Billa leták 30. 9. – 6. 10. 2026

30. 9. – 6. 10. 2026 Platí od 30. 9.

Strana 1Strana 2
Otvoriť veľký prehliadač

Produkty z tohto letáka

Zvolenský smotanový jogurt−49%
0,35 €0,69 €

Zvolenský smotanový jogurt

145 g · 2,41 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 3 ks

Podmienky ponuky

XXL ponuka, cena za 1 ks pri kúpe od 3 ks; akciová cena platí pri kúpe od 3 ks Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 3 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Gemerka minerálna voda−36%
0,39 €0,61 €

Gemerka minerálna voda

1.5 l · 0,26 €/l

Platí od 30. 9. do 6. 10.

S BILLA Bonus

Podmienky ponuky

bez BILLA Bonus; + záloh za fľašu 0,15 € Akciová ponuka neplatí pre predajňu: * Valaská * Lučenec – Rúbanisko * Strážske * Šurany SUPER CENA Relax džús 100 % pomarančový džús 1 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 139 239 -41 % XXL PONUKA OD 2 KS Gemerka funkčná minerálna voda viac druhov 0,75 l 1 l = 1,987 € + záloh za fľašu 0,15 €* 149 NAŠA CENA OKF Aloe vera viac druhov 0,5 l 1 l = 3,180 € V akciovej ponuke aj OKF Aloe vera, 1,5 l + záloh za fľašu 0,15 €* 159 NAŠA CENA Hell energetický nápoj viac druhov, 0,5 l 1 l = 1,980 € + záloh za plechovku 0,15 €* 099 NAŠA CENA Jupí sirup viac druhov 0,7 l 1 l = 3,929 € 275 NAŠA CENA 1,5 litra OD 2 KS XXL PONUKA Coca-Cola, Fanta, Sprite viac druhov, 1,5 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 1,060 €, 1 l = 1,593 € + záloh za fľašu 0,15 €* 159 239 -33 % OD 2 KS XXL PONUKA Cans ochutená pramenitá voda plechovka viac druhov, 0,33 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 3,000 €, 1 l = 5,121 € + záloh za plechovku 0,15 €* 099 169 -41 % OD 2 KS XXL PONUKA Tiger energetický nápoj viac druhov, 0,25 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 2,760 €, 1 l = 4,200 € + záloh za plechovku 0,15 €* 069 105 -34 % Nie je vhodné pre deti a mládež do 18 rokov 500 ml Nie je vhodné pre deti a mládež do 18 rokov 061 Gemerka minerálna voda viac druhov 1,5 l 1 l = 0,260 €, 1 l = 0,407 € + záloh za fľašu 0,15 €* 039 -36 % bez BILLA Bonus 189 *** Hoegaarden kvasinkové pivo fľaška 0,33 l 1 l = 3,303 €, 1 l = 5,727 € 109 -42 % bez BILLA Bonus Cena s BILLA Bonus.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Hot dog−22%
0,45 €0,58 €

Hot dog

96 g · 4,69 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

SUPER CENA; bežná cena; zľava -22 %

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Madeta mlieko 1,5 % trvanlivé−62%
0,45 €1,19 €

Madeta mlieko 1,5 % trvanlivé

1 l · 0,45 €/l

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks; XXL ponuka; od 2 ks; SUPER CENA Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Staropramen svetlé pivo−51%
0,49 €0,99 €

Staropramen svetlé pivo

0.55 l · 0,89 €/l

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 6 ks

Podmienky ponuky

Cena za 1 plechovku 0,55 l pri kúpe 6 ks (3+3), spolu 2,94 €. Samostatne 0,99 €. Záloha 0,15 € za plechovku. Do vypredania zásob. Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 6 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Donut s jahodovou príchuťou−17%
0,49 €0,59 €

Donut s jahodovou príchuťou

56 g · 8,75 €/kg

Platí od 1. 10. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

XXL PONUKA; cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks; od 2 ks Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 1. 10. do 6. 10.
V letáku
Údená slanina s kožou−44%
0,55 €0,99 €

Údená slanina s kožou

100 g · 5,50 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

S BILLA Bonus

Podmienky ponuky

pultový predaj; 1 kg = 5,500 €, 1 kg = 9,900 €; Bravčové mäso pochádza z EÚ; 80 % podiel mäsa; bez BILLA Bonus; neplatí pre predajňu: Bratislava – Carlton, BILLA Valaská, Strážske, Bratislava – Záhradnícka Akciová ponuka neplatí pre predajňu: * Bratislava – Carlton * BILLA Valaská, Strážske * Bratislava – Záhradnícka pultový predaj * Spišské párky cena za 100 g 1 kg = 8,500 € Bravčové mäso pochádza z EÚ 085 129 -34 % SUPER CENA OD 2 KS XXL PONUKA cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 17,900 €, 1 kg = 24,500 € Bravčové mäso pochádza z EÚ Rímska šunka s medom 100 g 179 245 -26 % OD 2 KS XXL PONUKA Luncheon meat 190 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 9,947 €, 1 kg = 13,105 € Bravčové mäso pochádza z EÚ 189 249 -24 % Mortadella Bologna 150 g 1 kg = 14,600 € Bravčové mäso pochádza z EÚ 219 259 -15 % OD 2 KS XXL PONUKA Kmotrova klobása trio rôzne druhy, 75 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 19,867 €, 1 kg = 26,533 € 149 199 -25 % pultový predaj * Mangalica klobása cena za 100 g 1 kg = 9,900 € Bravčové mäso pochádza z EÚ 099 159 -37 % pultový predaj * Lahôdková tlačenka cena za 100 g 1 kg = 9,900 € Bravčové mäso pochádza z EÚ 099 129 -23 % 129 099 -23 % pultový predaj * Torrero saláma cena za 100 g 1 kg = 9,900 €, 1 kg = 12,900 € Bravčové mäso pochádza z EÚ bez BILLA Bonus 099 055 -44 % pultový predaj * Údená slanina s kožou cena za 100 g 1 kg = 5,500 €, 1 kg = 9,900 € Bravčové mäso pochádza z EÚ bez BILLA Bonus 80 % podiel mäsa Vhodná na gril OD 2 KS XXL PONUKA cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 13,267 €, 1 kg = 17,933 € Bravčové mäso pochádza z EÚ BILLA fuet 150 g 199 269 -26 % Cena s BILLA Bonus.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Vitaflóra pšeničná hladká múka−35%
0,55 €0,85 €

Vitaflóra pšeničná hladká múka

1 kg · 0,55 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

S BILLA Bonus

Podmienky ponuky

BILLA Bonus; bez BILLA Bonus 0,85 €; akciová ponuka neplatí pre predajňu: Bratislava – Carlton, Bratislava – Bottova, Martin – Kocka, Lučenec – SAD Akciová ponuka neplatí pre predajňu: * Bratislava – Carlton * BILLA Valaská, Strážske * Bratislava – Karadžičova * Senec – Lichnerova * Sky Park * Banská Bystrica – Robotnícka * Martin - Kocka * Lučenec SAD – Ulica mieru * Poprad – Ludvíka Svobodu * Lučenec – Rúbanisko * Dudince – K. Braxatorisa ** Akciová ponuka neplatí pre predajňu: Bratislava – Carlton, Bratislava – Bottova, Martin – Kocka, Lučenec – SAD -30 % ZĽAVA AŽ DO ** NA KORENINY ZNAČKY VITANA 085 ** Vitaflóra múka hladká, polohrubá 1 kg 055 -35 % bez BILLA Bonus Korunný cukor kryštálový 1 kg 085 129 -34 % Medas med agátový 900 g 1 kg = 7,767 € 699 919 -23 % Nutella plant based 350 g 1 kg = 11,400 € 399 729 -45 % Giana jahody 425 ml pevný podiel 160 g 1 kg = 6,813 € 109 175 -37 % 239 Riso džem rôzne druhy 340 g 1 kg = 5,853 €, 1 kg = 7,029 € 199 -16 % bez BILLA Bonus **** Borges Extra Virgin olivový olej 750 ml 1 l = 11,987 € 899 NAŠA CENA Podravka cestoviny rôzne druhy 500 g 1 kg = 2,780 € 139 NAŠA CENA Emco Mysli rôzne druhy 750 g 1 kg = 3,667 € 275 NAŠA CENA SUPER CENA Raciol rastlinný olej repkový, 1 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 169 329 -48 % XXL PONUKA OD 2 KS Cena s BILLA Bonus.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Kávenky a Kakaové rezy rôzne druhy−27%
0,55 €0,75 €

Kávenky a Kakaové rezy rôzne druhy

50 g · 11,00 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

OD 2 KS; XXL PONUKA; cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Vitaflóra pšeničná polohrubá múka−35%
0,55 €0,85 €

Vitaflóra pšeničná polohrubá múka

1 kg · 0,55 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

S BILLA Bonus

Podmienky ponuky

BILLA Bonus; bez BILLA Bonus 0,85 €; akciová ponuka neplatí pre predajňu: Bratislava – Carlton, Bratislava – Bottova, Martin – Kocka, Lučenec – SAD Akciová ponuka neplatí pre predajňu: * Bratislava – Carlton * BILLA Valaská, Strážske * Bratislava – Karadžičova * Senec – Lichnerova * Sky Park * Banská Bystrica – Robotnícka * Martin - Kocka * Lučenec SAD – Ulica mieru * Poprad – Ludvíka Svobodu * Lučenec – Rúbanisko * Dudince – K. Braxatorisa ** Akciová ponuka neplatí pre predajňu: Bratislava – Carlton, Bratislava – Bottova, Martin – Kocka, Lučenec – SAD -30 % ZĽAVA AŽ DO ** NA KORENINY ZNAČKY VITANA 085 ** Vitaflóra múka hladká, polohrubá 1 kg 055 -35 % bez BILLA Bonus Korunný cukor kryštálový 1 kg 085 129 -34 % Medas med agátový 900 g 1 kg = 7,767 € 699 919 -23 % Nutella plant based 350 g 1 kg = 11,400 € 399 729 -45 % Giana jahody 425 ml pevný podiel 160 g 1 kg = 6,813 € 109 175 -37 % 239 Riso džem rôzne druhy 340 g 1 kg = 5,853 €, 1 kg = 7,029 € 199 -16 % bez BILLA Bonus **** Borges Extra Virgin olivový olej 750 ml 1 l = 11,987 € 899 NAŠA CENA Podravka cestoviny rôzne druhy 500 g 1 kg = 2,780 € 139 NAŠA CENA Emco Mysli rôzne druhy 750 g 1 kg = 3,667 € 275 NAŠA CENA SUPER CENA Raciol rastlinný olej repkový, 1 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 169 329 -48 % XXL PONUKA OD 2 KS Cena s BILLA Bonus.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Milko Super High Protein jogurt biely−34%
0,59 €0,89 €

Milko Super High Protein jogurt biely

150 g · 3,93 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks; XXL ponuka; od 2 ks Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Pepe chrumky arašidové XXL−50%
0,59 €1,19 €

Pepe chrumky arašidové XXL

125 g · 4,72 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

1+1; XXL ponuka; cena za 1 ks pri kúpe 2 ks; cena za 1 ks pri kúpe 1 ks = 1,19 €; cena za 2 ks = 1,18 € Akciový sortiment sa nemusí kompletne nachádzať v predajniach: Banská Bystrica – Ul. 29. augusta, Robotnícka, Bratislava – Bachova, Carlton, Hodžovo nám., Nám. SNP, Karadžičova, Komárno – Odborárov, Košice – Aupark, Levice – Sv. Michala, Nádražný rad, Lučenec – Ulica mieru, Martin – Jilemnického, Miloslavov – Obchodná, Piešťany – Aupark, Rožňava – Alej Jána Pavla II., Senec – Lichnerova, Topoľčany – Nám. M. R. Štefánika, Zvolen – Námestie SNP. vv vv V OD 2 KS XXL PONUKA ** Indulona krém na ruky 3 druhy 75 ml cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 19,867 €, 1 l = 26,533 € 149 199 -25 % OD 2 KS XXL PONUKA Kofola viac druhov 2 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 0,725 €, 1 l = 1,125 € + záloh za fľašu 0,15 €* 145 225 -35 % OD 2 KS XXL PONUKA Popradský ovocný čaj rôzne druhy 40 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 099 135 -26 % * Hamé nátierka Májka, Svačinka 160 g + 20 % 1 kg = 6,188 € Do vypredania zásob 099 155 -36 % OD 2 KS XXL PONUKA ** Silan aviváž, rôzne druhy 1,1 l/1,408 l 50 praní/64 praní cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 2,536 €/1,982 € 1 pranie = 0,056 €/0,044 € 1 l = 2,834 €/3,627 € 1 pranie = 0,062 €/0,080 € 279 399 -30 % OD 2 KS XXL PONUKA Château Topoľčianky Cuvee rôzne druhy, 0,75 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 3,320 €, 1 l = 5,320 € 249 399 -37 % OD 6 KS XXL PONUKA + záloh za plechovku 0,15 €* V akciovej ponuke aj fľaška + záloh za fľašku 0,13 € Zlatý Bažant svetlé pivo, 10 % plechovka, 0,5 l cena za 1 ks pri kúpe od 6 ks 1 l = 1,180 €, 1 l = 1,820 € 059 091 -35 % 399 Sedita Horalky oblátky, 5 × 50 g 1 kg = 7,960 €, 1 kg = 15,960 € 199 -50 % bez BILLA Bonus XXL Pepe chrumky XXL arašidové 125 g * * 1 kg = 4,720 €, ** ** 1 kg = 9,520 € * * cena za 1 ks pri kúpe 2 ks ** ** Cena za 1 ks pri kúpe 1 ks = 1,19 € * * Cena za 2 ks = 1,18 € 059* 119** 1 + 1 XXL Zora sójové rezy 45 g - 50 g * * 1 kg = 7,800 €, ** ** 1 kg = 14,200 € * * cena za 1 ks pri kúpe 2 ks ** ** Cena za 1 ks pri kúpe 1 ks = 0,79 € * * Cena za 2 ks = 0,78 € 039* 079** 1 + 1 ** Velvet Rituál toaletný papier 3-vrstvový 16 ks/1 bal. 1 ks = 0,249 € 399 NAŠA CENA Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Zlatý Bažant svetlé pivo, 10 %−35%
0,59 €0,91 €

Zlatý Bažant svetlé pivo, 10 %

0.5 l · 1,18 €/l

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 6 ks

Podmienky ponuky

plechovka; cena za 1 ks pri kúpe od 6 ks; + záloh za plechovku 0,15 €; v akciovej ponuke aj fľaška + záloh za fľašku 0,13 €; 1 l = 1,180 €; 1 l = 1,820 € Akciový sortiment sa nemusí kompletne nachádzať v predajniach: Banská Bystrica – Ul. 29. augusta, Robotnícka, Bratislava – Bachova, Carlton, Hodžovo nám., Nám. SNP, Karadžičova, Komárno – Odborárov, Košice – Aupark, Levice – Sv. Michala, Nádražný rad, Lučenec – Ulica mieru, Martin – Jilemnického, Miloslavov – Obchodná, Piešťany – Aupark, Rožňava – Alej Jána Pavla II., Senec – Lichnerova, Topoľčany – Nám. M. R. Štefánika, Zvolen – Námestie SNP. vv vv V OD 2 KS XXL PONUKA ** Indulona krém na ruky 3 druhy 75 ml cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 19,867 €, 1 l = 26,533 € 149 199 -25 % OD 2 KS XXL PONUKA Kofola viac druhov 2 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 0,725 €, 1 l = 1,125 € + záloh za fľašu 0,15 €* 145 225 -35 % OD 2 KS XXL PONUKA Popradský ovocný čaj rôzne druhy 40 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 099 135 -26 % * Hamé nátierka Májka, Svačinka 160 g + 20 % 1 kg = 6,188 € Do vypredania zásob 099 155 -36 % OD 2 KS XXL PONUKA ** Silan aviváž, rôzne druhy 1,1 l/1,408 l 50 praní/64 praní cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 2,536 €/1,982 € 1 pranie = 0,056 €/0,044 € 1 l = 2,834 €/3,627 € 1 pranie = 0,062 €/0,080 € 279 399 -30 % OD 2 KS XXL PONUKA Château Topoľčianky Cuvee rôzne druhy, 0,75 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 3,320 €, 1 l = 5,320 € 249 399 -37 % OD 6 KS XXL PONUKA + záloh za plechovku 0,15 €* V akciovej ponuke aj fľaška + záloh za fľašku 0,13 € Zlatý Bažant svetlé pivo, 10 % plechovka, 0,5 l cena za 1 ks pri kúpe od 6 ks 1 l = 1,180 €, 1 l = 1,820 € 059 091 -35 % 399 Sedita Horalky oblátky, 5 × 50 g 1 kg = 7,960 €, 1 kg = 15,960 € 199 -50 % bez BILLA Bonus XXL Pepe chrumky XXL arašidové 125 g * * 1 kg = 4,720 €, ** ** 1 kg = 9,520 € * * cena za 1 ks pri kúpe 2 ks ** ** Cena za 1 ks pri kúpe 1 ks = 1,19 € * * Cena za 2 ks = 1,18 € 059* 119** 1 + 1 XXL Zora sójové rezy 45 g - 50 g * * 1 kg = 7,800 €, ** ** 1 kg = 14,200 € * * cena za 1 ks pri kúpe 2 ks ** ** Cena za 1 ks pri kúpe 1 ks = 0,79 € * * Cena za 2 ks = 0,78 € 039* 079** 1 + 1 ** Velvet Rituál toaletný papier 3-vrstvový 16 ks/1 bal. 1 ks = 0,249 € 399 NAŠA CENA Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 6 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Gaštany−45%
0,65 €1,19 €

Gaštany

100 g · 6,50 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

voľné; cena za 100 g

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Zlatý Bažant svetlé pivo, 12 % fľaška−27%
0,65 €0,89 €

Zlatý Bažant svetlé pivo, 12 % fľaška

0.5 l · 1,30 €/l

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 4 ks

Podmienky ponuky

od 4 ks; + záloh za fľašku 0,13 €; V akciovej ponuke aj plechovka za 0,89 € + záloh za plechovku 0,15 € Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 4 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Rajo smotana kyslá, 14 %−47%
0,69 €1,29 €

Rajo smotana kyslá, 14 %

180 g · 3,83 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks; XXL ponuka; od 2 ks Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Tuc Bake Rolls rôzne druhy−50%
0,69 €1,39 €

Tuc Bake Rolls rôzne druhy

80 g · 8,63 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

1+1; cena za 1 ks pri kúpe 2 ks; cena za 1 ks 1,39 €; cena za 2 ks 1,38 € Akciový sortiment sa nemusí kompletne nachádzať v predajniach: Bratislava – Stare Mesto, Bratislava – Bottova, Trenčín, Brezová pod Bradlom, Banská Bystrica, Poprad Valaska – Tehelná, Martin – Kocka, Dudince, Lučenec, Veľké Kostoľany * Akciový sortiment sa nemusí kompletne nachádzať v predajniach: Bratislava – Carlton, Bratislava – Bottova, Trenčín, Partizánske, Banská Bystrica, Martin – Kocka, Lučenec, Senec, Turzovka, Valaska 2099 1159 -44 % Eduscho zrnková káva rôzne druhy 1 kg bez BILLA Bonus 1199 Davidoff instantná káva rôzne druhy 100 g 1 kg = 79,900 €, 1 kg = 119,900 € 799 -33 % bez BILLA Bonus SUPER CENA Nice bites ovocie sušené mrazom rôzne druhy 30 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 199 255 -21 % XXL PONUKA OD 2 KS Popradská zrnková káva 250 g 1 kg = 23,960 € 599 749 -20 % Nice Bites arašidy pražené, nelúpané 400 g 1 kg = 4,975 € 199 NAŠA CENA Jacobs Tassimo kávové kapsuly vybrané druhy 264 g 1 kg = 63,260 € 799 NAŠA CENA ** Jacobs Sympatia, Velvet mletá káva 250 g 1 kg = 15,560 € 389 NAŠA CENA * Gazdovské tyčinky slané 220 g 1 kg = 5,864 € 129 NAŠA CENA XXL Tuc Bake Rolls rôzne druhy 80 g * 1 kg = 11,125 €, ** 1 kg = 17,375 € * cena za 1 ks pri kúpe 2 ks ** Cena za 1 ks pri kúpe 1 ks = 1,39 € * Cena za 2 ks = 1,38 € 069* 139** 1 + 1 Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Tiger energetický nápoj−34%
0,69 €1,05 €

Tiger energetický nápoj

0.25 l · 2,76 €/l

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks; + záloh za plechovku 0,15 € Akciová ponuka neplatí pre predajňu: * Valaská * Lučenec – Rúbanisko * Strážske * Šurany SUPER CENA Relax džús 100 % pomarančový džús 1 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 139 239 -41 % XXL PONUKA OD 2 KS Gemerka funkčná minerálna voda viac druhov 0,75 l 1 l = 1,987 € + záloh za fľašu 0,15 €* 149 NAŠA CENA OKF Aloe vera viac druhov 0,5 l 1 l = 3,180 € V akciovej ponuke aj OKF Aloe vera, 1,5 l + záloh za fľašu 0,15 €* 159 NAŠA CENA Hell energetický nápoj viac druhov, 0,5 l 1 l = 1,980 € + záloh za plechovku 0,15 €* 099 NAŠA CENA Jupí sirup viac druhov 0,7 l 1 l = 3,929 € 275 NAŠA CENA 1,5 litra OD 2 KS XXL PONUKA Coca-Cola, Fanta, Sprite viac druhov, 1,5 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 1,060 €, 1 l = 1,593 € + záloh za fľašu 0,15 €* 159 239 -33 % OD 2 KS XXL PONUKA Cans ochutená pramenitá voda plechovka viac druhov, 0,33 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 3,000 €, 1 l = 5,121 € + záloh za plechovku 0,15 €* 099 169 -41 % OD 2 KS XXL PONUKA Tiger energetický nápoj viac druhov, 0,25 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 2,760 €, 1 l = 4,200 € + záloh za plechovku 0,15 €* 069 105 -34 % Nie je vhodné pre deti a mládež do 18 rokov 500 ml Nie je vhodné pre deti a mládež do 18 rokov 061 Gemerka minerálna voda viac druhov 1,5 l 1 l = 0,260 €, 1 l = 0,407 € + záloh za fľašu 0,15 €* 039 -36 % bez BILLA Bonus 189 *** Hoegaarden kvasinkové pivo fľaška 0,33 l 1 l = 3,303 €, 1 l = 5,727 € 109 -42 % bez BILLA Bonus Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Beef Stick mäsové tyčinky pre psa rôzne druhy−22%
0,69 €0,89 €

Beef Stick mäsové tyčinky pre psa rôzne druhy

12 g · 57,50 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

OD 2 KS; XXL PONUKA; cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks; v akciovej ponuke aj iné výrobky značky Vitakraft Akciový sortiment sa nemusí kompletne nachádzať v predajniach: Bratislava – Dúbravka II, Bratislava – Karlova Ves, Bratislava – Ružinov, Bratislava – Tatracentrum, Bratislava – Cubicon, Bratislava – Eurovea, Bratislava – Maxx, Bratislava – Carlton, Bratislava – Nové Mesto, Bratislava – Staré Mesto, Bratislava – Stare Mesto, Bratislava – Petržalka, Bratislava – Blumental, Bratislava, Trnava, Levice, Nové Zámky, Veľký Meder, Štúrovo, Modra, Zlaté Moravce, Trenčín, Šahy, Stará Turá, Holíč, Piešťany – Aupark, Partizánske, Stupava, Nová Dubnica, Brezová pod Bradlom, Trnava – City Aréna, Most pri Bratislave, Piešťany, Komárno, Kvetoslavov, Senica, Senec, Sereď, Banská Bystrica, Ružomberok, Zvolen, Kežmarok, Levoča, Revúca, Kysucké Nové Mesto, Žilina Aupark, Poprad, Dolný Kubín, Žilina, Martin – Tulip, Námestovo, Valaská, Žarnovica, Martin – Kocka, Lučenec, Poltár, Fiľakovo, Lučenec – Galéria, Krupina, Dudince, Želiezovce, Dunajská Streda, Prešov, Košice, Svidník, Spišská Nová Ves, Moldava Nad Bodvou, Rožňava, Michalovce, Košice – Aupark, Strážske, Sládkovičovo Široká ponuka kahancov, náplní do kahancov a elektronických sviečok vyrobené na Slovensku vyrobené na Slovensku 499 * Zooroyal lano s loptičkou 399 -20 % bez BILLA Bonus 479 * Biela perla zubná pasta vybrané druhy 75 ml 1 l = 46,533 €, 1 l = 63,867 € 349 -27 % bez BILLA Bonus * Pampers premium care detské plienky 38 – 72 ks 1 ks = 0,368 € – 0,194 € V akciovej ponuke aj Pampers plienkové nohavičky 1399 NAŠA CENA * Old Spice sprchový gél rôzne druhy 400 ml 1 l = 8,975 € V akciovej ponuke aj dezodorant Old Spice 359 NAŠA CENA * Dove deo sprej rôzne druhy 150 ml 1 l = 18,600 € 279 NAŠA CENA * Zooroyal plyšové myši 3 ks 1 ks = 1,163 € 349 419 -17 % Náplň parafínová 140 g 1 kg = 9,214 € 129 179 -27 % Náplň olejová 130 g 1 kg = 6,846 € 089 119 -25 % Kahanec Varšava rôzne farby . 30 g 099 129 -23 % OD 2 KS XXL PONUKA * Beef Stick mäsové tyčinky pre psa rôzne druhy, 12 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks V akciovej ponuke aj iné výrobky značky Vitakraft 069 089 -22 % * Parodontax zubná pasta dva druhy 75 ml 1 l = 47,867 € 359 NAŠA CENA Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Cool+ nealkoholický radler−42%
0,75 €1,29 €

Cool+ nealkoholický radler

0.5 l · 1,50 €/l

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

rôzne druhy; + záloh za plechovku 0,15 € Akciová ponuka neplatí pre predajňu: * Valaská * Lučenec – Rúbanisko * Strážske * Šurany SUPER CENA Relax džús 100 % pomarančový džús 1 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 139 239 -41 % XXL PONUKA OD 2 KS Gemerka funkčná minerálna voda viac druhov 0,75 l 1 l = 1,987 € + záloh za fľašu 0,15 €* 149 NAŠA CENA OKF Aloe vera viac druhov 0,5 l 1 l = 3,180 € V akciovej ponuke aj OKF Aloe vera, 1,5 l + záloh za fľašu 0,15 €* 159 NAŠA CENA Hell energetický nápoj viac druhov, 0,5 l 1 l = 1,980 € + záloh za plechovku 0,15 €* 099 NAŠA CENA Jupí sirup viac druhov 0,7 l 1 l = 3,929 € 275 NAŠA CENA 1,5 litra OD 2 KS XXL PONUKA Coca-Cola, Fanta, Sprite viac druhov, 1,5 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 1,060 €, 1 l = 1,593 € + záloh za fľašu 0,15 €* 159 239 -33 % OD 2 KS XXL PONUKA Cans ochutená pramenitá voda plechovka viac druhov, 0,33 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 3,000 €, 1 l = 5,121 € + záloh za plechovku 0,15 €* 099 169 -41 % OD 2 KS XXL PONUKA Tiger energetický nápoj viac druhov, 0,25 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 2,760 €, 1 l = 4,200 € + záloh za plechovku 0,15 €* 069 105 -34 % Nie je vhodné pre deti a mládež do 18 rokov 500 ml Nie je vhodné pre deti a mládež do 18 rokov 061 Gemerka minerálna voda viac druhov 1,5 l 1 l = 0,260 €, 1 l = 0,407 € + záloh za fľašu 0,15 €* 039 -36 % bez BILLA Bonus 189 *** Hoegaarden kvasinkové pivo fľaška 0,33 l 1 l = 3,303 €, 1 l = 5,727 € 109 -42 % bez BILLA Bonus

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Rajec ochutená minerálna voda−43%
0,79 €1,39 €

Rajec ochutená minerálna voda

1.5 l · 0,53 €/l

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

XXL ponuka, cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks; + záloh za fľašu 0,15 €; akciová cena platí pri kúpe od 2 ks Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Spišské párky−34%
0,85 €1,29 €

Spišské párky

100 g · 8,50 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

pultový predaj; 1 kg = 8,500 €; Bravčové mäso pochádza z EÚ; super cena; neplatí pre predajňu: Bratislava – Carlton, BILLA Valaská, Strážske, Bratislava – Záhradnícka Akciová ponuka neplatí pre predajňu: * Bratislava – Carlton * BILLA Valaská, Strážske * Bratislava – Záhradnícka pultový predaj * Spišské párky cena za 100 g 1 kg = 8,500 € Bravčové mäso pochádza z EÚ 085 129 -34 % SUPER CENA OD 2 KS XXL PONUKA cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 17,900 €, 1 kg = 24,500 € Bravčové mäso pochádza z EÚ Rímska šunka s medom 100 g 179 245 -26 % OD 2 KS XXL PONUKA Luncheon meat 190 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 9,947 €, 1 kg = 13,105 € Bravčové mäso pochádza z EÚ 189 249 -24 % Mortadella Bologna 150 g 1 kg = 14,600 € Bravčové mäso pochádza z EÚ 219 259 -15 % OD 2 KS XXL PONUKA Kmotrova klobása trio rôzne druhy, 75 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 19,867 €, 1 kg = 26,533 € 149 199 -25 % pultový predaj * Mangalica klobása cena za 100 g 1 kg = 9,900 € Bravčové mäso pochádza z EÚ 099 159 -37 % pultový predaj * Lahôdková tlačenka cena za 100 g 1 kg = 9,900 € Bravčové mäso pochádza z EÚ 099 129 -23 % 129 099 -23 % pultový predaj * Torrero saláma cena za 100 g 1 kg = 9,900 €, 1 kg = 12,900 € Bravčové mäso pochádza z EÚ bez BILLA Bonus 099 055 -44 % pultový predaj * Údená slanina s kožou cena za 100 g 1 kg = 5,500 €, 1 kg = 9,900 € Bravčové mäso pochádza z EÚ bez BILLA Bonus 80 % podiel mäsa Vhodná na gril OD 2 KS XXL PONUKA cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 13,267 €, 1 kg = 17,933 € Bravčové mäso pochádza z EÚ BILLA fuet 150 g 199 269 -26 %

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Korunný cukor kryštálový−34%
0,85 €1,29 €

Korunný cukor kryštálový

1 kg · 0,85 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

akciová ponuka neplatí pre predajňu: Bratislava – Carlton, Bratislava – Bottova, Martin – Kocka, Lučenec – SAD

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Svijany svetlé pivo, 10 % plechovka−19%
0,85 €1,05 €

Svijany svetlé pivo, 10 % plechovka

0.5 l · 1,70 €/l

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

od 2 ks; + záloh za plechovku 0,15 €; V akciovej ponuke aj Svijany svetlé pivo 11 %; fľaška 0,5 l v akciovej ponuke Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Gambrinus svetlé pivo, 12 % plechovka−26%
0,85 €1,15 €

Gambrinus svetlé pivo, 12 % plechovka

0.5 l · 1,70 €/l

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

od 2 ks; + záloh za plechovku 0,15 €; V akciovej ponuke aj fľaška 0,5 l + záloh za fľašku 0,13 € Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Gazdovská šunka−34%
0,89 €1,35 €

Gazdovská šunka

100 g · 8,90 €/kg

Platí od 2. 10. do 4. 10.

Podmienky ponuky

pultový predaj; cena za 100 g

BillaPlatí od 2. 10. do 4. 10.
V letáku
Rajo Acidko biele rôzne druhy−47%
0,95 €1,79 €

Rajo Acidko biele rôzne druhy

950 g · 1,00 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

S BILLA Bonus

Podmienky ponuky

bez BILLA Bonus; BILLA Bonus price printed; loyalty required for bonus price Cena s BILLA Bonus.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Rajo Fit tvaroh rôzne druhy−47%
0,95 €1,79 €

Rajo Fit tvaroh rôzne druhy

200 g · 4,75 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks; 1 kg = 4,750 €; nečlen BILLA Bonus cena v tlači nebola uvedená Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Bagetka piccolo−29%
0,99 €1,39 €

Bagetka piccolo

1 ks · 0,99 €/ks

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

rôzne druhy; bežná cena; zľava -28 %

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Lahôdková tlačenka−23%
0,99 €1,29 €

Lahôdková tlačenka

100 g · 9,90 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

pultový predaj; 1 kg = 9,900 €; Bravčové mäso pochádza z EÚ; neplatí pre predajňu: Bratislava – Carlton, BILLA Valaská, Strážske, Bratislava – Záhradnícka Akciová ponuka neplatí pre predajňu: * Bratislava – Carlton * BILLA Valaská, Strážske * Bratislava – Záhradnícka pultový predaj * Spišské párky cena za 100 g 1 kg = 8,500 € Bravčové mäso pochádza z EÚ 085 129 -34 % SUPER CENA OD 2 KS XXL PONUKA cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 17,900 €, 1 kg = 24,500 € Bravčové mäso pochádza z EÚ Rímska šunka s medom 100 g 179 245 -26 % OD 2 KS XXL PONUKA Luncheon meat 190 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 9,947 €, 1 kg = 13,105 € Bravčové mäso pochádza z EÚ 189 249 -24 % Mortadella Bologna 150 g 1 kg = 14,600 € Bravčové mäso pochádza z EÚ 219 259 -15 % OD 2 KS XXL PONUKA Kmotrova klobása trio rôzne druhy, 75 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 19,867 €, 1 kg = 26,533 € 149 199 -25 % pultový predaj * Mangalica klobása cena za 100 g 1 kg = 9,900 € Bravčové mäso pochádza z EÚ 099 159 -37 % pultový predaj * Lahôdková tlačenka cena za 100 g 1 kg = 9,900 € Bravčové mäso pochádza z EÚ 099 129 -23 % 129 099 -23 % pultový predaj * Torrero saláma cena za 100 g 1 kg = 9,900 €, 1 kg = 12,900 € Bravčové mäso pochádza z EÚ bez BILLA Bonus 099 055 -44 % pultový predaj * Údená slanina s kožou cena za 100 g 1 kg = 5,500 €, 1 kg = 9,900 € Bravčové mäso pochádza z EÚ bez BILLA Bonus 80 % podiel mäsa Vhodná na gril OD 2 KS XXL PONUKA cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 13,267 €, 1 kg = 17,933 € Bravčové mäso pochádza z EÚ BILLA fuet 150 g 199 269 -26 %

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Mangalica klobása−38%
0,99 €1,59 €

Mangalica klobása

100 g · 9,90 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

pultový predaj; 1 kg = 9,900 €; Bravčové mäso pochádza z EÚ; vhodná na gril; neplatí pre predajňu: Bratislava – Carlton, BILLA Valaská, Strážske, Bratislava – Záhradnícka Akciová ponuka neplatí pre predajňu: * Bratislava – Carlton * BILLA Valaská, Strážske * Bratislava – Záhradnícka pultový predaj * Spišské párky cena za 100 g 1 kg = 8,500 € Bravčové mäso pochádza z EÚ 085 129 -34 % SUPER CENA OD 2 KS XXL PONUKA cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 17,900 €, 1 kg = 24,500 € Bravčové mäso pochádza z EÚ Rímska šunka s medom 100 g 179 245 -26 % OD 2 KS XXL PONUKA Luncheon meat 190 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 9,947 €, 1 kg = 13,105 € Bravčové mäso pochádza z EÚ 189 249 -24 % Mortadella Bologna 150 g 1 kg = 14,600 € Bravčové mäso pochádza z EÚ 219 259 -15 % OD 2 KS XXL PONUKA Kmotrova klobása trio rôzne druhy, 75 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 19,867 €, 1 kg = 26,533 € 149 199 -25 % pultový predaj * Mangalica klobása cena za 100 g 1 kg = 9,900 € Bravčové mäso pochádza z EÚ 099 159 -37 % pultový predaj * Lahôdková tlačenka cena za 100 g 1 kg = 9,900 € Bravčové mäso pochádza z EÚ 099 129 -23 % 129 099 -23 % pultový predaj * Torrero saláma cena za 100 g 1 kg = 9,900 €, 1 kg = 12,900 € Bravčové mäso pochádza z EÚ bez BILLA Bonus 099 055 -44 % pultový predaj * Údená slanina s kožou cena za 100 g 1 kg = 5,500 €, 1 kg = 9,900 € Bravčové mäso pochádza z EÚ bez BILLA Bonus 80 % podiel mäsa Vhodná na gril OD 2 KS XXL PONUKA cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 13,267 €, 1 kg = 17,933 € Bravčové mäso pochádza z EÚ BILLA fuet 150 g 199 269 -26 %

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Torrero saláma−23%
0,99 €1,29 €

Torrero saláma

100 g · 9,90 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

S BILLA Bonus

Podmienky ponuky

pultový predaj; 1 kg = 9,900 €, 1 kg = 12,900 €; Bravčové mäso pochádza z EÚ; bez BILLA Bonus; neplatí pre predajňu: Bratislava – Carlton, BILLA Valaská, Strážske, Bratislava – Záhradnícka Akciová ponuka neplatí pre predajňu: * Bratislava – Carlton * BILLA Valaská, Strážske * Bratislava – Záhradnícka pultový predaj * Spišské párky cena za 100 g 1 kg = 8,500 € Bravčové mäso pochádza z EÚ 085 129 -34 % SUPER CENA OD 2 KS XXL PONUKA cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 17,900 €, 1 kg = 24,500 € Bravčové mäso pochádza z EÚ Rímska šunka s medom 100 g 179 245 -26 % OD 2 KS XXL PONUKA Luncheon meat 190 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 9,947 €, 1 kg = 13,105 € Bravčové mäso pochádza z EÚ 189 249 -24 % Mortadella Bologna 150 g 1 kg = 14,600 € Bravčové mäso pochádza z EÚ 219 259 -15 % OD 2 KS XXL PONUKA Kmotrova klobása trio rôzne druhy, 75 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 19,867 €, 1 kg = 26,533 € 149 199 -25 % pultový predaj * Mangalica klobása cena za 100 g 1 kg = 9,900 € Bravčové mäso pochádza z EÚ 099 159 -37 % pultový predaj * Lahôdková tlačenka cena za 100 g 1 kg = 9,900 € Bravčové mäso pochádza z EÚ 099 129 -23 % 129 099 -23 % pultový predaj * Torrero saláma cena za 100 g 1 kg = 9,900 €, 1 kg = 12,900 € Bravčové mäso pochádza z EÚ bez BILLA Bonus 099 055 -44 % pultový predaj * Údená slanina s kožou cena za 100 g 1 kg = 5,500 €, 1 kg = 9,900 € Bravčové mäso pochádza z EÚ bez BILLA Bonus 80 % podiel mäsa Vhodná na gril OD 2 KS XXL PONUKA cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 13,267 €, 1 kg = 17,933 € Bravčové mäso pochádza z EÚ BILLA fuet 150 g 199 269 -26 % Cena s BILLA Bonus.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Popradský ovocný čaj−27%
0,99 €1,35 €

Popradský ovocný čaj

40 g · 24,75 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

rôzne druhy; cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Hamé nátierka Májka, Svačinka−36%
0,99 €1,55 €

Hamé nátierka Májka, Svačinka

192 g · 5,16 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

+20 % navíc; do vypredania zásob; 1 kg = 6,188 €; akciová ponuka s variantmi Májka a Svačinka Akciový sortiment sa nemusí kompletne nachádzať v predajniach: Banská Bystrica – Ul. 29. augusta, Robotnícka, Bratislava – Bachova, Carlton, Hodžovo nám., Nám. SNP, Karadžičova, Komárno – Odborárov, Košice – Aupark, Levice – Sv. Michala, Nádražný rad, Lučenec – Ulica mieru, Martin – Jilemnického, Miloslavov – Obchodná, Piešťany – Aupark, Rožňava – Alej Jána Pavla II., Senec – Lichnerova, Topoľčany – Nám. M. R. Štefánika, Zvolen – Námestie SNP. vv vv V OD 2 KS XXL PONUKA ** Indulona krém na ruky 3 druhy 75 ml cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 19,867 €, 1 l = 26,533 € 149 199 -25 % OD 2 KS XXL PONUKA Kofola viac druhov 2 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 0,725 €, 1 l = 1,125 € + záloh za fľašu 0,15 €* 145 225 -35 % OD 2 KS XXL PONUKA Popradský ovocný čaj rôzne druhy 40 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 099 135 -26 % * Hamé nátierka Májka, Svačinka 160 g + 20 % 1 kg = 6,188 € Do vypredania zásob 099 155 -36 % OD 2 KS XXL PONUKA ** Silan aviváž, rôzne druhy 1,1 l/1,408 l 50 praní/64 praní cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 2,536 €/1,982 € 1 pranie = 0,056 €/0,044 € 1 l = 2,834 €/3,627 € 1 pranie = 0,062 €/0,080 € 279 399 -30 % OD 2 KS XXL PONUKA Château Topoľčianky Cuvee rôzne druhy, 0,75 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 3,320 €, 1 l = 5,320 € 249 399 -37 % OD 6 KS XXL PONUKA + záloh za plechovku 0,15 €* V akciovej ponuke aj fľaška + záloh za fľašku 0,13 € Zlatý Bažant svetlé pivo, 10 % plechovka, 0,5 l cena za 1 ks pri kúpe od 6 ks 1 l = 1,180 €, 1 l = 1,820 € 059 091 -35 % 399 Sedita Horalky oblátky, 5 × 50 g 1 kg = 7,960 €, 1 kg = 15,960 € 199 -50 % bez BILLA Bonus XXL Pepe chrumky XXL arašidové 125 g * * 1 kg = 4,720 €, ** ** 1 kg = 9,520 € * * cena za 1 ks pri kúpe 2 ks ** ** Cena za 1 ks pri kúpe 1 ks = 1,19 € * * Cena za 2 ks = 1,18 € 059* 119** 1 + 1 XXL Zora sójové rezy 45 g - 50 g * * 1 kg = 7,800 €, ** ** 1 kg = 14,200 € * * cena za 1 ks pri kúpe 2 ks ** ** Cena za 1 ks pri kúpe 1 ks = 0,79 € * * Cena za 2 ks = 0,78 € 039* 079** 1 + 1 ** Velvet Rituál toaletný papier 3-vrstvový 16 ks/1 bal. 1 ks = 0,249 € 399 NAŠA CENA

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Kinder čokoláda−29%
0,99 €1,39 €

Kinder čokoláda

50 g · 19,80 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

S BILLA Bonus

Podmienky ponuky

BILLA Bonus; bez BILLA Bonus 1,39 € Cena s BILLA Bonus.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Hell energetický nápoj
0,99 €

Hell energetický nápoj

0.5 l · 1,98 €/l

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

viac druhov; + záloh za plechovku 0,15 € Akciová ponuka neplatí pre predajňu: * Valaská * Lučenec – Rúbanisko * Strážske * Šurany SUPER CENA Relax džús 100 % pomarančový džús 1 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 139 239 -41 % XXL PONUKA OD 2 KS Gemerka funkčná minerálna voda viac druhov 0,75 l 1 l = 1,987 € + záloh za fľašu 0,15 €* 149 NAŠA CENA OKF Aloe vera viac druhov 0,5 l 1 l = 3,180 € V akciovej ponuke aj OKF Aloe vera, 1,5 l + záloh za fľašu 0,15 €* 159 NAŠA CENA Hell energetický nápoj viac druhov, 0,5 l 1 l = 1,980 € + záloh za plechovku 0,15 €* 099 NAŠA CENA Jupí sirup viac druhov 0,7 l 1 l = 3,929 € 275 NAŠA CENA 1,5 litra OD 2 KS XXL PONUKA Coca-Cola, Fanta, Sprite viac druhov, 1,5 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 1,060 €, 1 l = 1,593 € + záloh za fľašu 0,15 €* 159 239 -33 % OD 2 KS XXL PONUKA Cans ochutená pramenitá voda plechovka viac druhov, 0,33 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 3,000 €, 1 l = 5,121 € + záloh za plechovku 0,15 €* 099 169 -41 % OD 2 KS XXL PONUKA Tiger energetický nápoj viac druhov, 0,25 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 2,760 €, 1 l = 4,200 € + záloh za plechovku 0,15 €* 069 105 -34 % Nie je vhodné pre deti a mládež do 18 rokov 500 ml Nie je vhodné pre deti a mládež do 18 rokov 061 Gemerka minerálna voda viac druhov 1,5 l 1 l = 0,260 €, 1 l = 0,407 € + záloh za fľašu 0,15 €* 039 -36 % bez BILLA Bonus 189 *** Hoegaarden kvasinkové pivo fľaška 0,33 l 1 l = 3,303 €, 1 l = 5,727 € 109 -42 % bez BILLA Bonus

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Cans ochutená pramenitá voda−41%
0,99 €1,69 €

Cans ochutená pramenitá voda

0.33 l · 3,00 €/l

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks; + záloh za plechovku 0,15 € Akciová ponuka neplatí pre predajňu: * Valaská * Lučenec – Rúbanisko * Strážske * Šurany SUPER CENA Relax džús 100 % pomarančový džús 1 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 139 239 -41 % XXL PONUKA OD 2 KS Gemerka funkčná minerálna voda viac druhov 0,75 l 1 l = 1,987 € + záloh za fľašu 0,15 €* 149 NAŠA CENA OKF Aloe vera viac druhov 0,5 l 1 l = 3,180 € V akciovej ponuke aj OKF Aloe vera, 1,5 l + záloh za fľašu 0,15 €* 159 NAŠA CENA Hell energetický nápoj viac druhov, 0,5 l 1 l = 1,980 € + záloh za plechovku 0,15 €* 099 NAŠA CENA Jupí sirup viac druhov 0,7 l 1 l = 3,929 € 275 NAŠA CENA 1,5 litra OD 2 KS XXL PONUKA Coca-Cola, Fanta, Sprite viac druhov, 1,5 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 1,060 €, 1 l = 1,593 € + záloh za fľašu 0,15 €* 159 239 -33 % OD 2 KS XXL PONUKA Cans ochutená pramenitá voda plechovka viac druhov, 0,33 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 3,000 €, 1 l = 5,121 € + záloh za plechovku 0,15 €* 099 169 -41 % OD 2 KS XXL PONUKA Tiger energetický nápoj viac druhov, 0,25 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 2,760 €, 1 l = 4,200 € + záloh za plechovku 0,15 €* 069 105 -34 % Nie je vhodné pre deti a mládež do 18 rokov 500 ml Nie je vhodné pre deti a mládež do 18 rokov 061 Gemerka minerálna voda viac druhov 1,5 l 1 l = 0,260 €, 1 l = 0,407 € + záloh za fľašu 0,15 €* 039 -36 % bez BILLA Bonus 189 *** Hoegaarden kvasinkové pivo fľaška 0,33 l 1 l = 3,303 €, 1 l = 5,727 € 109 -42 % bez BILLA Bonus Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Karička črievko Maxi−50%
1,09 €2,19 €

Karička črievko Maxi

140 g · 7,79 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

1+1; cena za 1 ks pri kúpe 2 ks; cena za 1 ks pri kúpe 1 ks = 2,19 €; cena za 2 ks = 2,18 € Akciová ponuka neplatí pre predajňu: * Bratislava – Carlton * BILLA Valaská, Strážske * Poltár OD 2 KS XXL PONUKA Rajo Fit tvaroh rôzne druhy 200 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 4,750 €, 1 kg = 8,950 € 095 179 -46 % OD 3 KS XXL PONUKA Mini šiška s nugátom 25 g cena za 1 ks pri kúpe od 3 ks 031 041 -24 % OD 2 KS XXL PONUKA ** Franz Josef tuniak v oleji vybrané druhy 170 g pevný podiel 120 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 12,417 €, 1 kg = 22,917 € 149 275 -45 % OD 2 KS XXL PONUKA cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 13,222 €, 1 kg = 24,333 € Liptov Eidam plátky údený/neúdený 90 g 119 219 -45 % OD 2 KS XXL PONUKA Guseppe šunková pizza, 410 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 5,585 €, 1 kg = 9,244 € V akciovej ponuke aj ostatné druhy Guseppe 229 379 -39 % OD 2 KS XXL PONUKA Pribináček smotanovo- -tvarohový dezert rôzne druhy, 70 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 7,857 €, 1 kg = 14,143 € 055 099 -44 % * Carpathia polievka XL 2 druhy 82 g – 86 g 1 kg = 12,073 € – 11,512 € 099 159 -37 % XXL Karička črievko Maxi 140 g * * 1 kg = 7,786 €, ** ** 1 kg = 15,643 € * * cena za 1 ks pri kúpe 2 ks ** ** Cena za 1 ks pri kúpe 1 ks = 2,19 € * * Cena za 2 ks = 2,18 € 109* 219** 1 + 1 XXL Giana jazmínová ryža 1 kg * * cena za 1 ks pri kúpe 2 ks ** ** Cena za 1 ks pri kúpe 1 ks = 2,99 € * * Cena za 2 ks = 2,98 € 149* 299** 1 + 1 Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Giana jahody−38%
1,09 €1,75 €

Giana jahody

425 ml · 2,56 €/l

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

pevný podiel 160 g; 1 kg = 6,813 €; akciová ponuka neplatí pre predajňu: Bratislava – Carlton, Bratislava – Bottova, Martin – Kocka, Lučenec – SAD

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Hoegaarden kvasinkové pivo−42%
1,09 €1,89 €

Hoegaarden kvasinkové pivo

0.33 l · 3,30 €/l

Platí od 30. 9. do 6. 10.

S BILLA Bonus

Podmienky ponuky

bez BILLA Bonus Akciová ponuka neplatí pre predajňu: * Valaská * Lučenec – Rúbanisko * Strážske * Šurany SUPER CENA Relax džús 100 % pomarančový džús 1 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 139 239 -41 % XXL PONUKA OD 2 KS Gemerka funkčná minerálna voda viac druhov 0,75 l 1 l = 1,987 € + záloh za fľašu 0,15 €* 149 NAŠA CENA OKF Aloe vera viac druhov 0,5 l 1 l = 3,180 € V akciovej ponuke aj OKF Aloe vera, 1,5 l + záloh za fľašu 0,15 €* 159 NAŠA CENA Hell energetický nápoj viac druhov, 0,5 l 1 l = 1,980 € + záloh za plechovku 0,15 €* 099 NAŠA CENA Jupí sirup viac druhov 0,7 l 1 l = 3,929 € 275 NAŠA CENA 1,5 litra OD 2 KS XXL PONUKA Coca-Cola, Fanta, Sprite viac druhov, 1,5 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 1,060 €, 1 l = 1,593 € + záloh za fľašu 0,15 €* 159 239 -33 % OD 2 KS XXL PONUKA Cans ochutená pramenitá voda plechovka viac druhov, 0,33 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 3,000 €, 1 l = 5,121 € + záloh za plechovku 0,15 €* 099 169 -41 % OD 2 KS XXL PONUKA Tiger energetický nápoj viac druhov, 0,25 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 2,760 €, 1 l = 4,200 € + záloh za plechovku 0,15 €* 069 105 -34 % Nie je vhodné pre deti a mládež do 18 rokov 500 ml Nie je vhodné pre deti a mládež do 18 rokov 061 Gemerka minerálna voda viac druhov 1,5 l 1 l = 0,260 €, 1 l = 0,407 € + záloh za fľašu 0,15 €* 039 -36 % bez BILLA Bonus 189 *** Hoegaarden kvasinkové pivo fľaška 0,33 l 1 l = 3,303 €, 1 l = 5,727 € 109 -42 % bez BILLA Bonus Cena s BILLA Bonus.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Slovakia chips−46%
1,19 €2,19 €

Slovakia chips

130 g · 9,15 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

XXL ponuka, cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks; akciová cena platí pri kúpe od 2 ks Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Tekovský salámový syr údený, neúdený
1,19 €

Tekovský salámový syr údený, neúdený

100 g · 11,90 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

pultový predaj; cena za 100 g; cena za 1 kg = 11,900 € Akciová ponuka neplatí pre predajňu: * Bratislava – Záhradnícka 129 155 -16 % Treska v majonézovej omáčke Delikates 45 % 140 g 1 kg = 9,214 € NOVÉ V BILLA 325 275 -15 % Wrap Caesar chladený 155 g 1 kg = 17,742 €, 1 kg = 20,968 € bez BILLA Bonus 259 169 -34 % Bambino toast a burger 130 g 1 kg = 13,000 €, 1 kg = 19,923 € bez BILLA Bonus * cena za 1 ks pri kúpe 2 ks * 1 kg = 7,150 €, ** 1 kg = 14,450 € ** Cena za 1 ks pri kúpe 1 ks = 2,89 € * Cena za 2 ks = 2,86 € Treska v majonéze exklusiv 200 g 143* 289** 1 + 1 SUPER CENA pultový predaj * Tekovský salámový syr údený, neúdený cena za 100 g 1 kg = 11,900 € 119 155 -23 % Veselá kráva lahodná 120 g 1 kg = 10,750 € 129 NAŠA CENA Lučina žervé viac druhov 80 g 1 kg = 11,125 € 089 119 -25 % BILLA Easy Debrecínska bageta 210 g 1 kg = 13,286 € 279 329 -15 % Zottarella 125 g 1 kg = 7,120 € 089 189 -52 % Kukkonia maslo 82 % 250 g 1 kg = 6,760 € Do vypredania zásob 169 339 -50 % SUPER CENA OD 2 KS XXL PONUKA Nátierky ŠMAK rôzne druhy, 130 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 9,923 €, 1 kg = 17,615 € 129 229 -43 %

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Liptov Eidam plátky údený/neúdený−46%
1,19 €2,19 €

Liptov Eidam plátky údený/neúdený

90 g · 13,22 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks; 1 kg = 13,222 €; nečlen BILLA Bonus cena v tlači nebola uvedená Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Giana uhorky−40%
1,19 €1,99 €

Giana uhorky

720 ml · 1,65 €/l

Platí od 5. 10. do 6. 10.

S BILLA Bonus

Podmienky ponuky

BILLA Bonus; bez BILLA Bonus cena 1,99 € Cena s BILLA Bonus.

BillaPlatí od 5. 10. do 6. 10.
V letáku
Nátierky ŠMAK rôzne druhy−44%
1,29 €2,29 €

Nátierky ŠMAK rôzne druhy

130 g · 9,92 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

OD 2 KS; cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Gazdovské tyčinky slané
1,29 €

Gazdovské tyčinky slané

220 g · 5,86 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

Akciový sortiment sa nemusí kompletne nachádzať v predajniach: Bratislava – Stare Mesto, Bratislava – Bottova, Trenčín, Brezová pod Bradlom, Banská Bystrica, Poprad Valaska – Tehelná, Martin – Kocka, Dudince, Lučenec, Veľké Kostoľany * Akciový sortiment sa nemusí kompletne nachádzať v predajniach: Bratislava – Carlton, Bratislava – Bottova, Trenčín, Partizánske, Banská Bystrica, Martin – Kocka, Lučenec, Senec, Turzovka, Valaska 2099 1159 -44 % Eduscho zrnková káva rôzne druhy 1 kg bez BILLA Bonus 1199 Davidoff instantná káva rôzne druhy 100 g 1 kg = 79,900 €, 1 kg = 119,900 € 799 -33 % bez BILLA Bonus SUPER CENA Nice bites ovocie sušené mrazom rôzne druhy 30 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 199 255 -21 % XXL PONUKA OD 2 KS Popradská zrnková káva 250 g 1 kg = 23,960 € 599 749 -20 % Nice Bites arašidy pražené, nelúpané 400 g 1 kg = 4,975 € 199 NAŠA CENA Jacobs Tassimo kávové kapsuly vybrané druhy 264 g 1 kg = 63,260 € 799 NAŠA CENA ** Jacobs Sympatia, Velvet mletá káva 250 g 1 kg = 15,560 € 389 NAŠA CENA * Gazdovské tyčinky slané 220 g 1 kg = 5,864 € 129 NAŠA CENA XXL Tuc Bake Rolls rôzne druhy 80 g * 1 kg = 11,125 €, ** 1 kg = 17,375 € * cena za 1 ks pri kúpe 2 ks ** Cena za 1 ks pri kúpe 1 ks = 1,39 € * Cena za 2 ks = 1,38 € 069* 139** 1 + 1

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Náplň parafínová−28%
1,29 €1,79 €

Náplň parafínová

140 g · 9,21 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

Široká ponuka kahancov, náplní do kahancov a elektronických sviečok

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Podravka cestoviny rôzne druhy
1,39 €

Podravka cestoviny rôzne druhy

500 g · 2,78 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

NAŠA CENA; akciová ponuka neplatí pre predajňu: Bratislava – Carlton, Bratislava – Bottova, Martin – Kocka, Lučenec – SAD

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Domestos tekutý WC čistič−43%
1,39 €2,45 €

Domestos tekutý WC čistič

750 ml · 1,85 €/l

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

vybrané druhy; cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks; v akciovej ponuke aj Domestos WC bloky; 1 l = 1,853 €; 1 l = 3,267 € Akciová ponuka neplatí pre predajňu: * Bratislava – Záhradnícka * Bratislava – Carlton * Passion Gold tekutý prostriedok na umývanie riadu 2 druhy 850 ml 1 l = 1,753 € 149 NAŠA CENA OD 2 KS XXL PONUKA * Perwoll prací gél 40 praní rôzne druhy cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 pranie = 0,200 €, 1 pranie = 0,275 € 799 1099 -27 % * Ariel prací gél, prací prášok, pracie gélové tablety rôzne druhy 38 – 63 praní 1 pranie = 0,222 € – 0,368 € 1399 NAŠA CENA Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku. OD 2 KS XXL PONUKA * Domestos tekutý WC čistič vybrané druhy, 750 ml cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 1,853 €, 1 l = 3,267 € V akciovej ponuke aj Domestos WC bloky 139 245 -43 % SUPER CENA V akciovej ponuke aj iné výrobky značky Velvet * Velvet toaletný papier 3-vrstvový, rôzne druhy 8 ks/1 bal. cena za 1 bal. pri kúpe od 2 bal. 1 ks = 0,311 €, 1 ks = 0,536 € 249 429 -41 % XXL PONUKA OD 2 KS OD 2 KS XXL PONUKA * Ariel gélové tablety 2 druhy 10 – 12 ks cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 ks = 0,416 € – 0,499 € 1 ks = 0,833 € - 0,999 € 499 999 -50 % 599 * Passion Gold Smart tablety do umývačky riadu 30 ks/1 bal. 1 ks = 0,166 €, 1 ks = 0,200 € 499 -16 % bez BILLA Bonus 369 * Sanytol dezinfekčný sprej 2 druhy 500 ml 1 l = 5,980 €, 1 l = 7,380 € V akciovej ponuke aj iné výrobky značky Sanytol 299 -18 % Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku. bez BILLA Bonus * BILLA kuchynské utierky 2-vrstvové 500 útržkov 1 ks 299 NAŠA CENA * Sifo extra silné granuly na čistenie sifónov, 500 g 1 kg = 6,780 € V akciovej ponuke aj Sifo gél za 2,59€ 339 NAŠA CENA Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Treska v majonéze exklusiv−51%
1,43 €2,89 €

Treska v majonéze exklusiv

200 g · 7,15 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

1+1; cena za 1 ks pri kúpe 2 ks; cena za 2 ks = 2,86 € Akciová ponuka neplatí pre predajňu: * Bratislava – Záhradnícka 129 155 -16 % Treska v majonézovej omáčke Delikates 45 % 140 g 1 kg = 9,214 € NOVÉ V BILLA 325 275 -15 % Wrap Caesar chladený 155 g 1 kg = 17,742 €, 1 kg = 20,968 € bez BILLA Bonus 259 169 -34 % Bambino toast a burger 130 g 1 kg = 13,000 €, 1 kg = 19,923 € bez BILLA Bonus * cena za 1 ks pri kúpe 2 ks * 1 kg = 7,150 €, ** 1 kg = 14,450 € ** Cena za 1 ks pri kúpe 1 ks = 2,89 € * Cena za 2 ks = 2,86 € Treska v majonéze exklusiv 200 g 143* 289** 1 + 1 SUPER CENA pultový predaj * Tekovský salámový syr údený, neúdený cena za 100 g 1 kg = 11,900 € 119 155 -23 % Veselá kráva lahodná 120 g 1 kg = 10,750 € 129 NAŠA CENA Lučina žervé viac druhov 80 g 1 kg = 11,125 € 089 119 -25 % BILLA Easy Debrecínska bageta 210 g 1 kg = 13,286 € 279 329 -15 % Zottarella 125 g 1 kg = 7,120 € 089 189 -52 % Kukkonia maslo 82 % 250 g 1 kg = 6,760 € Do vypredania zásob 169 339 -50 % SUPER CENA OD 2 KS XXL PONUKA Nátierky ŠMAK rôzne druhy, 130 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 9,923 €, 1 kg = 17,615 € 129 229 -43 % Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Kofola−36%
1,45 €2,25 €

Kofola

2 l · 0,73 €/l

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

viac druhov; cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks; + záloh za fľašu 0,15 €; 1 l = 0,725 €; 1 l = 1,125 € Akciový sortiment sa nemusí kompletne nachádzať v predajniach: Banská Bystrica – Ul. 29. augusta, Robotnícka, Bratislava – Bachova, Carlton, Hodžovo nám., Nám. SNP, Karadžičova, Komárno – Odborárov, Košice – Aupark, Levice – Sv. Michala, Nádražný rad, Lučenec – Ulica mieru, Martin – Jilemnického, Miloslavov – Obchodná, Piešťany – Aupark, Rožňava – Alej Jána Pavla II., Senec – Lichnerova, Topoľčany – Nám. M. R. Štefánika, Zvolen – Námestie SNP. vv vv V OD 2 KS XXL PONUKA ** Indulona krém na ruky 3 druhy 75 ml cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 19,867 €, 1 l = 26,533 € 149 199 -25 % OD 2 KS XXL PONUKA Kofola viac druhov 2 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 0,725 €, 1 l = 1,125 € + záloh za fľašu 0,15 €* 145 225 -35 % OD 2 KS XXL PONUKA Popradský ovocný čaj rôzne druhy 40 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 099 135 -26 % * Hamé nátierka Májka, Svačinka 160 g + 20 % 1 kg = 6,188 € Do vypredania zásob 099 155 -36 % OD 2 KS XXL PONUKA ** Silan aviváž, rôzne druhy 1,1 l/1,408 l 50 praní/64 praní cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 2,536 €/1,982 € 1 pranie = 0,056 €/0,044 € 1 l = 2,834 €/3,627 € 1 pranie = 0,062 €/0,080 € 279 399 -30 % OD 2 KS XXL PONUKA Château Topoľčianky Cuvee rôzne druhy, 0,75 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 3,320 €, 1 l = 5,320 € 249 399 -37 % OD 6 KS XXL PONUKA + záloh za plechovku 0,15 €* V akciovej ponuke aj fľaška + záloh za fľašku 0,13 € Zlatý Bažant svetlé pivo, 10 % plechovka, 0,5 l cena za 1 ks pri kúpe od 6 ks 1 l = 1,180 €, 1 l = 1,820 € 059 091 -35 % 399 Sedita Horalky oblátky, 5 × 50 g 1 kg = 7,960 €, 1 kg = 15,960 € 199 -50 % bez BILLA Bonus XXL Pepe chrumky XXL arašidové 125 g * * 1 kg = 4,720 €, ** ** 1 kg = 9,520 € * * cena za 1 ks pri kúpe 2 ks ** ** Cena za 1 ks pri kúpe 1 ks = 1,19 € * * Cena za 2 ks = 1,18 € 059* 119** 1 + 1 XXL Zora sójové rezy 45 g - 50 g * * 1 kg = 7,800 €, ** ** 1 kg = 14,200 € * * cena za 1 ks pri kúpe 2 ks ** ** Cena za 1 ks pri kúpe 1 ks = 0,79 € * * Cena za 2 ks = 0,78 € 039* 079** 1 + 1 ** Velvet Rituál toaletný papier 3-vrstvový 16 ks/1 bal. 1 ks = 0,249 € 399 NAŠA CENA Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Bask ryža−27%
1,49 €2,05 €

Bask ryža

1 kg · 1,49 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

XXL ponuka, cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks; akciová cena platí pri kúpe od 2 ks Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Mandarínky−50%
1,49 €2,99 €

Mandarínky

1 kg · 1,49 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

voľné; cena za 1 kg

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Kmotrova klobása trio−25%
1,49 €1,99 €

Kmotrova klobása trio

75 g · 19,87 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

XXL ponuka; od 2 ks; cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks; rôzne druhy; 1 kg = 19,867 €, 1 kg = 26,533 €; neplatí pre predajňu: Bratislava – Carlton, BILLA Valaská, Strážske, Bratislava – Záhradnícka Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Franz Josef tuniak v oleji vybrané druhy−46%
1,49 €2,75 €

Franz Josef tuniak v oleji vybrané druhy

170 g · 8,76 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks; pevný podiel 120 g; 1 kg = 12,417 €; nečlen BILLA Bonus cena v tlači nebola uvedená Akciová ponuka neplatí pre predajňu: * Bratislava – Carlton * BILLA Valaská, Strážske * Poltár OD 2 KS XXL PONUKA Rajo Fit tvaroh rôzne druhy 200 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 4,750 €, 1 kg = 8,950 € 095 179 -46 % OD 3 KS XXL PONUKA Mini šiška s nugátom 25 g cena za 1 ks pri kúpe od 3 ks 031 041 -24 % OD 2 KS XXL PONUKA ** Franz Josef tuniak v oleji vybrané druhy 170 g pevný podiel 120 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 12,417 €, 1 kg = 22,917 € 149 275 -45 % OD 2 KS XXL PONUKA cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 13,222 €, 1 kg = 24,333 € Liptov Eidam plátky údený/neúdený 90 g 119 219 -45 % OD 2 KS XXL PONUKA Guseppe šunková pizza, 410 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 5,585 €, 1 kg = 9,244 € V akciovej ponuke aj ostatné druhy Guseppe 229 379 -39 % OD 2 KS XXL PONUKA Pribináček smotanovo- -tvarohový dezert rôzne druhy, 70 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 7,857 €, 1 kg = 14,143 € 055 099 -44 % * Carpathia polievka XL 2 druhy 82 g – 86 g 1 kg = 12,073 € – 11,512 € 099 159 -37 % XXL Karička črievko Maxi 140 g * * 1 kg = 7,786 €, ** ** 1 kg = 15,643 € * * cena za 1 ks pri kúpe 2 ks ** ** Cena za 1 ks pri kúpe 1 ks = 2,19 € * * Cena za 2 ks = 2,18 € 109* 219** 1 + 1 XXL Giana jazmínová ryža 1 kg * * cena za 1 ks pri kúpe 2 ks ** ** Cena za 1 ks pri kúpe 1 ks = 2,99 € * * Cena za 2 ks = 2,98 € 149* 299** 1 + 1 Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Giana jazmínová ryža−50%
1,49 €2,99 €

Giana jazmínová ryža

1 kg · 1,49 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

1+1; cena za 1 ks pri kúpe 2 ks; cena za 1 ks pri kúpe 1 ks = 2,99 €; cena za 2 ks = 2,98 € Akciová ponuka neplatí pre predajňu: * Bratislava – Carlton * BILLA Valaská, Strážske * Poltár OD 2 KS XXL PONUKA Rajo Fit tvaroh rôzne druhy 200 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 4,750 €, 1 kg = 8,950 € 095 179 -46 % OD 3 KS XXL PONUKA Mini šiška s nugátom 25 g cena za 1 ks pri kúpe od 3 ks 031 041 -24 % OD 2 KS XXL PONUKA ** Franz Josef tuniak v oleji vybrané druhy 170 g pevný podiel 120 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 12,417 €, 1 kg = 22,917 € 149 275 -45 % OD 2 KS XXL PONUKA cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 13,222 €, 1 kg = 24,333 € Liptov Eidam plátky údený/neúdený 90 g 119 219 -45 % OD 2 KS XXL PONUKA Guseppe šunková pizza, 410 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 5,585 €, 1 kg = 9,244 € V akciovej ponuke aj ostatné druhy Guseppe 229 379 -39 % OD 2 KS XXL PONUKA Pribináček smotanovo- -tvarohový dezert rôzne druhy, 70 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 kg = 7,857 €, 1 kg = 14,143 € 055 099 -44 % * Carpathia polievka XL 2 druhy 82 g – 86 g 1 kg = 12,073 € – 11,512 € 099 159 -37 % XXL Karička črievko Maxi 140 g * * 1 kg = 7,786 €, ** ** 1 kg = 15,643 € * * cena za 1 ks pri kúpe 2 ks ** ** Cena za 1 ks pri kúpe 1 ks = 2,19 € * * Cena za 2 ks = 2,18 € 109* 219** 1 + 1 XXL Giana jazmínová ryža 1 kg * * cena za 1 ks pri kúpe 2 ks ** ** Cena za 1 ks pri kúpe 1 ks = 2,99 € * * Cena za 2 ks = 2,98 € 149* 299** 1 + 1 Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Gemerka funkčná minerálna voda
1,49 €

Gemerka funkčná minerálna voda

0.75 l · 1,99 €/l

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

+ záloh za fľašu 0,15 € Akciová ponuka neplatí pre predajňu: * Valaská * Lučenec – Rúbanisko * Strážske * Šurany SUPER CENA Relax džús 100 % pomarančový džús 1 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 139 239 -41 % XXL PONUKA OD 2 KS Gemerka funkčná minerálna voda viac druhov 0,75 l 1 l = 1,987 € + záloh za fľašu 0,15 €* 149 NAŠA CENA OKF Aloe vera viac druhov 0,5 l 1 l = 3,180 € V akciovej ponuke aj OKF Aloe vera, 1,5 l + záloh za fľašu 0,15 €* 159 NAŠA CENA Hell energetický nápoj viac druhov, 0,5 l 1 l = 1,980 € + záloh za plechovku 0,15 €* 099 NAŠA CENA Jupí sirup viac druhov 0,7 l 1 l = 3,929 € 275 NAŠA CENA 1,5 litra OD 2 KS XXL PONUKA Coca-Cola, Fanta, Sprite viac druhov, 1,5 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 1,060 €, 1 l = 1,593 € + záloh za fľašu 0,15 €* 159 239 -33 % OD 2 KS XXL PONUKA Cans ochutená pramenitá voda plechovka viac druhov, 0,33 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 3,000 €, 1 l = 5,121 € + záloh za plechovku 0,15 €* 099 169 -41 % OD 2 KS XXL PONUKA Tiger energetický nápoj viac druhov, 0,25 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 2,760 €, 1 l = 4,200 € + záloh za plechovku 0,15 €* 069 105 -34 % Nie je vhodné pre deti a mládež do 18 rokov 500 ml Nie je vhodné pre deti a mládež do 18 rokov 061 Gemerka minerálna voda viac druhov 1,5 l 1 l = 0,260 €, 1 l = 0,407 € + záloh za fľašu 0,15 €* 039 -36 % bez BILLA Bonus 189 *** Hoegaarden kvasinkové pivo fľaška 0,33 l 1 l = 3,303 €, 1 l = 5,727 € 109 -42 % bez BILLA Bonus

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Passion Gold tekutý prostriedok na umývanie riadu
1,49 €

Passion Gold tekutý prostriedok na umývanie riadu

850 ml · 1,75 €/l

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

2 druhy; 1 l = 1,753 € Akciová ponuka neplatí pre predajňu: * Bratislava – Záhradnícka * Bratislava – Carlton * Passion Gold tekutý prostriedok na umývanie riadu 2 druhy 850 ml 1 l = 1,753 € 149 NAŠA CENA OD 2 KS XXL PONUKA * Perwoll prací gél 40 praní rôzne druhy cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 pranie = 0,200 €, 1 pranie = 0,275 € 799 1099 -27 % * Ariel prací gél, prací prášok, pracie gélové tablety rôzne druhy 38 – 63 praní 1 pranie = 0,222 € – 0,368 € 1399 NAŠA CENA Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku. OD 2 KS XXL PONUKA * Domestos tekutý WC čistič vybrané druhy, 750 ml cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 1,853 €, 1 l = 3,267 € V akciovej ponuke aj Domestos WC bloky 139 245 -43 % SUPER CENA V akciovej ponuke aj iné výrobky značky Velvet * Velvet toaletný papier 3-vrstvový, rôzne druhy 8 ks/1 bal. cena za 1 bal. pri kúpe od 2 bal. 1 ks = 0,311 €, 1 ks = 0,536 € 249 429 -41 % XXL PONUKA OD 2 KS OD 2 KS XXL PONUKA * Ariel gélové tablety 2 druhy 10 – 12 ks cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 ks = 0,416 € – 0,499 € 1 ks = 0,833 € - 0,999 € 499 999 -50 % 599 * Passion Gold Smart tablety do umývačky riadu 30 ks/1 bal. 1 ks = 0,166 €, 1 ks = 0,200 € 499 -16 % bez BILLA Bonus 369 * Sanytol dezinfekčný sprej 2 druhy 500 ml 1 l = 5,980 €, 1 l = 7,380 € V akciovej ponuke aj iné výrobky značky Sanytol 299 -18 % Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku. bez BILLA Bonus * BILLA kuchynské utierky 2-vrstvové 500 útržkov 1 ks 299 NAŠA CENA * Sifo extra silné granuly na čistenie sifónov, 500 g 1 kg = 6,780 € V akciovej ponuke aj Sifo gél za 2,59€ 339 NAŠA CENA

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Dentalife dentálne tyčinky pre psy
1,59 €

Dentalife dentálne tyčinky pre psy

115 g · 13,83 €/kg

Platí od 4. 10. do 4. 10.

Podmienky ponuky

2 druhy Akciový sortiment sa nemusí kompletne nachádzať v predajniach: Banská Bystrica – Ul. 29. augusta, Robotnícka, Bratislava – Bachova, Carlton, Hodžovo nám., Nám. SNP, Karadžičova, Komárno – Odborárov, Košice – Aupark, Levice – Sv. Michala, Nádražný rad, Lučenec – Ulica mieru, Martin – Jilemnického, Miloslavov – Obchodná, Piešťany – Aupark, Rožňava – Alej Jána Pavla II., Senec – Lichnerova, Topoľčany – Nám. M. R. Štefánika, Zvolen – Námestie SNP. ** Akciový sortiment sa nemusí kompletne nachádzať v predajniach: Bratislava – Carlton, Valaska – Carlton, Lučenec, Dudince, Lučenec – Rúbaniska, Strážske, Veľké Kostoľany

BillaPlatí od 4. 10. do 4. 10.
V letáku
OKF Aloe vera
1,59 €

OKF Aloe vera

0.5 l · 3,18 €/l

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

V akciovej ponuke aj OKF Aloe vera, 1,5 l; + záloh za fľašu 0,15 € Akciová ponuka neplatí pre predajňu: * Valaská * Lučenec – Rúbanisko * Strážske * Šurany SUPER CENA Relax džús 100 % pomarančový džús 1 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 139 239 -41 % XXL PONUKA OD 2 KS Gemerka funkčná minerálna voda viac druhov 0,75 l 1 l = 1,987 € + záloh za fľašu 0,15 €* 149 NAŠA CENA OKF Aloe vera viac druhov 0,5 l 1 l = 3,180 € V akciovej ponuke aj OKF Aloe vera, 1,5 l + záloh za fľašu 0,15 €* 159 NAŠA CENA Hell energetický nápoj viac druhov, 0,5 l 1 l = 1,980 € + záloh za plechovku 0,15 €* 099 NAŠA CENA Jupí sirup viac druhov 0,7 l 1 l = 3,929 € 275 NAŠA CENA 1,5 litra OD 2 KS XXL PONUKA Coca-Cola, Fanta, Sprite viac druhov, 1,5 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 1,060 €, 1 l = 1,593 € + záloh za fľašu 0,15 €* 159 239 -33 % OD 2 KS XXL PONUKA Cans ochutená pramenitá voda plechovka viac druhov, 0,33 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 3,000 €, 1 l = 5,121 € + záloh za plechovku 0,15 €* 099 169 -41 % OD 2 KS XXL PONUKA Tiger energetický nápoj viac druhov, 0,25 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 2,760 €, 1 l = 4,200 € + záloh za plechovku 0,15 €* 069 105 -34 % Nie je vhodné pre deti a mládež do 18 rokov 500 ml Nie je vhodné pre deti a mládež do 18 rokov 061 Gemerka minerálna voda viac druhov 1,5 l 1 l = 0,260 €, 1 l = 0,407 € + záloh za fľašu 0,15 €* 039 -36 % bez BILLA Bonus 189 *** Hoegaarden kvasinkové pivo fľaška 0,33 l 1 l = 3,303 €, 1 l = 5,727 € 109 -42 % bez BILLA Bonus

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Coca-Cola−33%
1,59 €2,39 €

Coca-Cola

1.5 l · 1,06 €/l

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

1,5 l, rôzne druhy. Cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks. Záloha 0,15 €. Ponuka zahŕňa aj Fanta a Sprite. Akciová ponuka neplatí pre predajňu: * Valaská * Lučenec – Rúbanisko * Strážske * Šurany SUPER CENA Relax džús 100 % pomarančový džús 1 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 139 239 -41 % XXL PONUKA OD 2 KS Gemerka funkčná minerálna voda viac druhov 0,75 l 1 l = 1,987 € + záloh za fľašu 0,15 €* 149 NAŠA CENA OKF Aloe vera viac druhov 0,5 l 1 l = 3,180 € V akciovej ponuke aj OKF Aloe vera, 1,5 l + záloh za fľašu 0,15 €* 159 NAŠA CENA Hell energetický nápoj viac druhov, 0,5 l 1 l = 1,980 € + záloh za plechovku 0,15 €* 099 NAŠA CENA Jupí sirup viac druhov 0,7 l 1 l = 3,929 € 275 NAŠA CENA 1,5 litra OD 2 KS XXL PONUKA Coca-Cola, Fanta, Sprite viac druhov, 1,5 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 1,060 €, 1 l = 1,593 € + záloh za fľašu 0,15 €* 159 239 -33 % OD 2 KS XXL PONUKA Cans ochutená pramenitá voda plechovka viac druhov, 0,33 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 3,000 €, 1 l = 5,121 € + záloh za plechovku 0,15 €* 099 169 -41 % OD 2 KS XXL PONUKA Tiger energetický nápoj viac druhov, 0,25 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 2,760 €, 1 l = 4,200 € + záloh za plechovku 0,15 €* 069 105 -34 % Nie je vhodné pre deti a mládež do 18 rokov 500 ml Nie je vhodné pre deti a mládež do 18 rokov 061 Gemerka minerálna voda viac druhov 1,5 l 1 l = 0,260 €, 1 l = 0,407 € + záloh za fľašu 0,15 €* 039 -36 % bez BILLA Bonus 189 *** Hoegaarden kvasinkové pivo fľaška 0,33 l 1 l = 3,303 €, 1 l = 5,727 € 109 -42 % bez BILLA Bonus Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Losos polovičná fileta s kožou−29%
1,69 €2,39 €

Losos polovičná fileta s kožou

100 g · 16,90 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

Cena za 100 g. Chladená polovičná fileta s kožou, cca 500 g/balenie. Do vypredania zásob.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Calvo tuniakový šalát
1,69 €

Calvo tuniakový šalát

150 g · 11,27 €/kg

Platí od 4. 10. do 4. 10.

Podmienky ponuky

rôzne druhy; za každých 10 € nákupu +1 nálepka navyše

BillaPlatí od 4. 10. do 4. 10.
V letáku
Raciol rastlinný olej repkový−49%
1,69 €3,29 €

Raciol rastlinný olej repkový

1 l · 1,69 €/l

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks; XXL ponuka od 2 ks; akciová ponuka neplatí pre predajňu: Bratislava – Carlton, Bratislava – Bottova, Martin – Kocka, Lučenec – SAD Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Rímska šunka s medom−27%
1,79 €2,45 €

Rímska šunka s medom

100 g · 17,90 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

XXL ponuka; od 2 ks; cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks; 1 kg = 17,900 €, 1 kg = 24,500 €; Bravčové mäso pochádza z EÚ; neplatí pre predajňu: Bratislava – Carlton, BILLA Valaská, Strážske, Bratislava – Záhradnícka Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Čučoriedky−17%
1,89 €2,29 €

Čučoriedky

125 g · 15,12 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

1 bal.; 1 kg = 15,120 €

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Luncheon meat−24%
1,89 €2,49 €

Luncheon meat

190 g · 9,95 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

XXL ponuka; od 2 ks; cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks; 1 kg = 9,947 €, 1 kg = 13,105 €; Bravčové mäso pochádza z EÚ; neplatí pre predajňu: Bratislava – Carlton, BILLA Valaská, Strážske, Bratislava – Záhradnícka Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Maliny balené−33%
1,99 €2,99 €

Maliny balené

125 g · 15,92 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

1 bal.; 1 kg = 15,920 €

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
BILLA fuet−26%
1,99 €2,69 €

BILLA fuet

150 g · 13,27 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

XXL ponuka; od 2 ks; cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks; 1 kg = 13,267 €, 1 kg = 17,933 €; Bravčové mäso pochádza z EÚ; neplatí pre predajňu: Bratislava – Carlton, BILLA Valaská, Strážske, Bratislava – Záhradnícka Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Sedita Horalky oblátky−50%
1,99 €3,99 €

Sedita Horalky oblátky

250 g · 7,96 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

S BILLA Bonus

Podmienky ponuky

5 × 50 g; BILLA Bonus required for blue price; bez BILLA Bonus 3,99 €; 1 kg = 7,960 €; 1 kg = 15,960 € Cena s BILLA Bonus.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Riso džem rôzne druhy−17%
1,99 €2,39 €

Riso džem rôzne druhy

340 g · 5,85 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

S BILLA Bonus

Podmienky ponuky

BILLA Bonus; bez BILLA Bonus 2,39 €; 1 kg = 5,853 €; 1 kg = 7,029 €; akciová ponuka neplatí pre predajňu: Bratislava – Carlton, Bratislava – Bottova, Martin – Kocka, Lučenec – SAD Cena s BILLA Bonus.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Darling granule pre psy
10,99 €

Darling granule pre psy

10 kg · 1,10 €/kg

Platí od 4. 10. do 4. 10.

Podmienky ponuky

S BILLA Bonus aplikáciou len za 4,99 €; 10 kg balenie; 2 druhy Akciový sortiment sa nemusí kompletne nachádzať v predajniach: Banská Bystrica – Ul. 29. augusta, Robotnícka, Bratislava – Bachova, Carlton, Hodžovo nám., Nám. SNP, Karadžičova, Komárno – Odborárov, Košice – Aupark, Levice – Sv. Michala, Nádražný rad, Lučenec – Ulica mieru, Martin – Jilemnického, Miloslavov – Obchodná, Piešťany – Aupark, Rožňava – Alej Jána Pavla II., Senec – Lichnerova, Topoľčany – Nám. M. R. Štefánika, Zvolen – Námestie SNP. ** Akciový sortiment sa nemusí kompletne nachádzať v predajniach: Bratislava – Carlton, Valaska – Carlton, Lučenec, Dudince, Lučenec – Rúbaniska, Strážske, Veľké Kostoľany

BillaPlatí od 4. 10. do 4. 10.
V letáku
Tullamore Dew írska whiskey 40 %
13,99 €

Tullamore Dew írska whiskey 40 %

0.7 l · 19,99 €/l

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

Írska whiskey 40 %, 0,7 l. Rovnaká cena je uvedená aj pre Honey a Caffe Honey 35 %.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Mortadella Bologna−15%
2,19 €2,59 €

Mortadella Bologna

150 g · 14,60 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

1 kg = 14,600 €; Bravčové mäso pochádza z EÚ; neplatí pre predajňu: Bratislava – Carlton, BILLA Valaská, Strážske, Bratislava – Záhradnícka

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Purina One kapsičky pre mačky−32%
2,29 €3,39 €

Purina One kapsičky pre mačky

340 g · 6,74 €/kg

Platí od 4. 10. do 4. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

rôzne druhy; cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks; od 2 ks; XXL ponuka Akciový sortiment sa nemusí kompletne nachádzať v predajniach: Banská Bystrica – Ul. 29. augusta, Robotnícka, Bratislava – Bachova, Carlton, Hodžovo nám., Nám. SNP, Karadžičova, Komárno – Odborárov, Košice – Aupark, Levice – Sv. Michala, Nádražný rad, Lučenec – Ulica mieru, Martin – Jilemnického, Miloslavov – Obchodná, Piešťany – Aupark, Rožňava – Alej Jána Pavla II., Senec – Lichnerova, Topoľčany – Nám. M. R. Štefánika, Zvolen – Námestie SNP. ** Akciový sortiment sa nemusí kompletne nachádzať v predajniach: Bratislava – Carlton, Valaska – Carlton, Lučenec, Dudince, Lučenec – Rúbaniska, Strážske, Veľké Kostoľany Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 4. 10. do 4. 10.
V letáku
Guseppe šunková pizza−40%
2,29 €3,79 €

Guseppe šunková pizza

410 g · 5,59 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks; 1 kg = 5,585 €; v akciovej ponuke aj ostatné druhy Guseppe; nečlen BILLA Bonus cena v tlači nebola uvedená Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Starbucks frappuccino mliečny nápoj s kávou
2,49 €

Starbucks frappuccino mliečny nápoj s kávou

0.25 l · 9,96 €/l

Platí od 4. 10. do 4. 10.

Podmienky ponuky

rôzne druhy; za každých 10 € nákupu +1 nálepka navyše; nájdete v nápojových chladničkách Akciový sortiment sa nemusí kompletne nachádzať v predajniach: Banská Bystrica – Ul. 29. augusta, Robotnícka, Bratislava – Bachova, Carlton, Hodžovo nám., Nám. SNP, Karadžičova, Komárno – Odborárov, Košice – Aupark, Levice – Sv. Michala, Nádražný rad, Lučenec – Ulica mieru, Martin – Jilemnického, Miloslavov – Obchodná, Piešťany – Aupark, Rožňava – Alej Jána Pavla II., Senec – Lichnerova, Topoľčany – Nám. M. R. Štefánika, Zvolen – Námestie SNP. ** Akciový sortiment sa nemusí kompletne nachádzať v predajniach: Bratislava – Carlton, Valaska – Carlton, Lučenec, Dudince, Lučenec – Rúbaniska, Strážske, Veľké Kostoľany

BillaPlatí od 4. 10. do 4. 10.
V letáku
Velvet toaletný papier−42%
2,49 €4,29 €

Velvet toaletný papier

8 ks · 0,31 €/ks

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

3-vrstvový, rôzne druhy; cena za 1 bal. pri kúpe od 2 bal.; 1 ks = 0,311 €; 1 ks = 0,536 €; v akciovej ponuke aj iné výrobky značky Velvet Akciová ponuka neplatí pre predajňu: * Bratislava – Záhradnícka * Bratislava – Carlton * Passion Gold tekutý prostriedok na umývanie riadu 2 druhy 850 ml 1 l = 1,753 € 149 NAŠA CENA OD 2 KS XXL PONUKA * Perwoll prací gél 40 praní rôzne druhy cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 pranie = 0,200 €, 1 pranie = 0,275 € 799 1099 -27 % * Ariel prací gél, prací prášok, pracie gélové tablety rôzne druhy 38 – 63 praní 1 pranie = 0,222 € – 0,368 € 1399 NAŠA CENA Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku. OD 2 KS XXL PONUKA * Domestos tekutý WC čistič vybrané druhy, 750 ml cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 1,853 €, 1 l = 3,267 € V akciovej ponuke aj Domestos WC bloky 139 245 -43 % SUPER CENA V akciovej ponuke aj iné výrobky značky Velvet * Velvet toaletný papier 3-vrstvový, rôzne druhy 8 ks/1 bal. cena za 1 bal. pri kúpe od 2 bal. 1 ks = 0,311 €, 1 ks = 0,536 € 249 429 -41 % XXL PONUKA OD 2 KS OD 2 KS XXL PONUKA * Ariel gélové tablety 2 druhy 10 – 12 ks cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 ks = 0,416 € – 0,499 € 1 ks = 0,833 € - 0,999 € 499 999 -50 % 599 * Passion Gold Smart tablety do umývačky riadu 30 ks/1 bal. 1 ks = 0,166 €, 1 ks = 0,200 € 499 -16 % bez BILLA Bonus 369 * Sanytol dezinfekčný sprej 2 druhy 500 ml 1 l = 5,980 €, 1 l = 7,380 € V akciovej ponuke aj iné výrobky značky Sanytol 299 -18 % Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku. bez BILLA Bonus * BILLA kuchynské utierky 2-vrstvové 500 útržkov 1 ks 299 NAŠA CENA * Sifo extra silné granuly na čistenie sifónov, 500 g 1 kg = 6,780 € V akciovej ponuke aj Sifo gél za 2,59€ 339 NAŠA CENA Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Wrap Caesar chladený−15%
2,75 €3,25 €

Wrap Caesar chladený

155 g · 17,74 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

S BILLA Bonus

Podmienky ponuky

bez BILLA Bonus Cena s BILLA Bonus.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Emco Mysli rôzne druhy
2,75 €

Emco Mysli rôzne druhy

750 g · 3,67 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

NAŠA CENA; akciová ponuka neplatí pre predajňu: Bratislava – Carlton, Bratislava – Bottova, Martin – Kocka, Lučenec – SAD

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Jupí sirup
2,75 €

Jupí sirup

0.7 l · 3,93 €/l

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

viac druhov

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Bravčové plece bez kosti chladené−41%
2,79 €4,69 €

Bravčové plece bez kosti chladené

1 kg · 2,79 €/kg

Platí od 2. 10. do 4. 10.

Podmienky ponuky

pultový predaj; cena za 1 kg; neplatí pre mäso balené v ochrannej atmosfére a pre mäso so slovenským pôvodom

BillaPlatí od 2. 10. do 4. 10.
V letáku
Dove deo sprej rôzne druhy
2,79 €

Dove deo sprej rôzne druhy

150 ml · 18,60 €/l

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

Naša cena; rôzne druhy Akciový sortiment sa nemusí kompletne nachádzať v predajniach: Bratislava – Dúbravka II, Bratislava – Karlova Ves, Bratislava – Ružinov, Bratislava – Tatracentrum, Bratislava – Cubicon, Bratislava – Eurovea, Bratislava – Maxx, Bratislava – Carlton, Bratislava – Nové Mesto, Bratislava – Staré Mesto, Bratislava – Stare Mesto, Bratislava – Petržalka, Bratislava – Blumental, Bratislava, Trnava, Levice, Nové Zámky, Veľký Meder, Štúrovo, Modra, Zlaté Moravce, Trenčín, Šahy, Stará Turá, Holíč, Piešťany – Aupark, Partizánske, Stupava, Nová Dubnica, Brezová pod Bradlom, Trnava – City Aréna, Most pri Bratislave, Piešťany, Komárno, Kvetoslavov, Senica, Senec, Sereď, Banská Bystrica, Ružomberok, Zvolen, Kežmarok, Levoča, Revúca, Kysucké Nové Mesto, Žilina Aupark, Poprad, Dolný Kubín, Žilina, Martin – Tulip, Námestovo, Valaská, Žarnovica, Martin – Kocka, Lučenec, Poltár, Fiľakovo, Lučenec – Galéria, Krupina, Dudince, Želiezovce, Dunajská Streda, Prešov, Košice, Svidník, Spišská Nová Ves, Moldava Nad Bodvou, Rožňava, Michalovce, Košice – Aupark, Strážske, Sládkovičovo Široká ponuka kahancov, náplní do kahancov a elektronických sviečok vyrobené na Slovensku vyrobené na Slovensku 499 * Zooroyal lano s loptičkou 399 -20 % bez BILLA Bonus 479 * Biela perla zubná pasta vybrané druhy 75 ml 1 l = 46,533 €, 1 l = 63,867 € 349 -27 % bez BILLA Bonus * Pampers premium care detské plienky 38 – 72 ks 1 ks = 0,368 € – 0,194 € V akciovej ponuke aj Pampers plienkové nohavičky 1399 NAŠA CENA * Old Spice sprchový gél rôzne druhy 400 ml 1 l = 8,975 € V akciovej ponuke aj dezodorant Old Spice 359 NAŠA CENA * Dove deo sprej rôzne druhy 150 ml 1 l = 18,600 € 279 NAŠA CENA * Zooroyal plyšové myši 3 ks 1 ks = 1,163 € 349 419 -17 % Náplň parafínová 140 g 1 kg = 9,214 € 129 179 -27 % Náplň olejová 130 g 1 kg = 6,846 € 089 119 -25 % Kahanec Varšava rôzne farby . 30 g 099 129 -23 % OD 2 KS XXL PONUKA * Beef Stick mäsové tyčinky pre psa rôzne druhy, 12 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks V akciovej ponuke aj iné výrobky značky Vitakraft 069 089 -22 % * Parodontax zubná pasta dva druhy 75 ml 1 l = 47,867 € 359 NAŠA CENA

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Eduscho Family mletá káva−50%
2,99 €5,99 €

Eduscho Family mletá káva

250 g · 11,96 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

XXL PONUKA SUPER CENA; 1+1; * cena za 1 ks pri kúpe 2 ks; 1 kg = 11,960 €; ** 1 kg = 23,960 €; ** Cena za 1 ks pri kúpe 1 ks = 5,99 €; * Cena za 2 ks = 5,98 € Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Granko banán instantný nápoj
2,99 €

Granko banán instantný nápoj

350 g · 8,54 €/kg

Platí od 4. 10. do 4. 10.

Podmienky ponuky

V akciovej ponuke aj iné Granko nápoje; Do vypredania zásob; za každých 10 € nákupu +2 nálepky navyše

BillaPlatí od 4. 10. do 4. 10.
V letáku
Sanytol dezinfekčný sprej−19%
2,99 €3,69 €

Sanytol dezinfekčný sprej

500 ml

Platí od 30. 9. do 6. 10.

S BILLA Bonus

Podmienky ponuky

2 druhy; 1 l = 5,980 €; 1 l = 7,380 €; v akciovej ponuke aj iné výrobky značky Sanytol; bez BILLA Bonus Akciová ponuka neplatí pre predajňu: * Bratislava – Záhradnícka * Bratislava – Carlton * Passion Gold tekutý prostriedok na umývanie riadu 2 druhy 850 ml 1 l = 1,753 € 149 NAŠA CENA OD 2 KS XXL PONUKA * Perwoll prací gél 40 praní rôzne druhy cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 pranie = 0,200 €, 1 pranie = 0,275 € 799 1099 -27 % * Ariel prací gél, prací prášok, pracie gélové tablety rôzne druhy 38 – 63 praní 1 pranie = 0,222 € – 0,368 € 1399 NAŠA CENA Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku. OD 2 KS XXL PONUKA * Domestos tekutý WC čistič vybrané druhy, 750 ml cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 1,853 €, 1 l = 3,267 € V akciovej ponuke aj Domestos WC bloky 139 245 -43 % SUPER CENA V akciovej ponuke aj iné výrobky značky Velvet * Velvet toaletný papier 3-vrstvový, rôzne druhy 8 ks/1 bal. cena za 1 bal. pri kúpe od 2 bal. 1 ks = 0,311 €, 1 ks = 0,536 € 249 429 -41 % XXL PONUKA OD 2 KS OD 2 KS XXL PONUKA * Ariel gélové tablety 2 druhy 10 – 12 ks cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 ks = 0,416 € – 0,499 € 1 ks = 0,833 € - 0,999 € 499 999 -50 % 599 * Passion Gold Smart tablety do umývačky riadu 30 ks/1 bal. 1 ks = 0,166 €, 1 ks = 0,200 € 499 -16 % bez BILLA Bonus 369 * Sanytol dezinfekčný sprej 2 druhy 500 ml 1 l = 5,980 €, 1 l = 7,380 € V akciovej ponuke aj iné výrobky značky Sanytol 299 -18 % Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku. bez BILLA Bonus * BILLA kuchynské utierky 2-vrstvové 500 útržkov 1 ks 299 NAŠA CENA * Sifo extra silné granuly na čistenie sifónov, 500 g 1 kg = 6,780 € V akciovej ponuke aj Sifo gél za 2,59€ 339 NAŠA CENA Cena s BILLA Bonus.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
BILLA kuchynské utierky
2,99 €

BILLA kuchynské utierky

1 ks · 2,99 €/ks

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

2-vrstvové; 500 útržkov; 1 ks Akciová ponuka neplatí pre predajňu: * Bratislava – Záhradnícka * Bratislava – Carlton * Passion Gold tekutý prostriedok na umývanie riadu 2 druhy 850 ml 1 l = 1,753 € 149 NAŠA CENA OD 2 KS XXL PONUKA * Perwoll prací gél 40 praní rôzne druhy cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 pranie = 0,200 €, 1 pranie = 0,275 € 799 1099 -27 % * Ariel prací gél, prací prášok, pracie gélové tablety rôzne druhy 38 – 63 praní 1 pranie = 0,222 € – 0,368 € 1399 NAŠA CENA Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku. OD 2 KS XXL PONUKA * Domestos tekutý WC čistič vybrané druhy, 750 ml cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 1,853 €, 1 l = 3,267 € V akciovej ponuke aj Domestos WC bloky 139 245 -43 % SUPER CENA V akciovej ponuke aj iné výrobky značky Velvet * Velvet toaletný papier 3-vrstvový, rôzne druhy 8 ks/1 bal. cena za 1 bal. pri kúpe od 2 bal. 1 ks = 0,311 €, 1 ks = 0,536 € 249 429 -41 % XXL PONUKA OD 2 KS OD 2 KS XXL PONUKA * Ariel gélové tablety 2 druhy 10 – 12 ks cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 ks = 0,416 € – 0,499 € 1 ks = 0,833 € - 0,999 € 499 999 -50 % 599 * Passion Gold Smart tablety do umývačky riadu 30 ks/1 bal. 1 ks = 0,166 €, 1 ks = 0,200 € 499 -16 % bez BILLA Bonus 369 * Sanytol dezinfekčný sprej 2 druhy 500 ml 1 l = 5,980 €, 1 l = 7,380 € V akciovej ponuke aj iné výrobky značky Sanytol 299 -18 % Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku. bez BILLA Bonus * BILLA kuchynské utierky 2-vrstvové 500 útržkov 1 ks 299 NAŠA CENA * Sifo extra silné granuly na čistenie sifónov, 500 g 1 kg = 6,780 € V akciovej ponuke aj Sifo gél za 2,59€ 339 NAŠA CENA

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Bravčové karé bez kosti−45%
3,19 €5,79 €

Bravčové karé bez kosti

1 kg · 3,19 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

pultový predaj; chladené, cena za 1 kg; neplatí pre mäso balené v ochrannej atmosfére a pre mäso so slovenským pôvodom

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Sifo extra silné granuly na čistenie sifónov
3,39 €

Sifo extra silné granuly na čistenie sifónov

500 g · 6,78 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

V akciovej ponuke aj Sifo gél za 2,59€; 1 kg = 6,780 € Akciová ponuka neplatí pre predajňu: * Bratislava – Záhradnícka * Bratislava – Carlton * Passion Gold tekutý prostriedok na umývanie riadu 2 druhy 850 ml 1 l = 1,753 € 149 NAŠA CENA OD 2 KS XXL PONUKA * Perwoll prací gél 40 praní rôzne druhy cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 pranie = 0,200 €, 1 pranie = 0,275 € 799 1099 -27 % * Ariel prací gél, prací prášok, pracie gélové tablety rôzne druhy 38 – 63 praní 1 pranie = 0,222 € – 0,368 € 1399 NAŠA CENA Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku. OD 2 KS XXL PONUKA * Domestos tekutý WC čistič vybrané druhy, 750 ml cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 1,853 €, 1 l = 3,267 € V akciovej ponuke aj Domestos WC bloky 139 245 -43 % SUPER CENA V akciovej ponuke aj iné výrobky značky Velvet * Velvet toaletný papier 3-vrstvový, rôzne druhy 8 ks/1 bal. cena za 1 bal. pri kúpe od 2 bal. 1 ks = 0,311 €, 1 ks = 0,536 € 249 429 -41 % XXL PONUKA OD 2 KS OD 2 KS XXL PONUKA * Ariel gélové tablety 2 druhy 10 – 12 ks cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 ks = 0,416 € – 0,499 € 1 ks = 0,833 € - 0,999 € 499 999 -50 % 599 * Passion Gold Smart tablety do umývačky riadu 30 ks/1 bal. 1 ks = 0,166 €, 1 ks = 0,200 € 499 -16 % bez BILLA Bonus 369 * Sanytol dezinfekčný sprej 2 druhy 500 ml 1 l = 5,980 €, 1 l = 7,380 € V akciovej ponuke aj iné výrobky značky Sanytol 299 -18 % Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku. bez BILLA Bonus * BILLA kuchynské utierky 2-vrstvové 500 útržkov 1 ks 299 NAŠA CENA * Sifo extra silné granuly na čistenie sifónov, 500 g 1 kg = 6,780 € V akciovej ponuke aj Sifo gél za 2,59€ 339 NAŠA CENA

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Biela perla zubná pasta vybrané druhy−27%
3,49 €4,79 €

Biela perla zubná pasta vybrané druhy

75 ml · 46,53 €/l

Platí od 30. 9. do 6. 10.

S BILLA Bonus

Podmienky ponuky

BILLA Bonus; bez BILLA Bonus 4,79 € Akciový sortiment sa nemusí kompletne nachádzať v predajniach: Bratislava – Dúbravka II, Bratislava – Karlova Ves, Bratislava – Ružinov, Bratislava – Tatracentrum, Bratislava – Cubicon, Bratislava – Eurovea, Bratislava – Maxx, Bratislava – Carlton, Bratislava – Nové Mesto, Bratislava – Staré Mesto, Bratislava – Stare Mesto, Bratislava – Petržalka, Bratislava – Blumental, Bratislava, Trnava, Levice, Nové Zámky, Veľký Meder, Štúrovo, Modra, Zlaté Moravce, Trenčín, Šahy, Stará Turá, Holíč, Piešťany – Aupark, Partizánske, Stupava, Nová Dubnica, Brezová pod Bradlom, Trnava – City Aréna, Most pri Bratislave, Piešťany, Komárno, Kvetoslavov, Senica, Senec, Sereď, Banská Bystrica, Ružomberok, Zvolen, Kežmarok, Levoča, Revúca, Kysucké Nové Mesto, Žilina Aupark, Poprad, Dolný Kubín, Žilina, Martin – Tulip, Námestovo, Valaská, Žarnovica, Martin – Kocka, Lučenec, Poltár, Fiľakovo, Lučenec – Galéria, Krupina, Dudince, Želiezovce, Dunajská Streda, Prešov, Košice, Svidník, Spišská Nová Ves, Moldava Nad Bodvou, Rožňava, Michalovce, Košice – Aupark, Strážske, Sládkovičovo Široká ponuka kahancov, náplní do kahancov a elektronických sviečok vyrobené na Slovensku vyrobené na Slovensku 499 * Zooroyal lano s loptičkou 399 -20 % bez BILLA Bonus 479 * Biela perla zubná pasta vybrané druhy 75 ml 1 l = 46,533 €, 1 l = 63,867 € 349 -27 % bez BILLA Bonus * Pampers premium care detské plienky 38 – 72 ks 1 ks = 0,368 € – 0,194 € V akciovej ponuke aj Pampers plienkové nohavičky 1399 NAŠA CENA * Old Spice sprchový gél rôzne druhy 400 ml 1 l = 8,975 € V akciovej ponuke aj dezodorant Old Spice 359 NAŠA CENA * Dove deo sprej rôzne druhy 150 ml 1 l = 18,600 € 279 NAŠA CENA * Zooroyal plyšové myši 3 ks 1 ks = 1,163 € 349 419 -17 % Náplň parafínová 140 g 1 kg = 9,214 € 129 179 -27 % Náplň olejová 130 g 1 kg = 6,846 € 089 119 -25 % Kahanec Varšava rôzne farby . 30 g 099 129 -23 % OD 2 KS XXL PONUKA * Beef Stick mäsové tyčinky pre psa rôzne druhy, 12 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks V akciovej ponuke aj iné výrobky značky Vitakraft 069 089 -22 % * Parodontax zubná pasta dva druhy 75 ml 1 l = 47,867 € 359 NAŠA CENA Cena s BILLA Bonus.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Zooroyal plyšové myši 3 ks−17%
3,49 €4,19 €

Zooroyal plyšové myši 3 ks

3 ks · 1,16 €/ks

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

Naša cena Akciový sortiment sa nemusí kompletne nachádzať v predajniach: Bratislava – Dúbravka II, Bratislava – Karlova Ves, Bratislava – Ružinov, Bratislava – Tatracentrum, Bratislava – Cubicon, Bratislava – Eurovea, Bratislava – Maxx, Bratislava – Carlton, Bratislava – Nové Mesto, Bratislava – Staré Mesto, Bratislava – Stare Mesto, Bratislava – Petržalka, Bratislava – Blumental, Bratislava, Trnava, Levice, Nové Zámky, Veľký Meder, Štúrovo, Modra, Zlaté Moravce, Trenčín, Šahy, Stará Turá, Holíč, Piešťany – Aupark, Partizánske, Stupava, Nová Dubnica, Brezová pod Bradlom, Trnava – City Aréna, Most pri Bratislave, Piešťany, Komárno, Kvetoslavov, Senica, Senec, Sereď, Banská Bystrica, Ružomberok, Zvolen, Kežmarok, Levoča, Revúca, Kysucké Nové Mesto, Žilina Aupark, Poprad, Dolný Kubín, Žilina, Martin – Tulip, Námestovo, Valaská, Žarnovica, Martin – Kocka, Lučenec, Poltár, Fiľakovo, Lučenec – Galéria, Krupina, Dudince, Želiezovce, Dunajská Streda, Prešov, Košice, Svidník, Spišská Nová Ves, Moldava Nad Bodvou, Rožňava, Michalovce, Košice – Aupark, Strážske, Sládkovičovo Široká ponuka kahancov, náplní do kahancov a elektronických sviečok vyrobené na Slovensku vyrobené na Slovensku 499 * Zooroyal lano s loptičkou 399 -20 % bez BILLA Bonus 479 * Biela perla zubná pasta vybrané druhy 75 ml 1 l = 46,533 €, 1 l = 63,867 € 349 -27 % bez BILLA Bonus * Pampers premium care detské plienky 38 – 72 ks 1 ks = 0,368 € – 0,194 € V akciovej ponuke aj Pampers plienkové nohavičky 1399 NAŠA CENA * Old Spice sprchový gél rôzne druhy 400 ml 1 l = 8,975 € V akciovej ponuke aj dezodorant Old Spice 359 NAŠA CENA * Dove deo sprej rôzne druhy 150 ml 1 l = 18,600 € 279 NAŠA CENA * Zooroyal plyšové myši 3 ks 1 ks = 1,163 € 349 419 -17 % Náplň parafínová 140 g 1 kg = 9,214 € 129 179 -27 % Náplň olejová 130 g 1 kg = 6,846 € 089 119 -25 % Kahanec Varšava rôzne farby . 30 g 099 129 -23 % OD 2 KS XXL PONUKA * Beef Stick mäsové tyčinky pre psa rôzne druhy, 12 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks V akciovej ponuke aj iné výrobky značky Vitakraft 069 089 -22 % * Parodontax zubná pasta dva druhy 75 ml 1 l = 47,867 € 359 NAŠA CENA

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Parodontax zubná pasta dva druhy
3,59 €

Parodontax zubná pasta dva druhy

75 ml · 47,87 €/l

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

Naša cena; dva druhy Akciový sortiment sa nemusí kompletne nachádzať v predajniach: Bratislava – Dúbravka II, Bratislava – Karlova Ves, Bratislava – Ružinov, Bratislava – Tatracentrum, Bratislava – Cubicon, Bratislava – Eurovea, Bratislava – Maxx, Bratislava – Carlton, Bratislava – Nové Mesto, Bratislava – Staré Mesto, Bratislava – Stare Mesto, Bratislava – Petržalka, Bratislava – Blumental, Bratislava, Trnava, Levice, Nové Zámky, Veľký Meder, Štúrovo, Modra, Zlaté Moravce, Trenčín, Šahy, Stará Turá, Holíč, Piešťany – Aupark, Partizánske, Stupava, Nová Dubnica, Brezová pod Bradlom, Trnava – City Aréna, Most pri Bratislave, Piešťany, Komárno, Kvetoslavov, Senica, Senec, Sereď, Banská Bystrica, Ružomberok, Zvolen, Kežmarok, Levoča, Revúca, Kysucké Nové Mesto, Žilina Aupark, Poprad, Dolný Kubín, Žilina, Martin – Tulip, Námestovo, Valaská, Žarnovica, Martin – Kocka, Lučenec, Poltár, Fiľakovo, Lučenec – Galéria, Krupina, Dudince, Želiezovce, Dunajská Streda, Prešov, Košice, Svidník, Spišská Nová Ves, Moldava Nad Bodvou, Rožňava, Michalovce, Košice – Aupark, Strážske, Sládkovičovo Široká ponuka kahancov, náplní do kahancov a elektronických sviečok vyrobené na Slovensku vyrobené na Slovensku 499 * Zooroyal lano s loptičkou 399 -20 % bez BILLA Bonus 479 * Biela perla zubná pasta vybrané druhy 75 ml 1 l = 46,533 €, 1 l = 63,867 € 349 -27 % bez BILLA Bonus * Pampers premium care detské plienky 38 – 72 ks 1 ks = 0,368 € – 0,194 € V akciovej ponuke aj Pampers plienkové nohavičky 1399 NAŠA CENA * Old Spice sprchový gél rôzne druhy 400 ml 1 l = 8,975 € V akciovej ponuke aj dezodorant Old Spice 359 NAŠA CENA * Dove deo sprej rôzne druhy 150 ml 1 l = 18,600 € 279 NAŠA CENA * Zooroyal plyšové myši 3 ks 1 ks = 1,163 € 349 419 -17 % Náplň parafínová 140 g 1 kg = 9,214 € 129 179 -27 % Náplň olejová 130 g 1 kg = 6,846 € 089 119 -25 % Kahanec Varšava rôzne farby . 30 g 099 129 -23 % OD 2 KS XXL PONUKA * Beef Stick mäsové tyčinky pre psa rôzne druhy, 12 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks V akciovej ponuke aj iné výrobky značky Vitakraft 069 089 -22 % * Parodontax zubná pasta dva druhy 75 ml 1 l = 47,867 € 359 NAŠA CENA

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Jacobs Sympatia, Velvet mletá káva
3,89 €

Jacobs Sympatia, Velvet mletá káva

250 g · 15,56 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

Akciový sortiment sa nemusí kompletne nachádzať v predajniach: Bratislava – Stare Mesto, Bratislava – Bottova, Trenčín, Brezová pod Bradlom, Banská Bystrica, Poprad Valaska – Tehelná, Martin – Kocka, Dudince, Lučenec, Veľké Kostoľany * Akciový sortiment sa nemusí kompletne nachádzať v predajniach: Bratislava – Carlton, Bratislava – Bottova, Trenčín, Partizánske, Banská Bystrica, Martin – Kocka, Lučenec, Senec, Turzovka, Valaska 2099 1159 -44 % Eduscho zrnková káva rôzne druhy 1 kg bez BILLA Bonus 1199 Davidoff instantná káva rôzne druhy 100 g 1 kg = 79,900 €, 1 kg = 119,900 € 799 -33 % bez BILLA Bonus SUPER CENA Nice bites ovocie sušené mrazom rôzne druhy 30 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 199 255 -21 % XXL PONUKA OD 2 KS Popradská zrnková káva 250 g 1 kg = 23,960 € 599 749 -20 % Nice Bites arašidy pražené, nelúpané 400 g 1 kg = 4,975 € 199 NAŠA CENA Jacobs Tassimo kávové kapsuly vybrané druhy 264 g 1 kg = 63,260 € 799 NAŠA CENA ** Jacobs Sympatia, Velvet mletá káva 250 g 1 kg = 15,560 € 389 NAŠA CENA * Gazdovské tyčinky slané 220 g 1 kg = 5,864 € 129 NAŠA CENA XXL Tuc Bake Rolls rôzne druhy 80 g * 1 kg = 11,125 €, ** 1 kg = 17,375 € * cena za 1 ks pri kúpe 2 ks ** Cena za 1 ks pri kúpe 1 ks = 1,39 € * Cena za 2 ks = 1,38 € 069* 139** 1 + 1

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Velvet Rituál toaletný papier
3,99 €

Velvet Rituál toaletný papier

16 ks · 0,25 €/ks

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

3-vrstvový; 16 ks/1 bal.; 1 ks = 0,249 €; NAŠA CENA Akciový sortiment sa nemusí kompletne nachádzať v predajniach: Banská Bystrica – Ul. 29. augusta, Robotnícka, Bratislava – Bachova, Carlton, Hodžovo nám., Nám. SNP, Karadžičova, Komárno – Odborárov, Košice – Aupark, Levice – Sv. Michala, Nádražný rad, Lučenec – Ulica mieru, Martin – Jilemnického, Miloslavov – Obchodná, Piešťany – Aupark, Rožňava – Alej Jána Pavla II., Senec – Lichnerova, Topoľčany – Nám. M. R. Štefánika, Zvolen – Námestie SNP. vv vv V OD 2 KS XXL PONUKA ** Indulona krém na ruky 3 druhy 75 ml cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 19,867 €, 1 l = 26,533 € 149 199 -25 % OD 2 KS XXL PONUKA Kofola viac druhov 2 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 0,725 €, 1 l = 1,125 € + záloh za fľašu 0,15 €* 145 225 -35 % OD 2 KS XXL PONUKA Popradský ovocný čaj rôzne druhy 40 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 099 135 -26 % * Hamé nátierka Májka, Svačinka 160 g + 20 % 1 kg = 6,188 € Do vypredania zásob 099 155 -36 % OD 2 KS XXL PONUKA ** Silan aviváž, rôzne druhy 1,1 l/1,408 l 50 praní/64 praní cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 2,536 €/1,982 € 1 pranie = 0,056 €/0,044 € 1 l = 2,834 €/3,627 € 1 pranie = 0,062 €/0,080 € 279 399 -30 % OD 2 KS XXL PONUKA Château Topoľčianky Cuvee rôzne druhy, 0,75 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 3,320 €, 1 l = 5,320 € 249 399 -37 % OD 6 KS XXL PONUKA + záloh za plechovku 0,15 €* V akciovej ponuke aj fľaška + záloh za fľašku 0,13 € Zlatý Bažant svetlé pivo, 10 % plechovka, 0,5 l cena za 1 ks pri kúpe od 6 ks 1 l = 1,180 €, 1 l = 1,820 € 059 091 -35 % 399 Sedita Horalky oblátky, 5 × 50 g 1 kg = 7,960 €, 1 kg = 15,960 € 199 -50 % bez BILLA Bonus XXL Pepe chrumky XXL arašidové 125 g * * 1 kg = 4,720 €, ** ** 1 kg = 9,520 € * * cena za 1 ks pri kúpe 2 ks ** ** Cena za 1 ks pri kúpe 1 ks = 1,19 € * * Cena za 2 ks = 1,18 € 059* 119** 1 + 1 XXL Zora sójové rezy 45 g - 50 g * * 1 kg = 7,800 €, ** ** 1 kg = 14,200 € * * cena za 1 ks pri kúpe 2 ks ** ** Cena za 1 ks pri kúpe 1 ks = 0,79 € * * Cena za 2 ks = 0,78 € 039* 079** 1 + 1 ** Velvet Rituál toaletný papier 3-vrstvový 16 ks/1 bal. 1 ks = 0,249 € 399 NAŠA CENA

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Nutella plant based−45%
3,99 €7,29 €

Nutella plant based

350 g · 11,40 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

akciová ponuka neplatí pre predajňu: Bratislava – Carlton, Bratislava – Bottova, Martin – Kocka, Lučenec – SAD

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Zooroyal lano s loptičkou−20%
3,99 €4,99 €

Zooroyal lano s loptičkou

1 ks · 3,99 €/ks

Platí od 30. 9. do 6. 10.

S BILLA Bonus

Podmienky ponuky

BILLA Bonus; bez BILLA Bonus 4,99 € Akciový sortiment sa nemusí kompletne nachádzať v predajniach: Bratislava – Dúbravka II, Bratislava – Karlova Ves, Bratislava – Ružinov, Bratislava – Tatracentrum, Bratislava – Cubicon, Bratislava – Eurovea, Bratislava – Maxx, Bratislava – Carlton, Bratislava – Nové Mesto, Bratislava – Staré Mesto, Bratislava – Stare Mesto, Bratislava – Petržalka, Bratislava – Blumental, Bratislava, Trnava, Levice, Nové Zámky, Veľký Meder, Štúrovo, Modra, Zlaté Moravce, Trenčín, Šahy, Stará Turá, Holíč, Piešťany – Aupark, Partizánske, Stupava, Nová Dubnica, Brezová pod Bradlom, Trnava – City Aréna, Most pri Bratislave, Piešťany, Komárno, Kvetoslavov, Senica, Senec, Sereď, Banská Bystrica, Ružomberok, Zvolen, Kežmarok, Levoča, Revúca, Kysucké Nové Mesto, Žilina Aupark, Poprad, Dolný Kubín, Žilina, Martin – Tulip, Námestovo, Valaská, Žarnovica, Martin – Kocka, Lučenec, Poltár, Fiľakovo, Lučenec – Galéria, Krupina, Dudince, Želiezovce, Dunajská Streda, Prešov, Košice, Svidník, Spišská Nová Ves, Moldava Nad Bodvou, Rožňava, Michalovce, Košice – Aupark, Strážske, Sládkovičovo Široká ponuka kahancov, náplní do kahancov a elektronických sviečok vyrobené na Slovensku vyrobené na Slovensku 499 * Zooroyal lano s loptičkou 399 -20 % bez BILLA Bonus 479 * Biela perla zubná pasta vybrané druhy 75 ml 1 l = 46,533 €, 1 l = 63,867 € 349 -27 % bez BILLA Bonus * Pampers premium care detské plienky 38 – 72 ks 1 ks = 0,368 € – 0,194 € V akciovej ponuke aj Pampers plienkové nohavičky 1399 NAŠA CENA * Old Spice sprchový gél rôzne druhy 400 ml 1 l = 8,975 € V akciovej ponuke aj dezodorant Old Spice 359 NAŠA CENA * Dove deo sprej rôzne druhy 150 ml 1 l = 18,600 € 279 NAŠA CENA * Zooroyal plyšové myši 3 ks 1 ks = 1,163 € 349 419 -17 % Náplň parafínová 140 g 1 kg = 9,214 € 129 179 -27 % Náplň olejová 130 g 1 kg = 6,846 € 089 119 -25 % Kahanec Varšava rôzne farby . 30 g 099 129 -23 % OD 2 KS XXL PONUKA * Beef Stick mäsové tyčinky pre psa rôzne druhy, 12 g cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks V akciovej ponuke aj iné výrobky značky Vitakraft 069 089 -22 % * Parodontax zubná pasta dva druhy 75 ml 1 l = 47,867 € 359 NAŠA CENA Cena s BILLA Bonus.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Felix granule pre mačky
4,49 €

Felix granule pre mačky

800 g · 5,61 €/kg

Platí od 4. 10. do 4. 10.

Podmienky ponuky

2 druhy; V akciovej ponuke aj iné výrobky značky Felix Akciový sortiment sa nemusí kompletne nachádzať v predajniach: Banská Bystrica – Ul. 29. augusta, Robotnícka, Bratislava – Bachova, Carlton, Hodžovo nám., Nám. SNP, Karadžičova, Komárno – Odborárov, Košice – Aupark, Levice – Sv. Michala, Nádražný rad, Lučenec – Ulica mieru, Martin – Jilemnického, Miloslavov – Obchodná, Piešťany – Aupark, Rožňava – Alej Jána Pavla II., Senec – Lichnerova, Topoľčany – Nám. M. R. Štefánika, Zvolen – Námestie SNP. ** Akciový sortiment sa nemusí kompletne nachádzať v predajniach: Bratislava – Carlton, Valaska – Carlton, Lučenec, Dudince, Lučenec – Rúbaniska, Strážske, Veľké Kostoľany

BillaPlatí od 4. 10. do 4. 10.
V letáku
Kuracie rezne Domäsko−31%
4,99 €7,19 €

Kuracie rezne Domäsko

1 kg · 4,99 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

rodinné balenie, v ochrannej atmosfére, cena za 1 kg

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Kinder Bueno zmrzlina multipack−35%
4,99 €7,69 €

Kinder Bueno zmrzlina multipack

248 g · 20,12 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

S BILLA Bonus

Podmienky ponuky

bez BILLA Bonus; uvedená aj cena bez BILLA Bonus 7,69 € Cena s BILLA Bonus.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Purina One granule pre mačky
4,99 €

Purina One granule pre mačky

750 g · 6,65 €/kg

Platí od 4. 10. do 4. 10.

Podmienky ponuky

rôzne druhy; iné výrobky značky Purina One môžu byť v akciovej ponuke Akciový sortiment sa nemusí kompletne nachádzať v predajniach: Banská Bystrica – Ul. 29. augusta, Robotnícka, Bratislava – Bachova, Carlton, Hodžovo nám., Nám. SNP, Karadžičova, Komárno – Odborárov, Košice – Aupark, Levice – Sv. Michala, Nádražný rad, Lučenec – Ulica mieru, Martin – Jilemnického, Miloslavov – Obchodná, Piešťany – Aupark, Rožňava – Alej Jána Pavla II., Senec – Lichnerova, Topoľčany – Nám. M. R. Štefánika, Zvolen – Námestie SNP. ** Akciový sortiment sa nemusí kompletne nachádzať v predajniach: Bratislava – Carlton, Valaska – Carlton, Lučenec, Dudince, Lučenec – Rúbaniska, Strážske, Veľké Kostoľany

BillaPlatí od 4. 10. do 4. 10.
V letáku
Gourmet konzervy pre mačku s hovädzou príchuťou
4,99 €

Gourmet konzervy pre mačku s hovädzou príchuťou

680 g · 7,34 €/kg

Platí od 4. 10. do 4. 10.

Podmienky ponuky

8 × 85 g; V akciovej ponuke aj iné výrobky značky Gourmet Akciový sortiment sa nemusí kompletne nachádzať v predajniach: Banská Bystrica – Ul. 29. augusta, Robotnícka, Bratislava – Bachova, Carlton, Hodžovo nám., Nám. SNP, Karadžičova, Komárno – Odborárov, Košice – Aupark, Levice – Sv. Michala, Nádražný rad, Lučenec – Ulica mieru, Martin – Jilemnického, Miloslavov – Obchodná, Piešťany – Aupark, Rožňava – Alej Jána Pavla II., Senec – Lichnerova, Topoľčany – Nám. M. R. Štefánika, Zvolen – Námestie SNP. ** Akciový sortiment sa nemusí kompletne nachádzať v predajniach: Bratislava – Carlton, Valaska – Carlton, Lučenec, Dudince, Lučenec – Rúbaniska, Strážske, Veľké Kostoľany

BillaPlatí od 4. 10. do 4. 10.
V letáku
Passion Gold Smart tablety do umývačky riadu−17%
4,99 €5,99 €

Passion Gold Smart tablety do umývačky riadu

30 ks · 0,17 €/ks

Platí od 30. 9. do 6. 10.

S BILLA Bonus

Podmienky ponuky

1 ks = 0,166 €; 1 ks = 0,200 €; bez BILLA Bonus Akciová ponuka neplatí pre predajňu: * Bratislava – Záhradnícka * Bratislava – Carlton * Passion Gold tekutý prostriedok na umývanie riadu 2 druhy 850 ml 1 l = 1,753 € 149 NAŠA CENA OD 2 KS XXL PONUKA * Perwoll prací gél 40 praní rôzne druhy cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 pranie = 0,200 €, 1 pranie = 0,275 € 799 1099 -27 % * Ariel prací gél, prací prášok, pracie gélové tablety rôzne druhy 38 – 63 praní 1 pranie = 0,222 € – 0,368 € 1399 NAŠA CENA Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku. OD 2 KS XXL PONUKA * Domestos tekutý WC čistič vybrané druhy, 750 ml cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 1,853 €, 1 l = 3,267 € V akciovej ponuke aj Domestos WC bloky 139 245 -43 % SUPER CENA V akciovej ponuke aj iné výrobky značky Velvet * Velvet toaletný papier 3-vrstvový, rôzne druhy 8 ks/1 bal. cena za 1 bal. pri kúpe od 2 bal. 1 ks = 0,311 €, 1 ks = 0,536 € 249 429 -41 % XXL PONUKA OD 2 KS OD 2 KS XXL PONUKA * Ariel gélové tablety 2 druhy 10 – 12 ks cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 ks = 0,416 € – 0,499 € 1 ks = 0,833 € - 0,999 € 499 999 -50 % 599 * Passion Gold Smart tablety do umývačky riadu 30 ks/1 bal. 1 ks = 0,166 €, 1 ks = 0,200 € 499 -16 % bez BILLA Bonus 369 * Sanytol dezinfekčný sprej 2 druhy 500 ml 1 l = 5,980 €, 1 l = 7,380 € V akciovej ponuke aj iné výrobky značky Sanytol 299 -18 % Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku. bez BILLA Bonus * BILLA kuchynské utierky 2-vrstvové 500 útržkov 1 ks 299 NAŠA CENA * Sifo extra silné granuly na čistenie sifónov, 500 g 1 kg = 6,780 € V akciovej ponuke aj Sifo gél za 2,59€ 339 NAŠA CENA Cena s BILLA Bonus.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Lindt Lindor dezert−43%
5,99 €10,49 €

Lindt Lindor dezert

200 g · 29,95 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

S BILLA Bonus

Podmienky ponuky

BILLA Bonus, bez BILLA Bonus Cena s BILLA Bonus.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Żubrówka vodka
6,99 €

Żubrówka vodka

0.7 l · 9,99 €/l

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

NAŠA CENA

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Medas med agátový−24%
6,99 €9,18 €

Medas med agátový

900 g · 7,77 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

1 kg = 7,767 €; akciová ponuka neplatí pre predajňu: Bratislava – Carlton, Bratislava – Bottova, Martin – Kocka, Lučenec – SAD

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Davidoff instantná káva−33%
7,99 €11,99 €

Davidoff instantná káva

100 g · 79,90 €/kg

Platí od 30. 9. do 6. 10.

S BILLA Bonus

Podmienky ponuky

bez BILLA Bonus; nečlenská cena 11,99 € Cena s BILLA Bonus.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Perwoll prací gél−27%
7,99 €10,99 €

Perwoll prací gél

40 praní · 0,20 €/pranie

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Pri kúpe 2 ks

Podmienky ponuky

cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks; 2 druhy; 1 pranie = 0,200 €; 1 pranie = 0,275 € Akciová ponuka neplatí pre predajňu: * Bratislava – Záhradnícka * Bratislava – Carlton * Passion Gold tekutý prostriedok na umývanie riadu 2 druhy 850 ml 1 l = 1,753 € 149 NAŠA CENA OD 2 KS XXL PONUKA * Perwoll prací gél 40 praní rôzne druhy cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 pranie = 0,200 €, 1 pranie = 0,275 € 799 1099 -27 % * Ariel prací gél, prací prášok, pracie gélové tablety rôzne druhy 38 – 63 praní 1 pranie = 0,222 € – 0,368 € 1399 NAŠA CENA Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku. OD 2 KS XXL PONUKA * Domestos tekutý WC čistič vybrané druhy, 750 ml cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 l = 1,853 €, 1 l = 3,267 € V akciovej ponuke aj Domestos WC bloky 139 245 -43 % SUPER CENA V akciovej ponuke aj iné výrobky značky Velvet * Velvet toaletný papier 3-vrstvový, rôzne druhy 8 ks/1 bal. cena za 1 bal. pri kúpe od 2 bal. 1 ks = 0,311 €, 1 ks = 0,536 € 249 429 -41 % XXL PONUKA OD 2 KS OD 2 KS XXL PONUKA * Ariel gélové tablety 2 druhy 10 – 12 ks cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1 ks = 0,416 € – 0,499 € 1 ks = 0,833 € - 0,999 € 499 999 -50 % 599 * Passion Gold Smart tablety do umývačky riadu 30 ks/1 bal. 1 ks = 0,166 €, 1 ks = 0,200 € 499 -16 % bez BILLA Bonus 369 * Sanytol dezinfekčný sprej 2 druhy 500 ml 1 l = 5,980 €, 1 l = 7,380 € V akciovej ponuke aj iné výrobky značky Sanytol 299 -18 % Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku. bez BILLA Bonus * BILLA kuchynské utierky 2-vrstvové 500 útržkov 1 ks 299 NAŠA CENA * Sifo extra silné granuly na čistenie sifónov, 500 g 1 kg = 6,780 € V akciovej ponuke aj Sifo gél za 2,59€ 339 NAŠA CENA Cena za 1 ks/balenie pri kúpe od 2 ks/balení.

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku
Borges Extra Virgin olivový olej
8,99 €

Borges Extra Virgin olivový olej

750 ml · 11,99 €/l

Platí od 30. 9. do 6. 10.

Podmienky ponuky

bez BILLA Bonus; NAŠA CENA; akciová ponuka neplatí pre predajňu: Bratislava – Carlton, Bratislava – Bottova, Martin – Kocka, Lučenec – SAD Akciová ponuka neplatí pre predajňu: * Bratislava – Carlton * BILLA Valaská, Strážske * Bratislava – Karadžičova * Senec – Lichnerova * Sky Park * Banská Bystrica – Robotnícka * Martin - Kocka * Lučenec SAD – Ulica mieru * Poprad – Ludvíka Svobodu * Lučenec – Rúbanisko * Dudince – K. Braxatorisa ** Akciová ponuka neplatí pre predajňu: Bratislava – Carlton, Bratislava – Bottova, Martin – Kocka, Lučenec – SAD -30 % ZĽAVA AŽ DO ** NA KORENINY ZNAČKY VITANA 085 ** Vitaflóra múka hladká, polohrubá 1 kg 055 -35 % bez BILLA Bonus Korunný cukor kryštálový 1 kg 085 129 -34 % Medas med agátový 900 g 1 kg = 7,767 € 699 919 -23 % Nutella plant based 350 g 1 kg = 11,400 € 399 729 -45 % Giana jahody 425 ml pevný podiel 160 g 1 kg = 6,813 € 109 175 -37 % 239 Riso džem rôzne druhy 340 g 1 kg = 5,853 €, 1 kg = 7,029 € 199 -16 % bez BILLA Bonus **** Borges Extra Virgin olivový olej 750 ml 1 l = 11,987 € 899 NAŠA CENA Podravka cestoviny rôzne druhy 500 g 1 kg = 2,780 € 139 NAŠA CENA Emco Mysli rôzne druhy 750 g 1 kg = 3,667 € 275 NAŠA CENA SUPER CENA Raciol rastlinný olej repkový, 1 l cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 169 329 -48 % XXL PONUKA OD 2 KS

BillaPlatí od 30. 9. do 6. 10.
V letáku