotana na šľahanie 31 %

375 g · 5,31 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. Cena pre všetkých: 2,99 €; cena s Clubcard: 1,99 €. 1 kg = 5,31 €. Platí od 30. 9. do 6. 10. 2026. **Neplatí pre hypermarkety: Brezno, Devínska Nová Ves, Fiľakovo, Hlohovec, Komárno, Revúca, Šaľa, Topoľčany, Trebišov, Veľký Meder, Vranov nad Topľou, Vráble.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Galbani mascarpone
1,99 €

Galbani mascarpone

500 g · 3,98 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. Cena pre všetkých: 6,99 €; cena s Clubcard: 1,99 €. 1 kg = 3,98 €.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Popradská Barista espresso pražená zrnková káva, 500 g
10,99 €

Popradská Barista espresso pražená zrnková káva, 500 g

500 g · 21,98 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Ceny platia od 23. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. S Clubcard. Platí aj digitálny kupón v aplikácii Clubcard pri nákupe kávy nad 20 € od 30. 9. do 6. 10. 2026; podmienka výšky nákupu musí byť splnená po odpočítaní všetkých ostatných zliav a zálohy za vratné obaly. Kupón platí iba s Clubcard, ku ktorej bol vydaný. Ponuka tovaru cez službu Tesco Online Nákupy a v jednotlivých obchodoch sa môže líšiť podľa dostupnosti tovaru.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Starbucks zrnková káva, viac druhov, 450 g
12,99 €

Starbucks zrnková káva, viac druhov, 450 g

450 g · 28,87 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Ceny platia od 23. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. S Clubcard. Platí aj digitálny kupón v aplikácii Clubcard pri nákupe kávy nad 20 € od 30. 9. do 6. 10. 2026; podmienka výšky nákupu musí byť splnená po odpočítaní všetkých ostatných zliav a zálohy za vratné obaly. Kupón platí iba s Clubcard, ku ktorej bol vydaný. Ponuka tovaru cez službu Tesco Online Nákupy a v jednotlivých obchodoch sa môže líšiť podľa dostupnosti tovaru.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Unicum 40 %
16,99 €

Unicum 40 %

0.7 l · 24,27 €/l

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

S Clubcard; Cena platí od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Kimbo pražená zrnková káva, viac druhov, 1 000 g
19,99 €

Kimbo pražená zrnková káva, viac druhov, 1 000 g

1000 g · 19,99 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Ceny platia od 23. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. S Clubcard. Platí aj digitálny kupón v aplikácii Clubcard pri nákupe kávy nad 20 € od 30. 9. do 6. 10. 2026; podmienka výšky nákupu musí byť splnená po odpočítaní všetkých ostatných zliav a zálohy za vratné obaly. Kupón platí iba s Clubcard, ku ktorej bol vydaný. Ponuka tovaru cez službu Tesco Online Nákupy a v jednotlivých obchodoch sa môže líšiť podľa dostupnosti tovaru.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Pom-Bär originál
2,09 €

Pom-Bär originál

110 g · 19,00 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Bežná cena: 2,99 (1 kg = 27,18). S Clubcard: 1 kg = 19,00.

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Tesco kešu jadrá
2,15 €

Tesco kešu jadrá

200 g · 10,75 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

balené, 200 g; Bežná cena: 2,95 (1 kg = 14,75); S Clubcard: 1 kg = 10,75

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Tesco pirohy so zemiakovo-bryndzovou náplňou
2,24 €

Tesco pirohy so zemiakovo-bryndzovou náplňou

1 kg · 2,24 €/kg

S Tesco Clubcard

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

mrazené; Cena 2,24 € za 1 ks platí pri kúpe 2 ks; 1+1 zadarmo; Clubcard ceny; Bežná cena za 1 ks 4,49 (1 kg = 4,49); S Clubcard: 1 kg = 2,24

TescoPlatí do 4. 10.
V letáku
Rama cremefine spray
2,29 €

Rama cremefine spray

250 ml · 9,16 €/l

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena 2,29 EUR. Bežná cena 2,99 EUR. Rama cremefine sprej 250 ml.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Lučina kozí syr natur
2,29 €

Lučina kozí syr natur

150 g · 15,27 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. Cena pre všetkých: 2,99 €; cena s Clubcard: 2,29 €. 1 kg = 15,27 €. ***Neplatí pre hypermarkety: Bardejov, Bratislava Saratovská, Devínska Nová Ves, Fiľakovo, Komárno, Košice-Nad Jazerom, Revúca, Snina, Trebišov, Veľký Meder, Vranov nad Topľou, Vráble.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Bambino na varenie so smotanou
2,29 €

Bambino na varenie so smotanou

190 g · 12,05 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. Cena pre všetkých: 2,59 €; cena s Clubcard: 2,29 €. 1 kg = 12,05 €. Neplatí pre hypermarkety Komárno a Trebišov.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Sedita Minis
2,39 €

Sedita Minis

240 g · 9,96 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. viac druhov, 240 g. Bežná cena: 2,79 (1 kg = 11,62). S Clubcard: 1 kg = 9,96.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Hyza kurča – Farmatop−21%
2,59 €3,29 €

Hyza kurča – Farmatop

1 kg · 2,59 €/kg

Podmienky ponuky

Cena pre všetkých; chladené, balené; 1 kg; Akcia neplatí pre obchody uvedené v pravidlách vo vnútri letáka.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Tesco vlašské orechy
2,79 €

Tesco vlašské orechy

200 g · 13,95 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

balené, 200 g; Bežná cena: 3,99 (1 kg = 19,95); S Clubcard: 1 kg = 13,95; Neplatí pre hypermarket Nitra Prior

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Tesco vajcia podstielkový chov, veľkosť L, 10 ks
2,79 €

Tesco vajcia podstielkový chov, veľkosť L, 10 ks

10 ks · 0,28 €/ks

S Tesco Clubcard

Pri kúpe 3 ks

Podmienky ponuky

Clubcard cena. Cena pre všetkých: 3,79 €; cena s Clubcard: 2,79 €. 1 ks = 0,28 € s Clubcard; pri kúpe 3 ks platí cena 1,26 € za 1 ks. 2+1 zadarmo.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Bravčové karé bez kosti chladené, pultový predaj
2,89 €

Bravčové karé bez kosti chladené, pultový predaj

1 kg · 2,89 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Cena 2.89 € s aktivovaným digitálnym kupónom v aplikácii Tesco Clubcard. Cena bez kupónu 3.39 €. S kupónom: 1 kg = 2,89. Digitálny kupón iba v aplikácii Clubcard. Chladené. Pultový predaj* . Nediscountovaná cena bez kupónu: 1 kg = 3,39

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Matyšák 100 % hroznová šťava
2,99 €

Matyšák 100 % hroznová šťava

750 ml · 3,99 €/l

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. Bežná cena: 4,49. S Clubcard. Platí od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Nescafé 3in1 Classic instantná káva, 155 g
2,99 €

Nescafé 3in1 Classic instantná káva, 155 g

155 g · 19,29 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Platí od 29. 9. do 2. 11. 2026. S Clubcard. Platí aj digitálny kupón v aplikácii Clubcard pri nákupe kávy nad 20 € od 30. 9. do 6. 10. 2026; podmienka výšky nákupu musí byť splnená po odpočítaní všetkých ostatných zliav a zálohy za vratné obaly. Kupón platí iba s Clubcard, ku ktorej bol vydaný. Ponuka tovaru cez službu Tesco Online Nákupy a v jednotlivých obchodoch sa môže líšiť podľa dostupnosti tovaru.

TescoPlatí do 2. 11.
V letáku
Stará mama pirohy so zemiakovo-bryndzovou náplňou
3,29 €

Stará mama pirohy so zemiakovo-bryndzovou náplňou

1 kg · 3,29 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; mrazené; Neplatí pre hypermarkety: Brezno, Devínska Nová Ves, Fiľakovo, Hlohovec, Komárno, Revúca, Šaľa, Topoľčany, Trebišov, Veľký Meder, Vranov nad Topľou, Vráble

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Dobrota vianočka s maslom−16%
3,39 €4,05 €

Dobrota vianočka s maslom

500 g · 6,78 €/kg

Podmienky ponuky

Cena pre všetkých. Platí od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. **Neplatí pre hypermarket Rožňava.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Figaro Tatiana
3,69 €

Figaro Tatiana

140 g · 26,36 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. 140 g. Bežná cena: 6,59 (1 kg = 47,07). S Clubcard: 1 kg = 26,36.

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Bravčová krkovička bez kosti
3,79 €

Bravčová krkovička bez kosti

1 kg · 3,79 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Cena 3.79 € s aktivovaným digitálnym kupónom v aplikácii Tesco Clubcard. Cena bez kupónu 4.49 €. chladená, pultový predaj*; Cena pre všetkých 4,49 € / kg; Digitálny kupón iba v aplikácii Clubcard; S kupónom: 1 kg = 3,79; akcia neplatí pre obchody uvedené v pravidlách vo vnútri letáka

TescoPlatí do 4. 10.
V letáku
Häagen-Dazs mrazený krém
4,39 €

Häagen-Dazs mrazený krém

460 ml · 9,54 €/l

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. Bežná cena: 7,99. S Clubcard. Platí od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Jacobs Krönung pražená mletá káva, 250 g
5,59 €

Jacobs Krönung pražená mletá káva, 250 g

250 g · 22,36 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Ceny platia od 23. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. S Clubcard. Platí aj digitálny kupón v aplikácii Clubcard pri nákupe kávy nad 20 € od 30. 9. do 6. 10. 2026; podmienka výšky nákupu musí byť splnená po odpočítaní všetkých ostatných zliav a zálohy za vratné obaly. Kupón platí iba s Clubcard, ku ktorej bol vydaný. Ponuka tovaru cez službu Tesco Online Nákupy a v jednotlivých obchodoch sa môže líšiť podľa dostupnosti tovaru.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Nestlé Mini Mix
5,99 €

Nestlé Mini Mix

321.4 g · 18,64 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Bežná cena: 8,99 (1 kg = 27,97). S Clubcard: 1 kg = 18,64.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Králik mladý celý−21%
7,09 €8,99 €

Králik mladý celý

1 kg · 7,09 €/kg

Podmienky ponuky

Cena pre všetkých. chladený, balený, 1 kg. Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Saratovská, Fiľakovo, Komárno, Revúca, Trebišov, Veľký Meder, Vráble.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Nicolaus extra jemná 37,5 %
7,49 €

Nicolaus extra jemná 37,5 %

0.7 l · 10,70 €/l

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. 37,5 %, 0,7 l. Bežná cena: 9,99 (1 l = 14,27). S Clubcard: 1 l = 10,70.

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Lucaffé Crema Caffé pražená zrnková káva, 500 g
8,99 €

Lucaffé Crema Caffé pražená zrnková káva, 500 g

500 g · 17,98 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Ceny platia od 23. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. S Clubcard. Platí aj digitálny kupón v aplikácii Clubcard pri nákupe kávy nad 20 € od 30. 9. do 6. 10. 2026; podmienka výšky nákupu musí byť splnená po odpočítaní všetkých ostatných zliav a zálohy za vratné obaly. Kupón platí iba s Clubcard, ku ktorej bol vydaný. Ponuka tovaru cez službu Tesco Online Nákupy a v jednotlivých obchodoch sa môže líšiť podľa dostupnosti tovaru.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Kompozícia dvoch rastlín v tekvici
9,99 €

Kompozícia dvoch rastlín v tekvici

1 ks

Podmienky ponuky

priemer črepníka 17 cm, 1 ks; Ilustračné foto; **Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Saratovská, Devínska Nová Ves, Fiľakovo, Komárno, Nitra Prior, Veľký Meder, Vráble

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Astra krovitá mrazuvzdorná
7,99 €

Astra krovitá mrazuvzdorná

6 ks

Podmienky ponuky

6 ks, (1 ks = 1,33); Ilustračné foto; ****Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Saratovská, Devínska Nová Ves, Nitra Prior

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Felix kapsičky pre mačky
14,99 €

Felix kapsičky pre mačky

3740 g · 4,01 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; 44 × 85 g; viac druhov; Bežná cena: 26,49 (1 kg = 7,08); S Clubcard: 1 kg = 4,01

TescoPlatí do 12. 10.
V letáku
Friskies granuly pre mačky
4,99 €

Friskies granuly pre mačky

1.7 kg · 2,94 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; viac druhov; Bežná cena: 7,89 (1 kg = 4,64); S Clubcard: 1 kg = 2,94

TescoPlatí do 12. 10.
V letáku
Whiskas kapsičky pre mačky
5,29 €

Whiskas kapsičky pre mačky

1020 g · 5,19 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; 12 × 85 g; viac druhov; Bežná cena: 8,49 (1 kg = 8,32); S Clubcard: 1 kg = 5,19

TescoPlatí do 12. 10.
V letáku
Felix kapsičky pre mačky
4,99 €

Felix kapsičky pre mačky

1020 g · 4,89 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; 12 × 85 g; viac druhov; Bežná cena: 6,99 (1 kg = 6,85); S Clubcard: 1 kg = 4,89

TescoPlatí do 12. 10.
V letáku
Vitakraft krmivo pre mačky
4,99 €

Vitakraft krmivo pre mačky

510 g · 9,78 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; 6 × 85 g; Bežná cena: 5,59 (1 kg = 10,96); S Clubcard: 1 kg = 9,78

TescoPlatí do 12. 10.
V letáku
Brit Premium granuly pre psy
12,99 €

Brit Premium granuly pre psy

3 kg · 4,33 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; 22. 9. – 5. 10. 2026; Bežná cena: 16,99 (1 kg = 5,66); S Clubcard: 1 kg = 4,33

TescoPlatí do 5. 10.
V letáku
Reno konzerva pre psy
1,83 €

Reno konzerva pre psy

1.24 kg · 1,48 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; viac druhov; Bežná cena: 1,99 (1 kg = 1,60); S Clubcard: 1 kg = 1,48

TescoPlatí do 12. 10.
V letáku
Pedigree kapsičky pre psy
6,29 €

Pedigree kapsičky pre psy

1200 g · 5,24 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; 12 × 100 g; viac druhov; Bežná cena: 8,39 (1 kg = 6,99); S Clubcard: 1 kg = 5,24

TescoPlatí do 12. 10.
V letáku
Whiskas granuly pre mačky
5,99 €

Whiskas granuly pre mačky

1.4 kg · 4,28 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; Bežná cena: 8,99 (1 kg = 6,42); S Clubcard: 1 kg = 4,28

TescoPlatí do 12. 10.
V letáku
Propesko granuly pre psy
10,89 €

Propesko granuly pre psy

10 kg · 1,09 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; Bežná cena: 20,99 (1 kg = 2,10); S Clubcard: 1 kg = 1,09

TescoPlatí do 12. 10.
V letáku
Felix kapsičky pre mačky−28%
4,99 €6,99 €

Felix kapsičky pre mačky

1020 g · 4,89 €/kg

Podmienky ponuky

Cena pre všetkých / Clubcard cena; 12 × 85 g; Bežná cena: 6,99 (1 kg = 6,85); S Clubcard: 1 kg = 4,89

TescoPlatí do 12. 10.
V letáku
Fred&Flo vlhčené utierky
0,99 €

Fred&Flo vlhčené utierky

72 ks

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; 29. 9. – 5. 10. 2026; 72 ks, viac druhov; Bežná cena: 1,25 (1 ks = 0,02); S Clubcard: 1 ks = 0,01

TescoPlatí do 12. 10.
V letáku
Pro Formula suchý šampón
1,99 €

Pro Formula suchý šampón

200 ml · 9,95 €/l

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; 29. 9. – 5. 10. 2026; Bežná cena: 2,29 (1 l = 11,45); S Clubcard: 1 l = 9,95

TescoPlatí do 5. 10.
V letáku
Rexona dezodorant
3,49 €

Rexona dezodorant

200 ml · 17,45 €/l

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

viac druhov; S Clubcard: 1 l = 17,45. Bežná cena: 4,15 (1 l = 20,75)

TescoPlatí do 5. 10.
V letáku
Savo prací gél
17,59 €

Savo prací gél

100 praní

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

viac druhov; S Clubcard: 1 PD = 0,18. Bežná cena: 21,99 (1 PD = 0,22)

TescoPlatí do 5. 10.
V letáku
Domestos power 5+
3,89 €

Domestos power 5+

3 ks

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

3 × 50 g; S Clubcard: 1 kg = 25,93. Bežná cena: 7,69 (1 kg = 51,27)

TescoPlatí do 12. 10.
V letáku
Coccolino aviváž
4,89 €

Coccolino aviváž

70 praní

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

viac druhov; S Clubcard: 1 PD = 0,07. Bežná cena: 10,29 (1 PD = 0,15)

TescoPlatí do 5. 10.
V letáku
Colgate zubná kefka
2,69 €

Colgate zubná kefka

3 ks

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

**Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Saratovská, Devínska Nová Ves, Fiľakovo, Nitra Prior, Veľký Meder, Vráble. S Clubcard: 1 ks = 0,90. Bežná cena: 4,09 (1 ks = 1,36)

TescoPlatí do 5. 10.
V letáku
Chilly intímny gél
3,39 €

Chilly intímny gél

200 ml · 16,95 €/l

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

S Clubcard: 1 l = 16,95. Bežná cena: 4,29 (1 l = 21,45).

TescoPlatí do 5. 10.
V letáku
Hello XXL ovocná kapsička
0,79 €

Hello XXL ovocná kapsička

200 g · 3,95 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

S Clubcard: 1 kg = 3,95. Bežná cena: 1,05 (1 kg = 5,25). Valid only 29. 9. – 12. 10. 2026.

TescoPlatí do 12. 10.
V letáku
Hami mäsovo-zeleninový príkrm
1,39 €

Hami mäsovo-zeleninový príkrm

200 g · 6,95 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

S Clubcard: 1 kg = 6,95. Bežná cena: 1,75 (1 kg = 8,75). Valid only 29. 9. – 12. 10. 2026.

TescoPlatí do 5. 10.
V letáku
Taft x Gliss multifunkčný sprej na dlhé vlasy
6,15 €

Taft x Gliss multifunkčný sprej na dlhé vlasy

150 ml · 41,00 €/l

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

S Clubcard: 1 l = 41,00. Bežná cena: 7,49 (1 l = 49,93). Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Bratislava Saratovská, Devínska Nová Ves, Fiľakovo, Komárno, Nitra Prior, Pezinok, Senica, Trebišov, Veľký Meder, Vráble, Žilina Obvodová.

TescoPlatí do 5. 10.
V letáku
Veniec s 3 kvetmi a dekoráciou
5,69 €

Veniec s 3 kvetmi a dekoráciou

1 ks

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; Ø 36 cm; Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Nitra Prior, Vráble.

TescoPlatí do 1. 11.
V letáku
Aranžmán v kvetináči
5,39 €

Aranžmán v kvetináči

1 ks

Jeden aranžmán; hmotnosť priloženej sviečky 30 g.

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; viac druhov; hmotnosť sviečky 30 g; Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Nitra Prior, Vráble.

TescoPlatí do 1. 11.
V letáku
Náhrobná sviečka kahanec
2,79 €

Náhrobná sviečka kahanec

120 g · 23,25 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; sklenená; viac druhov; Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Saratovská; obrázková ikonka 29 cm a 36 h.

TescoPlatí do 1. 11.
V letáku
Náhrobná sviečka Icon
1,59 €

Náhrobná sviečka Icon

150 g · 10,60 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; plastová; Neplatí pre hypermarket Bratislava Saratovská.

TescoPlatí do 1. 11.
V letáku
Náhradná sviečka olejová
1,99 €

Náhradná sviečka olejová

320 g · 6,22 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; 45 h; 18 cm; Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Nitra Prior, Vráble.

TescoPlatí do 1. 11.
V letáku
Veniec so šiškami
5,39 €

Veniec so šiškami

1 ks

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; Ø 15 cm; Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Nitra Prior, Vráble.

TescoPlatí do 1. 11.
V letáku
Veniec kvetinový
5,69 €

Veniec kvetinový

1 ks

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; 35 cm; Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Nitra Prior, Vráble.

TescoPlatí do 1. 11.
V letáku
Kvetinová dekorácia
15,99 €

Kvetinová dekorácia

1 ks

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; Neplatí pre hypermarkety: Bánovce nad Bebravou, Bratislava Kamenné námestie, Bratislava Saratovská, Devínska Nová Ves, Dolný Kubín, Fiľakovo, Nitra Prior, Pezinok, Podunajské Biskupice, Veľký Meder, Vráble, Žilina Obvodová.

TescoPlatí do 1. 11.
V letáku
Sviečka LED
1,09 €

Sviečka LED

1 ks

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena; rozmery: 110 × 42 × 42 mm; na 2 batérie R6; dĺžka svietenia 1 200 hodín; viac farieb svetla; Neplatí pre hypermarkety: Bánovce nad Bebravou, Bratislava Kamenné námestie, Bratislava Saratovská, Devínska Nová Ves, Dolný Kubín, Fiľakovo, Nitra Prior, Pezinok, Podunajské Biskupice, Veľký Meder, Vráble, Žilina Obvodová.

TescoPlatí do 1. 11.
V letáku
F&F Home Aura jedálenská súprava
33,59 €

F&F Home Aura jedálenská súprava

1 ks

Jedna 12-dielna jedálenská súprava.

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

S Clubcard; Bežná cena: 49,99; Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Bratislava Saratovská, Nitra Prior, Vráble

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
F&F Home Hiball poháre
4,39 €

F&F Home Hiball poháre

4 ks

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

S Clubcard; Bežná cena: 5,59; 1 ks = 1,40; S Clubcard: 1 ks = 1,10; 30. 9. – 14. 10. 2026

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
F&F Home posteľná súprava
10,79 €

F&F Home posteľná súprava

1 ks

Jedna posteľná súprava: 70 × 90 cm a 140 × 200 cm.

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

S Clubcard; Bežná cena: 13,49; 70 × 90 cm a 140 × 200 cm; Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Bratislava Saratovská, Nitra Prior, Vráble

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Tesco mikroflanelová deka
12,79 €

Tesco mikroflanelová deka

1 ks

200 × 220 cm.

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

S Clubcard; Bežná cena: 15,99; 200 × 220 cm; Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Bratislava Saratovská, Nitra Prior, Vráble

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
F&F Home dekoračný vankúš
7,99 €

F&F Home dekoračný vankúš

1 ks

45 × 45 cm.

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

S Clubcard; Bežná cena: 9,99; 45 × 45 cm, čierny; Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Bratislava Saratovská, Nitra Prior, Vráble

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
F&F Home dekoračný vankúš s výšivkou ovečiek
7,19 €

F&F Home dekoračný vankúš s výšivkou ovečiek

1 ks

45 × 45 cm.

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

S Clubcard; 28. 9. – 22. 11. 2026; Bežná cena: 11,99; 45 × 45 cm; Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Bratislava Saratovská, Nitra Prior, Vráble

TescoPlatí do 22. 11.
V letáku
F&F Home arómodifuzér s tyčinkami
1,29 €

F&F Home arómodifuzér s tyčinkami

30 ml · 43,00 €/l

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

S Clubcard; Bežná cena: 1,69; 30. 9. – 14. 10. 2026; vôňa perníka; Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Bratislava Saratovská, Nitra Prior, Vráble

TescoPlatí do 14. 10.
V letáku
PowerBoost autobatéria 12 V, 45 Ah
45,99 €

PowerBoost autobatéria 12 V, 45 Ah

1 ks

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. Neplatí pre produkty vo výpredaji. Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Nitra Prior, Vráble.

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Kryt na kolesá 14"
3,59 €

Kryt na kolesá 14"

1 ks

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. Neplatí pre produkty vo výpredaji. Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Bratislava Saratovská, Čadca, Nitra Prior, Pezinok, Podunajské Biskupice, Vráble.

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Autolekárnička
9,59 €

Autolekárnička

1 ks

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. Textilný obal. Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Bratislava Saratovská, Fiľakovo, Nitra Prior, Podunajské Biskupice, Vráble.

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Kufor stredný snehové vločky
25,79 €

Kufor stredný snehové vločky

1 ks

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. 62,5 × 39,5 × 23,5 cm. Neplatí pre hypermarkety: Bánovce nad Bebravou, Bratislava Kamenné námestie, Bratislava Saratovská, Fiľakovo, Nitra Prior, Podunajské Biskupice, Veľký Meder, Vráble.

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Cestovný kufor detský
21,99 €

Cestovný kufor detský

1 ks

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. 45 × 36,5 × 24,5 cm, viac druhov. Neplatí pre hypermarkety: Bánovce nad Bebravou, Bratislava Kamenné námestie, Bratislava Saratovská, Fiľakovo, Nitra Prior, Podunajské Biskupice, Veľký Meder, Vráble.

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Tefal FV1710 žehlička naparovacia
23,99 €

Tefal FV1710 žehlička naparovacia

1 ks

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. 1 800 W, nepriľnavá plocha, systém odvápňovania, objem nádržky 200 ml. Neplatí pre produkty vo výpredaji. Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Bratislava Saratovská, Nitra Prior, Pezinok, Podunajské Biskupice, Vráble.

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Tefal GC270D10 kontaktný gril
47,99 €

Tefal GC270D10 kontaktný gril

1 ks

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. 2 000 W, gril 2 v 1 na grilovanie a prípravu teplých sendvičov, plechy na pečenie s nepriľnavým povrchom, rozmer grilovacej plochy: 23 × 14,5 cm, odnímateľná miska na tuk, vhodné do umývačky riadu. Neplatí pre produkty vo výpredaji. Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Bratislava Saratovská, Nitra Prior, Pezinok, Podunajské Biskupice, Vráble.

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Tefal KO140AE0 rýchlovarná kanvica biela
27,99 €

Tefal KO140AE0 rýchlovarná kanvica biela

1 ks

Objem 1,5 l; cena za jeden spotrebič.

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. 1,5 l, 1 500 W. Neplatí pre produkty vo výpredaji. Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Bratislava Saratovská, Nitra Prior, Pezinok, Podunajské Biskupice, Vráble.

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Tefal SM157236 sendvičovač
31,99 €

Tefal SM157236 sendvičovač

1 ks

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. 700 W, nepriľnavý povrch. Neplatí pre produkty vo výpredaji. Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Bratislava Saratovská, Nitra Prior, Pezinok, Podunajské Biskupice, Vráble.

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Tefal FF215D30 fritéza
71,99 €

Tefal FF215D30 fritéza

1 ks

Objem 1,8 l; cena za jeden spotrebič.

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. 1 470 W, 1,8 l, 5 programov, nastaviteľná teplota (150 – 190 °C), automatické otváranie veka. Neplatí pre produkty vo výpredaji. Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Bratislava Saratovská, Nitra Prior, Pezinok, Podunajské Biskupice, Vráble.

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Tefal HT310138 ručný šľahač
26,99 €

Tefal HT310138 ručný šľahač

1 ks

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena. 300 W, 5 rýchlostí a funkcia turbo, so šľahacími metlami a s hnetacími hákmi. Neplatí pre produkty vo výpredaji. Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Bratislava Saratovská, Nitra Prior, Pezinok, Podunajské Biskupice, Vráble.

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Reikel uhlová brúska
21,99 €

Reikel uhlová brúska

1 ks

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

S Clubcard. 900 W, voľnobežné otáčky 11 000 ot/min. Neplatí pre produkty vo výpredaji. Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Bratislava Saratovská, Devínska Nová Ves, Fiľakovo, Nitra Prior, Pezinok, Podunajské Biskupice, Vráble.

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Reikel akumulátorová vŕtačka
35,99 €

Reikel akumulátorová vŕtačka

1 ks

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

S Clubcard. 18 V, Li-ion, 2 rýchlosti: 0 – 400/0 – 1 400 ot/min, LED osvetlenie. 23. 9. – 6. 10. 2026. Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Nitra Prior, Vráble.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Kärcher WD3 vysávač na mokré a suché vysávanie
64,99 €

Kärcher WD3 vysávač na mokré a suché vysávanie

1 ks

15 l nádoba; cena za jeden vysávač.

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

S Clubcard. 1 000 W, 15 l nádoba, patrónový filter, 4 m kábel, 2 m hadica. 23. 9. – 6. 10. 2026. Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Nitra Prior, Vráble.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Reikel súprava náradia
6,29 €

Reikel súprava náradia

1 ks

Jedna 4-dielna súprava náradia.

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

S Clubcard. 4 diely. 23. 9. – 6. 10. 2026. Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Bratislava Saratovská, Nitra Prior, Pezinok, Podunajské Biskupice, Vráble.

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Diamond stojacia batéria
29,99 €

Diamond stojacia batéria

1 ks

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

S Clubcard. 23. 9. – 6. 10. 2026. Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Bratislava Saratovská, Nitra Prior, Pezinok, Podunajské Biskupice, Vráble.

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
EMOS LED žiarovka
2,79 €

EMOS LED žiarovka

1 ks

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

S Clubcard. LED CLS A60, 10,5 W, E27, neutrálna biela. Neplatí pre produkty vo výpredaji. 23. 9. – 6. 10. 2026. Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Nitra Prior, Vráble.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Varta CR2032 gombíkové batérie
1,99 €

Varta CR2032 gombíkové batérie

2 ks

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

S Clubcard. 2 ks. Bežná cena: 2,49 (1 ks = 1,24). S Clubcard: 1 ks = 1,00. Platí od 30. 9. do 13. 10. 2026. Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Nitra Prior, Vráble.

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Ceresit Stop vlhkosti Aero 360°
12,99 €

Ceresit Stop vlhkosti Aero 360°

1800 g · 7,22 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

S Clubcard. 4 × 450 g, náhradné tablety. Bežná cena: 15,99 (1 kg = 8,88). S Clubcard: 1 kg = 7,22. 30. 9. – 6. 10. 2026. Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Bratislava Saratovská, Nitra Prior, Pezinok, Podunajské Biskupice, Vráble.

TescoPlatí do 6. 10.
V letáku
Balakryl Uni mat univerzálna farba na kov a drevo
9,99 €

Balakryl Uni mat univerzálna farba na kov a drevo

0.7 kg · 14,27 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena 9.99 €. Balakryl Uni mat univerzálna farba na kov a drevo, 0.7 kg. Viac farieb podľa letáka. Neplatí pre hypermarkety uvedené v päte strany 41.

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Trikolor lazúra na ploty
12,99 €

Trikolor lazúra na ploty

5 l · 2,60 €/l

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena 12.99 €. Trikolor lazúra na ploty, 5 l. Viac farieb podľa letáka. Neplatí pre hypermarkety uvedené v päte strany 41.

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Malíř Plus maliarsky náter
9,99 €

Malíř Plus maliarsky náter

16 kg · 0,62 €/kg

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena 9.99 €. Malíř Plus maliarsky náter, 16 kg. Viac farieb podľa letáka. Neplatí pre hypermarkety uvedené v päte strany 41.

TescoPlatí do 13. 10.
V letáku
Schauma šampón na vlasy
2,99 €

Schauma šampón na vlasy

400 ml · 7,48 €/l

S Tesco Clubcard

Podmienky ponuky

Clubcard cena 2,99 €. Bežná cena 4,09 €. Viac druhov, 400 ml.

TescoPlatí do 5. 10.
V letáku